" />زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل - فرم‌دهی صورت با تزریق ژل - کلینیک ساعی ونک
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

تزریق ژل – فرم‌دهی و زاویه‌سازی صورت

زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل

تزریق ژل – فرم‌دهی و زاویه‌سازی صورت

فرم‌دهی و زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل با استفاده از فیلرهای هیالورونیک اسید (hyaluronic acid fillers)، یکی از بارزترین عمل‌های زیبایی در زمینه رفع چین و چروک و زاویه‌سازی با تزریق ژل محسوب می‌شه. در ادامه به شناخت عوامل موثر در بروز چین و چروک‌های صورت و لزوم استفاده از عمل تزریق ژل به منظور جوانسازی و زاویه‌سازی صورت می‌پردازیم.

صورت از جمله اعضای بدن انسان محسوب می‌شه که به‌طور معمول بیشترین توجه ممکن رو به‌خودش جلب می‌کنه. چرا که جدای از استقرار اعضای ارتباطی بدن انسان در چهره، معمولا صورت تنها عضوی هست که حین صحبت‌کردن و برقراری ارتباط با دیگران به‌ چشم میاد؛ از این‌رو طبیعتا زیبایی این عضو بیش از دیگر اعضای بدن موردتوجه قرار می‌گیره.

بارگیری و تزریق ژل صورت

در ادامه باهم به بررسی پیش‌زمینه، مکانیزم، مزایا، کاربرد تزریق و نواحی تزریقی، روند تزریق، تفاوت مواد تزریقی، دوره نقاهت، تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق و هزینه جوانسازی و فرم‌دهی و زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل خواهیم پرداخت. در صورت مطالعه و عدم دریافت پاسخ سوالاتتون در این عنوان، راحت باشید و با برقراری تماس با ما از پاسخ کلیه سوالاتتون بهره‌مند بشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون انواع روش‌های زاویه‌سازی صورت در کلینیک ساعی و به طور کلی در جهان، مطالعه عنوان انواع روش‌های زاویه‌سازی صورت رو به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم.

مقدمه‌ای بر زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل

زاویه‌سازی فک و چانه با تزریق ژل
زاویه‌سازی فک با تزریق ژل

باتوجه به این‌که کلاژن یکی از اساسی‌ترین ماده‌های ساخته شده در بافت پوستی ما هست و طی هر دهه از زندگی، چیزی در حدود 30% از سطح ساخت کلاژن در بدن ما کاهش پیدا می‌کنه و این امر به همراه تابش نور آفتاب یا ابتلا به بیماری‌های تحلیل عضلانی یا به طور طبیعی منجر به پدیدار شدن چین و چروک، پیری بافت پوست و لاغرشدنِ بخش‌هایی از اعضای صورت و بدن می‌شه.

فرم‌دهی و زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل درست مثل زاویه‌سازی با تزریق چربی، قادر به جوانسازی، پُرکردن چین و چروک‌های صورت و افزایش حجم نقاط تزریقی هست. در این پروسه از ژل‌های مورد تایید FDA (سازمان غذا و دارو آمریکا) و وزارت بهداشت ایران استفاده می‌شه که به مشتری اطمینان لازم برای انجام بی‌خطر و ایمن پروسه رو می‌ده.

جوانسازی پوست از جمله اهداف اصلی در زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل محسوب می‌شه که دو مورد از مواردی که تزریق ژل با کیفیت به شدت بالایی در اون‌ها صورت می‌گیره رو می‌شه تزریق ژل در نواحی لب و زیر چشم در نظر گرفت. که تزریق ژل در هر یک از این نواحی با استفاده از ژل‌های برخوردار از غلظت مناسب برای همون ناحیه صورت می‌گیره.

مکانیزم فرم‌دهی صورت با تزریق ژل

چیزی که به‌عنوان فرآیند و مراحل تزریق ژل در زاویه‌سازی و فرم‌دهی صورت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیره؛ اینه که این عمل از نظر زمانی، بسیار سریعتر از چیزی هست که بیشتر مردم تصور می‌کنن؛ اتفاق می‌افته.

پس از تجربه و مهارت پزشک یا تکنسین متخصص در زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل – مبحث اصلی و بهترِ بگیم اصلی‌ترین مبحث ممکن در این عمل، مرغوبیت و ماندگاری نوع ژل مورد استفاده در تزریق محسوب می‌شه که در بخش بعدی به اون اشاره خواهیم داشت.

مزایای زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل

 • عاری از هرگونه عوارض جانبی و حساسیت
 • بهبود و ترمیم تقارن صورت
 • کاملا سریع و به‌نوعی سرپایی
 • بدون نیاز به جراحی و ایجاد برش
 • عاری از درد و خونریزی (با استفاده از بی‌حسی موضعی)
 • امکان ترمیم و ترمیم مجدد/ ماندگاری بالا پس از تزریق و ترمیم

موارد کاربردی تزریق ژل صورت

فرم‌دهی گونه با تزریق ژل
تزریق ژل گونه
 • از بین‌برنده‌ی انواع افتادگی در پوست صورت و گردن
 • مناسب برای درمان جوش‌های موجود در ناحیه‌ی صورت
 • جوانسازی پوست صورت و نواحی مختلفی از بدن که پذیرای تزریق ژل هست
 • از بین‌برنده‌ی انواع چین و چروک اطراف چشم و کلیه‌ی اعضای صورت
 • از بین‌برنده‌ و اصلاح کننده‌ی انواع خط و چین محدوده‌ی اخم و لبخند در صورت
 • بازیابی حجم از دست‌رفته در بیماران مبتلا به بیماری‌های تحلیل عضلانی همانند اِیدز
 • امکان پروتز، افزایش حجم و بازیابی حجم در لب، گونه و چانه، بینی، زانو، پشت پلک، پشت دست، اطراف چشم و فک

نکات و اقدامات قبل از فرم‌دهی صورت با تزریق ژل

به‌طور معمول آگاه‌سازی مشتری از عوارض جانبی و آماده‌سازی روحی شخص پیش از اجرای عمل، حین معاینه مشتری صورت می‌پذیره. این‌گونه عوارض جانبی غالبا به‌صورت حساسیت خودشون رو نشون می‌دن و در صورت اجرای کار با همراهی تیمی مجرب و حرفه‌ای هم‌چون تیم مشاوره و زیباییِ کلینیک ساعی، جایی برای نگرانی در این مورد، وجود نخواهد داشت.

 • عدم مصرف دخانیات
 • عدم استفاده از داروهای خاص
 • عدم وجود مشکلات جسمانیِ خاص

از جمله موارد جسمانی هستن که فرد برخوردار از کلیه این موارد، تجربه بهتری نسبت به دیگر مشتریان خواهد داشت.

انتظار برای نتایج حقیقی و آمادگی روحی پیش از عمل از جمله موارد روانی هستن که بهتره تا پیش از انجام عمل زمان مناسب رو بهشون اختصاص داد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به موارد پیرامون ژل تزریقی در این عمل.

نکات حائز اهمیت در زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل

ابتدای این بخش رو با عوارض استفاده از ژل‌های نامرغوب در بازار شروع می‌کنیم:

 • ایجادِ دِفُرمگی در ناحیه تزریق شده
 • افتادگی پوست در ناحیه تزریق
 • بروز انواع بیماری‌های جدی پوستی
 • عدم تجزیه‌ی ژل در ناحیه‌ی تزریق‌شده و بروز مشکلات جدی

این موارد تنها بخشی از مشکلات قابل بروز درصورت استفاده از ژل‌های نامرغوب، ارزان‌قیمت و توصیه‌شده توسط کلینیک‌های نوپا و کم‌تجربه‌ای هستن که یا از سر عدم‌آگاهی و یا به‌منظور کلاهبرداری و برخورداری از سود بیشتر، افراد رو تشویق به استفاده از این دست محصولات می‌کنن.

پس لطفا در‌صورت مواجهه با چنین مواردی و تشویق به استفاده از محصولات نامرغوب و ارزان‌قیمت در فرایند زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل پیش از این‌که زیبایی و از اون مهمتر سلامتی بدن خودتون رو به خطر بندازین و از پشیمونی مادام‌العمری که گریبان گیرتون می‌شه رنج بکشید؛ بی‌هیچ دلیل و توجیهی، از انجام این‌کار خودداری کنین.

اما در صورت استفاده از ژل مرغوب و دارای نشان تاییدیه وزارت بهداشت و درمواردی تاییدیه‌ FDA (سازمان غذا و دارو آمریکا)، می‌شه انتظار بالاترین میزان تاثیرگذاری و ماندگاری پس از تزریق رو داشت. در عین حال با انجام عمل تزریق ژل در کلینیک ساعی، باتوجه به برخورداری پزشک و تیم زیبایی از مهارت کافی و ایجاد تفکیک تزریق، رعایت عمق چین در محل تزریق و رعایت مقدار مناسب ماده تزریقی، بهترین نتایج ممکن پس از اجرای عمل برای شما عزیزان به ارمغان میاد.

مراقبت‌های پس از تزریق ژل صورت

حداقل تا 24 ساعت الی 1 هفته پس از عمل:

 • عدم استفاده از لوازم آرایشی
 • پرهیز از جویدن غذای سفت
 • پرهیز از دمر خوابیدن
 • عدم استفاده از استخر، سونا و جکوزی
 • پرهیز از انجام ورزش و فعالیت‌های سنگین
 • پرهیز از بالابردن دمای بدن
 • پرهیز از سفر با هواپیما
 • حذف فعالیت‌های سنگین از روتین زندگی

رعایت بشه.

به‌طور معمول امکان بروز یک‌سری عوارض جانبی خیلی سطحی پس از تزریق وجود داره که از جمله اون‌ها می‌شه به ایجاد کبودی یا التهاب در محل تزریق، قرمزی و بی‌حسی محل تزریق و احساس فشار و تزریق بیش از اندازه در زیر پوست اشاره داشت. حداکثر زمان پایداری این‌گونه عوارض بین چند ساعت تا چند روز خواهد بود.

تعداد جلسات و هزینه‌ تزریق ژل صورت

تزریق ژل چانه

درست مثل فرم‌دهی و زاویه‌سازی صورت با تزریق چربی، در زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل هم عوامل زیادی در تعیین هزینه‌ی عمل دخیل هستن که از جمله اساسی‌ترین اون‌ها، نوع ژل تزریقی در این عمل محسوب می‌شه. هر چه ژل (فیلر) موردنظر از مرغوبیت و استاندارد بالاتری برخوردار باشه، هزینه عمل دست‌خوش مبالغ بالاتری خواهد شد.

تجهیزات و تکنیک‌های استفاده شده در کلینیک موردنظر، و تنظیم مقدار مناسب از فیلر، متناسب با محل تزریق؛ از جمله مواردی هستن که به‌طور چشمگیری در تعیین هزینه زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل سهیم خواهند بود. تجربه و مهارت پزشک موردنظر هم می‌تونه در تعیین هزینه‌ عمل تاثیر مستقیم داشته باشه.

لذا در صورت تمایل به معاینه توسط پزشک یا تکنسین زیبایی و انجام هر یک از عمل‌های زاویه‌سازی یا فرم‌دهی – مادلینگ چهره face modeling – یا رزرو وقت معاینه و تعیین قیمت برای هر یک از این عمل‌ها، لطفا از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با کارشناسان کلینیک ساعی در ارتباط باشید.

در صورت تمایل به رزرو وقت برای جلسه‌ی مشاوره و دریافت مشورت و معاینه توسط پزشک، با کارشناسان کلینیک ساعی تماس حاصل فرمائید.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون عمل‌های زیبایی صورت از جمله تزریق چربی، لیفت صورت با نخ، پلاژن تراپی صورت، اکسیژن تراپی یا هیدرودرمی، لطفا از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید یا همین حالا با ما تماس بگیرید!

021-88100050
021-88193146
info@saeeclinic.com

آگاهیِ شما، رمز موفقیت ماست!

منبع: Mayoclinic

بدون نظر

نظرات کاربران