لیزر موهای زائد و فواید آن

زاویه سازی صورت چیست؟
خرداد ۲۵, ۱۳۹۸
ساعی کلینیک و زاویه سازی صورت
روش های مختلف عمل زاویه سازی صورت
تیر ۱۸, ۱۳۹۸

لیزر موهای زائد و فواید آن

روش های رفع موهای زائد

اگر بخواهیم در سریع ترین زمان به دست خودمان موهای زائد را نابود کنیم، استفاده از ژیلت را انتخاب می کنیم. شاید در آن لحظه بهترین کار زدن موها با تیغ باشد اما قطعا همه تجربه داشته ایم که استفاده از تیغ دو عارضه بسیار بد دارد. اولی حساسیت و جوش زدن پوست است، دومی هم افزایش رشد مو بعد از استفاده می باشد. پس با این وسیله خداحافظی کنید.

مورد بعدی که خودتان می توانید در خانه استفاده کنید پودر موبر است. شاید شما هم چند بار استفاده کرده باشید. پودرهای موبر کمی بهتر از ژیلت هستند. حساسیت زیادی روی پوست ایجاد نمی کنند اما باز رشد موهای زائد را افزایش می دهد. همچنین استفاده از پودرهای موبر زمان زیادی را می طلبد. باید پودر را با آب مخلوط کرده و بعد از استفاده چندین دقیقه صبر کرد. با لیزر موهای زائد با ما همراه باشید.

احتمالا شما هم یکی دو بار امتحان کرده باشید، دستگاه اپی لیدی هم یکی از وسیله های از بین برنده موهای زائد است. استفاده از این دستگاه بهتر از دو مورد قبلی است اما باز معایبی دارد. اگر بخواهیم رفع موهای زائد را با این دستگاه انجام دهیم باید ماهی دو یا چند بار از آن استفاده نماییم که وقت گیر است. موقع استفاده و رفع موها درد نیز به همراه دارد و همچنین با گرانی های اخیر قیمت این دستگاه ها بسیار افزایش یافته و گران شده است. این مورد هم کارایی لازم را ندارد.

اپیلاسیون و استفاده از موم را نیز احتمالا تجربه کرده باشید. در این روش شاید موهای زائد به مرور کمتر شود ولی این مورد هم درد بسیاری دارد. یعنی هر بار شما باید از آرایشگاهتان وقت بگیرید و بعد از انتظار در سالن درد زیادی را تحمل نموده و برگردید. به نظر می رسد تحمل این اندازه درد برای رفع موهای زائد منطقی نیست.

تمام موارد ذکر شده روش های رفع موهای زائد هستند اما معایبی را دارند که یک روش موقتی هستند و در کل باعث نابودی و یا کمتر شدن موهای زائد در دراز مدت نمی شوند. لیزر موهای زائد روشی پیشرفته و بسیار عالی است.

ساعی کلینیک راه حل موهای زائد با لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد و فواید آن

لیزر یک روش پیشرفته و بسیار به صرفه برای حذف موهای زائد می باشد. این روش تقریبا یک روش دائمی رفع موهای زائد می باشد اما باید به یاد داشته باشیم که لیزر به طور کامل موهای زائد را از بین نمی برد بلکه تراکم موها را بسیار کمتر کرده و مو را نازک می کند. برای گرفتن نتیجه از این روش باید چندین جلسه آن را تکرار کرد. هنگام لیزر کردن موها کمی درد احساس می شود که قابل تحمل است و فرد را دچار مشکل نمی کند. لیزر موهای زائد برای تمام قسمت های بدن قابل استفاده می باشد.

نکاتی درباره ی لیزر موهای زائد

  1. اگر قصد انجام لیزر را دارید بهتر است اپیلاسیون، وکس و یا هر مورد دیگر را که مو را از ریشه جدا می کند انجام ندهید. برای نتیجه گیری از دستگاه لیزر باید ریشه مو وجود داشته باشد. پس قبل از لیزر و یا در طول این مرحله روش هایی را که مو را از ریشه جدا می کند انجام ندهید.
  2. انتظار نداشته باشید که به یک باره تمام موهای زائد از بین بروند. باید در طول مدت زمان مشخصی و چندین جلسه این کار صورت گیرد. لیزر موهای زائد یک جادو نیست.
  3. سعی کنید از آفتاب گرفتن و سولاریوم در طول مدت لیزر استفاده نکنید زیرا ممکن است عارضه هایی روی پوستتان ایجاد شود.
  4. پوست ها انواع مختلفی هستند. شاید روش لیزر برای یک نفر در ۴ جلسه نتیجه بدهد اما برای کس دیگر در ۱۰ جلسه، پس باید قبل از اقدام پوست خود را بشناسید و خودتان را با کسی مقایسه نکنید.
  5. هر جلسه می تواند ۲۰ الی یک ساعت طول بکشد و این بستگی به این موضوع دارد که لیزر در کدام قسمت از بدن انجام می شود.
  6. در یک جلسه نمی توان بر روی کل بدن لیزر انجام داد و هر جلسه روی یک قسمت از بدن انجام می گردد چون بدن قابلیت تحمل مقداری از لیزر را دارد و بیشتر از آن به پوست آسیب وارد می شود.
  7. عجله نکنید و در کار خود ثابت قدم باشید. مطمئن باشید در طولانی مدت نتیجه ی مطلوبی را خواهید گرفت.
  8. مقداری درد در پروسه انجام لیزر وجود دارد اما به اندازه ی غیر قابل تحمل نیست و همچنین می توان از کرم های بی حسی استفاده کرد تا درد کمتری احساس شود.

کلینیک ساعی و لیزر موهای زائد

کلینیک ساعی یک مرکز خدمات زیبایی و پزشکی است که با استفاده از افراد مجرب و حرفه ای و پزشکان متخصص خدمات زیبایی را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. امروزه اعتماد کردن در زمینه های زیبایی بسیار سخت شده است ، افراد غیر حرفه ای فقط برای کسب درآمد خودشان را پزشک معرفی می کنند. توصیه ما به شما عزیزان این است که برای انجام خدمات زیبایی مرکز مورد اعتماد و با سابقه ای را انتخاب نمایید و سلامتی خودتان را به خطر نیندازید. این کلینیک با محیطی بسیار آرام و راحت از شما عزیزان دعوت می کند تا صورت و بدن زیبای خود را زیباتر نمایید. برای لیزر موهای زائد با پیشرفته ترین دستگاه ها و توسط افراد حرفه ای به کلینیک ساعی مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *