فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

همه چیز درباره ی فرآیند لیزر موهای زائد

همه چیز درباره ی فرآیند لیزر موهای زائد

فرآیند لیزر موهای زائد یکی از موثر ترین راه کار ها برای رفع کامل موهای زائد می باشد.همان طوری که از نام موهای زائد آشکار می باشد موهای زائد، موهایی ناخواسته و اضافی می باشند که به دلایل متنوعی رشد می نمایند. دلایلی که از مهم ترین آن ها می توان به پر مویی هایی غیر هورمونی و یا مشکلات هورمونی و ایجاد اختلالاتی از جمله بی نظمی در آن ها اشاره کرد.

در واقع لازم است بدانید که امروزه لیزر موهای زائد در شمار یکی دیگر از مورد استقبال ترین و رایج ترین فرآیند های زیبایی شایع در میان افراد، به خصوص بانوان قرار می گیرد. چرا که این فرآیند راه کاری موثر و در عین حال آسان برای رفع کامل و دائمی موهای زائد و اضافی می باشد. اما باید به یاد داشته باشید، آنچه که سبب اثر بخشی بیش از پیش لیزر موهای زائد برای از بین رفتن موهای اضافی و ناخواسته می شود، تشخیص و پی بردن به علت پر مویی می باشد.در وب سایت ساعی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیزر موهای زائد می توانید به بخش مقالات تخصصی زیبایی و مقاله تخصصی مندرج با نام —- مراجعه نمائید.

 

عوامل پر مویی در بدن افراد

زیرا همان طوری که پیش تر اشاره کردیم، پر مویی می تواند ناشی از اختلالات هورمونی و یا ژنتیک باشد. طبیعی است که فرآیند لیزر موهای زائد در افرادی که دلیل پر مویی آن ها مشکلات هورمونی می باشد، نمی تواند راه حلی مناسب برای رفع و از بین بردن موهای اضافی باشد. در واقع جالب است بدانید اگر چه انجام فرآیند لیزر موهای زائد در افرادی که دلیل پر مویی آن ها مشکلات هورمونی می باشد آن چنان هم بی چندان نیست، اما این فرآیند زمانی اثر بخش خواهد بود که شخص مورد نظر به پزشک مراجعه نماید و به درمان و رفع مشکلات هورمونی خود نیز اقدام نماید.

از این رو ما در این مقاله قصد داریم تا با نگاهی جامع به فرآیند لیزر موهای زائد و ارائه نکاتی مهم درباره این فرآیند زیبایی، شما را در یافتن پاسخی مناسب برای هر گونه سوال احتمالی درباره لیزر موهای زائد همراهی نماییم.

کلینیک ساعی – نمونه کارهای کاشت ابرو 2

نکات اصلی پیرامون لیزر موهای زائد

همان طوری که پیش تر اشاره کردیم لیزر موهای زائد راه حلی آسان و در عین حال موثر برای از بین رفتن دائمی موهای زائد می باشد. در واقع جالب است بدانید که درمان و رفع موهای زائد به روش های گوناگونی امکان پذیر می باشد که لیزر موهای زائد یکی از موثر ترین و ماندگار ترین راه کار ها برای خلاصی از این موهای اضافی و ناخواسته می باشد.

فرآیندی که در آن دیگر خبری از تحمل درد های شدید ناشی از اپیلاسیون، موم های مو بر و دستگاه های اپیلیدی نمی باشد. فرآیندی زیبایی که در طول 4 الی 7 جلسه نتیجه ای مطلوب و دلخواه را برای شما به ارمغان می آورد. اما لازم است بدانید که این فرآیند زیبایی در تمامی افراد نتایجی مطلوب و یک شکل نخواهد داشت.

پیش تر به دلایل بروز و رشد بیش از حد موهای زائد اشاره کردیم. موهایی اضافی که بسته به دلایلی گوناگون از جمله مشکلات ژنتیکی، عارضه های غیر هورمونی و اختلالات هورمونی رشد می نمایند. لیزر موهای زائد فرآیندی زیبایی می باشد که اگر چه موجب رفع کامل و تدریجی موهای اضافی می شود، اما راه حلی موثر برای از بین بردن موهایی که بنا بر دلایل هورمونی رشد می نمایند، نمی باشد.برای لیزر موهای زائد بهتر است به یک مرکز مطمئن که مجهز به آخرین دستگاهها و تکنولوژی های روز دنیا باشد ، مراجعه کرده و با خیالی راحت اعمال جراحی زیبایی را انجام دهید.چرا که لیزر مو های زائد امروزه در بین عموم مردم بسیار پرطرفدار بوده است و علاقمندان زیادی مخصوصا در بین بانوان پیدا کرده است.

فرایند تکنیکی لیزر

زیرا این فرآیند زیبایی که به منظور از بین بردن موهای ناخواسته انجام می پذیرد با استفاده و قرار گیری در برابر پالس لیزر های نوری ، موجب از بین بردن و در نتیجه رفع فولیکول های مویی و عدم رشد مجدد آن ها می شود. این در حالی است که پر مویی هایی که ناشی از مشکلات و اختلالات هورمونی می باشند، طبق این فرآیند به صورت موقت رفع می شوند و پس از مدت زمانی کوتاه، مجددا رشد می نمایند.

همچنین لازم است بدانید آنچه که سبب محبوبیت بیش از پیش فرآیند لیزر موهای زائد می شود، درمان مناسب آن برای رفع موهای اضافی و ناخواسته می باشد. زیرا استفاده از طول موجی از نور و پالس های مدت دار با کم ترین آسیب های وارده به بافت های پوستی می تواند در مدت زمانی کوتاه موجب بهبود و رفع کامل موهای زائد شود.

همراه ما باشید! زیرا قصد داریم تا در ادامه به شرح جامعی از مزایا لیزر موهای زائد بپردازیم.

 

Saee clinic Skin Department

مزایا لیزر موهای زائد

  • از بین بردن پیاز مو

بدون شک از جمله مهم ترین مزایا لیزر موهای زائد، از بین بردن پیاز مو می باشد. این فرآیند زیبایی که با اشعه دهی به نواحی پر مو بدن نه تنها موجب اثر بخشی چشمگیر می شود، بلکه عاملی موثر در از بین بردن پیاز مو نیز می باشد. زیرا استفاده از پالس های نوری در طول این فرآیند موجب رفع کامل فولیکول ها و در نتیجه مانع از رشد مجدد آن ها می شود.

 

  • عدم آسیب رسانی به بافت های پوستی

از دیگر مزایا لیزر موهای زائد می توان به محافظت پوستی و کاهش چشمگیر احتمالات آسیب رسانی به بافت های پوستی اشاره کرد. در واقع استفاده از پرتو های نوری تک رنگ و پر انرژی در این فرآیند لیزر به گونه ای می باشد که با تمرکز بر روی سلول های تولید کننده مو موجود د ریشه مو، نه تنها مانع از آسیب رسانی به بافت ها پوستی می شود، بلکه با تمرکز بر روی نقاط مورد نظر موجب رفع کامل موهای اضافی نیز می شود.

  • درمانی سریع در مدت زمانی کوتاه

اثر بخشی چشمگیر در مدت زمانی کوتاه نیز از دیگر مزایا لیزر موهای زائد می باشد. همان طوری که می دانید برای داشتن نتیجه ای مطلوب و دلخواه از فرآیند لیزر، مطلوب است که این عمل زیبایی را در چند جلسه انجام دهید. زیرا تمرکز بر روی چرخه رشد مو، مهم ترین فاکتور در طول و انجام این فرآیند زیبایی می باشد.

این فرآیند زیبایی با تمرکز بر روی مرحله آناژن یا همان مرحله رشد مو عاملی موثر در درمان سریع و قطعی موهای زائد و اضافی می باشد. همچنین جالب است بدانید استفاده از دستگاه هایی پیشرفته و نوین نه تنها منجر به سریع شدن و کاهش مدت زمان فرآیند لیزر می شود، بلکه عاملی موثر در درمان و رفع موهای زائد می باشد. فرآیندی زیبایی که دیگر در آن خبری از انتظار های طولانی مدت در مراکز زیبایی و سالن های اپیلاسیون نمی باشد و در مدت زمانی کوتاه موجب درمانی سریع و قطعی می شود.

  • قابل استفاده در طول دوران بارداری

در واقع جالب است بدانید که مهم ترین فاکتور در فرآیند لیزر موهای زائد، آسیب رسانی بسیار کم این فرآیند زیبایی می باشد. در واقع استفاده از تکنولوژی های مدرن و امروزی برای انجام این فرآیند زیبایی به گونه ای می باشد که احتمال آسیب رساندن و صدمه دیدن جنین بسیار کم می باشد و از این رو قابل استفاده در طول دوران بارداری نیز می باشد. اما لازم است بدانید که اگر چه این فرآیند زیبایی از خطر اندکی برخوردار می باشد اما بهتر است در طول دوران بارداری و تا مدتی پس از آن از این فرآیند استفاده ننمایید.

همچنین به یاد داشته باشید اگر چه فرآیند لیزر موهای زائد از مزایا بی شماری برخوردار می باشد، اما این فرآیند نیز مانند دیگر عمل ها و فرآیند های زیبایی معایبی نیز به همراه دارد. از این رو مطلوب است پیش از اقدام نمودن به این عمل زیبایی به پزشک مخصوص و مراکز تخصصی مراجعه نمایید.

کلینیک تخصصی پوست و موی ساعی اهتمام تام داشته تا با بهره مندی از کادری مجرب و دلسوز  ، به همراه پزشکان متخصص بهترین امکانات و خدمات از جمله کاشت ابرو ، کاشت مو و موارد دیگر را به هموطنان عزیز ارائه دهد . برای گرفتن وقت مشاوره و تعیین وقت قبلی برای جلسات مورد نیاز می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمائید.

بدون نظر

نظرات کاربران