روش های مختلف عمل زاویه سازی صورت

لیزر موهای زائد و فواید آن
تیر ۲, ۱۳۹۸
نیاز به لیزر موی زائد و لیزر در کلینیک ساعی
همه چیز پیرامون لیزر موی زائد
تیر ۱۸, ۱۳۹۸

روش های مختلف عمل زاویه سازی صورت

ساعی کلینیک و زاویه سازی صورت

امروزه عمل زاویه سازی صورت یکی دیگر از جراحی های زیبایی رایج در میان تمامی افراد می باشد.بدون شک زیبایی و زیبا دیده شدن یکی دیگر از دغدغه های رایج در میان افراد می باشد. دغدغه ای که سبب گشته تا امروزه افراد به دنبال راه حل هایی آسان و در عین حال موثر برای دستیابی به زیبایی باشند. از سویی دیگر گذر زمان نه تنها موجب افتادگی پوست صورت می شود، بلکه عاملی موثر در تغییر حالت اولیه چهره و  ایجاد ظاهری پیر نیز می باشد.

علاوه بر این ها میل به زیبا دیده شدن در میان تمامی افراد سبب می گردد تا به دنبال راه کار هایی جدید و در عین حال آسان و موثر برای زیبایی باشند. از این رو امروزه انجام فرآیند های زیبایی یکی دیگر از راه حل های شایع در میان تمامی افراد اعم از بانوان و آقایان می باشد. در واقع جالب است بدانید که  عمل زاویه سازی صورت از جمله مورد استقبال ترین جراحی های زیبایی می باشد که با زاویه دهی به نواحی مختلف صورت نه تنها منجر به جوانسازی صورت می شود، بلکه عاملی موثر در زیبایی بیش از پیش افراد نیز می باشد.

در کنار عمل زاویه سازی صورت ، کسانی که طالب زیبایی هستند متمایل به استفاده از دیگر اعمال زیبایی منجمله کاشت ابرو و کاشت مو میشوند ، میدانیم که دلایل ریزش مو و ابرو مشخص شود و سپس با توجه به نظر پزشک مربوطه بهترین روش برای انجام اینگونه اعمال زیبایی انجام شود.مقالات متعددی در مورد مباحث تخصصی زیبایی برای افزایش دانش و آگاهی کاربران محترم تهیه و انتشار داده شده است.

همراه ما باشید! زیرا ما در این مقاله قصد داریم شما را با فرآیند زاویه سازی صورت و تاثیرات آن در ایجاد ظاهری زیبا و جوان بیشتر آشنا کنیم!

عمل زاویه سازی صورت و کلینیک ساعی

هر آنچه باید از زاویه سازی صورت بدانید!

اگر چه امروزه شاهد انجام جراحی های رایجی به منظور زاویه سازی صورت می باشیم، اما جالب است بدانید که مهم ترین و اصلی ترین بخش های صورت که زاویه دهی به آن ها موجب زیبایی بیش از پیش فرم صورت می شود، ناحیه گونه و فک می باشد. زیرا ایجاد هماهنگی در ظاهر و اندازه گونه ها نه تنها موجب ایجاد تقارن در فرم کلی صورت می شود، بلکه موجب ایجاد تغییراتی چشمگیر در صورت و زیبایی این ناحیه می شود.

همچنین انجام عمل زاویه سازی صورت  در ناحیه فک نیز از دیگر عوامل موثر در زیبایی می باشد. زیرا عقب و یا جلو بودن فک یکی از شایع ترین نارضایتی ها در میان افراد می باشد. عاملی موثر که موجب ایجاد ترکیبی نازیبا در صورت آن ها می شود.

ترکیبی که نه تنها منجر به دفرم نشان دادن صورت می شود، بلکه مانع از دیده شدن دیگر اجزای زیبای صورت می شود. این در حالی است که با انجام جراحی زاویه سازی صورت نه تنها می توان ظاهری مناسب و هماهنگ به فک بخشید، بلکه عاملی موثر در زیبایی و بی نقص جلوه دادن چهره افراد نیز می باشد.

در واقع جالب است بدانید آنچه که سبب محبوبیت بیش از پیش فرآیند زاویه سازی صورت می شود، زاویه دادن به صورت و فرم دهی به آن در کمترین زمان ممکن و به آسان ترین نحو می باشد. فرآیندی که در آن دیگر خبری از جراحی های پر خطر و طولانی مدت نمی باشد و با استفاده از شیوه های جدید در مدت زمانی کوتاه موجب ایجاد تغییراتی اساسی در راستای زیبایی بیش از پیش صورت می شود.

همچنین جالب است بدانید امروزه عمل زاویه سازی صورت با روش های متنوعی انجام می پذیرد. روش هایی موثر که در ادامه به شرح جامعی از آن ها خواهیم پرداخت!

