فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

همه چیز پیرامون لیزر موی زائد

همه چیز پیرامون لیزر موی زائد

لیزر موی زائد امری است که این روزها بسیار به آن توجه می شود. همان طور که می دانید لیزر مو های زائد در تمام بخش های بدن از جمله صورت، پا، دست، زیر بغل، قسمت های اضافه و گاها تمام بدن به انجام می رسد. این امر به قدری به در کشور رواج پیدا کرده است که گاها مراکز آرایشی بهداشتی نیز بدون اینکه تجربه کافی در این راستا داشته باشند با خرید یک دستگاه لیزر فرایند این امر مهم را بدون رعایت کردن شرایط بهداشتی به انجام می رسانند. در حالی که درست شبیه به کاشت مو و کاشت ابرو و یا حتی قرینه سازی صورت باید بگویم لیزر موهای زائد امری بسیار مهم است که باید در کلینیک های پزشکی و توسط کادری مجرب به انجام برسد. اگر این مهم به دست متخصصین این امر صورت بگیرد بدون تردید بازگشت موهای زائد و یا حتی عوارضی که گاها برخی از افراد دچار آن می شوند از سر شما دور می ماند. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون لیزر موهای زائد، مزیت ها و معایب آن، فرایند لیزر و باید و نبایدهای این امر مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم. اگر می خواهید پوستی لطیف و رؤیای داشته باشید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید و در انتها اگر نظر شما جلب شد با متخصصین ما در این راستا ارتباط برقرار کنید تا به هر آنچه در ذهن دارید دست پیدا کنید.
لیزر موی زائد چگونه به انجام می رسد؟

لیزر بر روی موهای زائدی که به دلیل مسائل هورمونی یا غیر هورمونی بر روی بدن رشد می کنند به انجام می رسد. اگر مسائل هورمونی سبب شده است که موهای ضخیم و بد فرم بر روی بدن شما رشد کند در ابتدا باید به حل این بیماری پرداخته شود و سپس برای لیزر موهای زائد اقدام شود؛ اما در برخی از موارد لیزر موی زائد همراه با تجویز دارو به منظور مهار کردن رشد موی زائد به انجام می رسد. در برخی از موارد افراد بنا به دلایل غیر هورمونی از بدو تولد بدنی پر مو دارند که این موها عموماً به رنگ تیره بر روی پوست های روشن خودنمایی می کنند که به راحتی با استفاده از لیزر موی زائد می توان به رفع این مهم پرداخت و به یک جواب دهی ایده ال نیز دست پیدا کرد.

کلینیک ساعی و نیاز به لیزر موی زائد
لیزر موی زائد و رنگ پوست بیمار آیا با یکدیگر در ارتباط هستند؟

لیزر موی زائد باید زیر نظر یک متخصص مجرب به انجام برسد تا در صورت عدم تائید لیزر این مهم به دوره ای دیگر موکول شود. بر فرض اگر بنا به دلایل کاری پوست شما دچار آفتاب سوختگی شده است یا اینکه با حمام آفتاب پوستتان آسیب دیده است و یا سولاریوم پوست شما را تیره و حساس کرده است این مهم را به یاد داشته باشید که تحت هیچ شرایطی لیزر مو های زائد نباید صورت بگیرد. پوست های حساس و آسیب دیده با فرایند لیزر مو های زائد حساس تر می شود. این مهم اگر در کلینیک های پزشکی توسط کادر متخصص و مجرب به انجام برسد بدون تردید باید و نبایدهای که در این راستا باید بدانید به شما گوش زد می شود و گاها مانع از لیزر موی زائد شما می شوند؛ زیرا هدف آسیب رسانده به پوست شما نیست بلکه ما به دنبال زیبا تر شدن شما هستیم.

بدون نظر

نظرات کاربران

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید