زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت چیست؟

زاویه سازی صورت روشی در ایجاد زیبایی در افرادی است که به مرور زمان نیاز به انجام برای بدست آوردن زیبایی خود هستند. این عمل به دو روش جراحی و بدون جراحی انجام می پذیرد.

ساعی کلینیک - زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت با جراحی

زاویه سازی صورت با استفاده از عمل جراحی بدین شکل است که فرد مراجعه کننده با انجام بیهوشی بر روی وی اقدام به اصلاح فک می گردد. با ایجاد برش در فک و نشانه گذاری قسمت های برجسته استخوان آن بخش ها با مته مخصوص تراشیده میشوند. در بعضی از مراجعین جهت زاویه سازی صورت نیز وقتی عضله آن قسمت بیشتر باشد، جراح نسبت به کوجک کردن عضله آن قسمت نیز اقدام میکند. (۱)


زاویه سازی صورت بدون عمل

زاویه سازی صورت بدون جراحی

در فرآیند زاویه سازی صورت بدون جراحی، از طریق تزریق ژل نسبت به زیبا سازی صورت اقدام می گردد. در این حالت با تزریق فیلر به عضلات مورد استفاده در جویدن فک مراجعه کننده زاویه سازی صورت می پذیرد. تزریق ژل باعث فرم دهی و زاویه دار کردن صورت در قسمت های مختلف آن می شود. فرم دار کردن صورت روش بسیار پیشزفته بوده و اندازه و فرم کلی صورت در ناحیه چانه و گونه تغییر میکند. بدین شکل خط فک شما بیضی تر خواهد شد و حالت مربعی در فک از بین می رود و صورت مراجعه کننده بسیار جوان تر و زیبا تر می شود.

نتایج استفاده از زاویه سازی صورت بدون جراحی

در روش های قدیمی و با جراحی، استخوان تراشیده شده یا از ایمپلنت یا پروتز نسبت به زاویه صورت، فک و چانه اقدام میگردد. اما در روش بدون جراحی با تزریق ژل و چربی در نواحی خاص و مورد نظر بدقت نسبت به فرم دار کردن صورت اقدام می شود و کنترل موثری بر روی اندازه و ظاهر ایجاد شده وجود دارد. در این روش مواد تزریق شده بخشی از پوست صورت می شوند و با تغییر سن نیز میتوان در ظاهر آنها تغییر ایجاد کرد و همواره ظاهری طبیعی و زیبا در صورت ایجاد کرد.


افراد مجاز در استفاده از زاویه سازی صورت

مراجعه کنندگانی که اغلب بالای ۲۵ سال سن دارند یا هر فردی که پیری در صورت وی نمایان شد. کاندیداهای مناسب برای استفاده از زاویه دار کردن صورت هستند. عوارضی که به مرور زمان با گذشت سن، دچار افتادگی پوست، ایجاد خطوط عمیق و چین و چروک های صورت می شوند که متخصصان فرم دار کردن صورت نسب به رفع آن و ایجاد صورتی زیبا اقدام می کنند.

خدمات زاویه سازی صورت در کلینیک ساعی

زاویه سازی صورت در کلینیک ساعی با استفاده از تکنیک های بروز و بدون جراحی می باشد. متخصصان این رشته جدای از تکنیک های علمی با استفاده از هنر منحصر به فرد خود نسبت به فرم دهی و زاویه سازی صورت مراجعه کنندگان اقدام کرده و چهره فرد را بر اساس اصول زیبایی شناسی مخصوص آن فرد نسبت به فرم دار کردن صورت اقدام می کنند.

بوتاکس، تزریق ژل و لیف با نخ شیوه های مختلف فرم دهی صورت است که در کلینیک ساعی برای زاویه سازی و فرم دار کردن صورت مورد استفاده قرار میگیرد و موجب جوان سازی و تغییر در چهره می شود.

ساعی کلینیک - زاویه سازی صورت نمونه 1ساعی کلینیک - زاویه سازی صورت نمونه 2ساعی کلینیک - زاویه سازی صورت نمونه 3