زاویه سازی صورت چگونه انجام می پذیرد؟

  • عمل زاویه سازی صورت با فیلتر های پوستی یا همان ژل

زاویه سازی صورت با فیلتر های پوستی و یا همان تزریق ژل ها یکی دیگر از روش های رایج برای زاویه دهی به فرم صورت می باشد. جالب است بدانید که تزریق این ژل در ناحیه فک و گونه ها که به منظور زاویه دهی و ایجاد تغییراتی چشمگیر انجام می پذیرد، در مدت زمانی کوتاه و تنها در چند دقیقه انجام می شود. این تزریق که بر اساس تشخیص پزشک به مقداری مورد نیاز انجام می شود باید به صورت کاملا دقیق و هوشمندانه انجام پذیرد. زیرا بروز هر گونه خطا و اشتباهی جزئی در تشخیص ناحیه درست و مناسب نه تنها موجب جوان سازی و زیبایی بیش از پیش پوست صورت نمی شود، بلکه منجر به ایجاد ظاهری نامناسب و نازیبا نیز می شود.

  • عمل زاویه سازی صورت با بوتاکس

از دیگر شیوه های رایج و شایع در انجام فرآیند زاویه سازی صورت، می توان به زاویه دهی به فرم صورت با بوتاکس اشاره کرد. در واقع جالب است بدانید تزریق بوتاکس به عضلات ماستر سبب می گردد تا عضلات در فاز آرامش قرار گیرند و از این رو عاملی موثر در زاویه دهی صورت می باشد. همچنین لازم است بدانید انجام این فرآیند زیبایی با تزریق بوتاکس، راه کاری مناسب و موثر برای افرادی می باشد که دارای فکی مربعی شکل می باشند و به طور کلی ناحیه پایینی صورت شان، پهن می باشد.

زیرا تزریق بوتاکس در این افراد نه تنها منجر به رها سازی و ایجاد حالتی مثلثی شکل در ناحیه پایین صورت از جمله فک می شود، بلکه عاملی موثر در جوان سازی و در نتیجه زیبایی بیش از پیش افراد نیز می باشد.

 

عمل زاویه سازی صورت و کلینیک ساعی

  • عمل زاویه سازی صورت با تزریق چربی

از دیگر راه کار های موثر در انجام عمل زاویه سازی صورت، می توان به انجام این فرآیند زیبایی توسط تزریق چربی اشاره کرد. در واقع جالب است بدانید یکی دیگر از مطمئن ترین، موثر ترین، سالم ترین و بی ریسک ترین روش برای ایجاد برجستگی و در نتیجه زاویه دهی به صورت، عمل زاویه سازی صورت با تزریق چربی می باشد. همان طوری که پیش تر اشاره کردیم امروزه یکی از دغدغه های رایج در میان افراد، داشتن جلوه ای زیبا و بی نقص می باشد.

ظاهری که نه تنها منجر به زیبایی بیش از پیش شما می گردد، بلکه با ایجاد تاخیر در فرآیند پیری موجب ایجاد احساس نشاط و اعتماد به نفس در شما نیز می گردد. امروزه استفاده از چربی ها و تزریق آن ها به نقاط مورد نیاز صورت یکی از طبیعی ترین شیوه ها برای انجام این عمل زیبایی می باشد. در این روش با تزریق چربی در خطوط فک، چانه، میانه صورت، اطراف پلک های میانی و به طور کلی نقاط چین و چروک دار اقدام به زاویه دهی و فرم دهی می نمایند.

  • عمل زاویه سازی صورت از طریق لیفت با نخ

از دیگر روش های موثر در انجام عمل زاویه سازی صورت می توان به انجام آن از طریق لیفت با نخ اشاره کرد. در این روش با استفاده از نخ های قابل جذب، به کشیده شدن پوست و ایجاد ظاهری طبیعی اقدام می نمایند. در واقع لازم است بدانید که در این روش با استفاده از نخ های پولیدیوکسانون در لایه های چربی یا همان لایه های زیر پوستی و قرار گیری آن ها در موضع مورد نظر توسط کانول ها، اقدام به انجام این فرآیند زیبایی می نمایند. فرآیندی که نه تنها منجر به ایجاد تاخیر در روند پیری می شود، بلکه عاملی موثر در زاویه دهی و فرم دهی به صورت نیز می باشد.

مزایای فرآیند زاویه سازی صورت

  • جوان سازی صورت

  • فرم دهی به صورت بدون نیاز به جراحی

  • تاخیر روند پیری

  • ایجاد ظاهری زیبا و بی نقص

اگر چه امروزه عمل زاویه سازی صورت یکی دیگر از رایج ترین و در عین حال بی ریسک ترین جراحی های زیبایی می باشد اما به یاد داشته باشید که این فرآیند زیبایی مانند دیگر جراحی ها نیز دارای عوارض جانبی بی شماری می باشد که از جمله رایج ترین آن ها می توان به عفونت، نا متقارنی، کبودی، ورم و… اشاره کرد.

از این رو به یاد داشته باشید که بهتر است قبل از اقدام نمودن به این عمل زیبایی به کلینیک های تخصصی مراجعه نمایید و پس از مشاوره و تشخیص توسط پزشک مورد نظر به انجام این فرآیند زیبایی اقدام نمایید.

کلینیک تخصصی پوست و موی ساعی ، سعی وافر داشته تا در زمینه زاویه سازی صورت از بهترین متد و تجهیزات پزشکی استفاده کرده و بیماران عزیز را در همه مراحل چه قبل از عمل و چه پس از عمل جراحی یاری کند.بهتر است تا با مشاوره با پزشکان متخصص و دیدن گالری موجود در سایت هر آنچه که نیاز دارین درین باره بدانید را دریافت نمائید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *