فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

کاشت مو به روش جراحی | کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش جراحی | کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از اولین روش های کاشت موی طبیعیدر دنیا می­باشد. کلینیک زیبایی پوست و مو ساعی  با داشتن کادری مجرب در در دو دهه اخیر به فعالیت در زمینه کاشت مو به روش های گوناگون از جمله کاشت مو به روش  FUT پرداخته است.

این روش که توسط جراح در اتاق عمل کلینیک زیبایی پوست و مو ساعیانجام می­شود شامل مراحلی است که متخصصان کاشت مو کیلنیک زیبایی ساعی با برداشتن یک نوار مو از ناحیه پوست سراقدام به پیوند مو سرمی­کنند. در آن نوار ریزش مو کم و رشد مو هنوز قوی است. ناحیه ای که از آن ریشه مو را برمی­دارند، بخیه زده می­شود و یک شیار خطی روی پوست سر به جا می­گذارد. اندازه این برش تقریبا 2 سانتی متر می­باشد. نوار برداشته شده را تکه تکه می­کنند تا فولیکول­های مو از آن جدا گردد و در نقطه ی مورد نظر کاشت شود. نوار حاوی فولیکول های مو به گرافت ­هایی متشکل از یک یا دو فولیکول تقسیم می­شود.

واحدهای فولیکولی حاوی غدد سباسه (غدد چربی)، اعصاب، ماهیچه کوچک و تعدادی موهای خوب ازجمله موهای ضخیم هستند. هزاران عدد از این گرافت های فولیکولی به برش های کوچک تقسیم شده و در ناحیه های کم مو سر پوست بیمار، که به عنوان “ناحیه گیرنده” شناخته می­شوند، در یک جلسه کاشت مو به روش جراحی FUT کاشت می­شوند. رشد مو از این گرافت ها یک الگوی طبیعی رشد را دنبال می­کند و هیچ نشانه­ای از عمل جراحی  را بعد از کاشت موی بیمار نشان نمی دهند.

مزایای کاشت مو به روش FUT

مزایای کاشت مو به روش FUT در کلینیک زیبایی پوست و مو ساعی این است که تعداد زیادی از فولیکول های مو را می­توان در یک جلسه پیوند داد .همچنین بازده بهتری از مو در مقایسه با سایر روش های کاشت مو فراهم می­کند وافزایش رشد و ظاهر طبیعی برای مو به محض رشد فراهم می­شود.

 

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT

 

فواید کاشت مو به روش جراحی FUT

فواید کاشت مو به روش FUT به شرح زیر است:

  • طبیعی بودن محل کاشت مو
  • عدم فرورفتگی یا برجستگی پوست سر
  • طبیعی بودن ظاهر موها
  • امکان استفاده از موهای بدن جهت پیوند مو به سر در صورت نیاز

کاشت موی سر به روش FUT برای افرادی که طاسی (کم مویی) زیادی دارند مناسب است. بسیاری از متخصصان و جراحان مو از آن استفاده می­کنند. لازم به ذکراست این روش مقرون به صرفه تر از روش های دیگر کاشت مو مانند کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش SUT می­باشد.

 

کلینیک زیبایی پوست و مو ساعی با بهره گیری از امکانات جدید ، کادر مجرب و متخصصان کاشت مو آماده پذیرش افراد برای کاشت مو به روش FUT و مشاوره در این زمینه می­باشد.

بدون نظر

نظرات کاربران

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید