فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

مزوتراپی بدن – لاغری موضعی و رفع چربی‌های زائد بدن

مزوتراپی بدن

مزوتراپی بدن – لاغری موضعی و رفع چربی‌های زائد بدن

باتوجه به محبوبیت فزاینده‌ی رفع چربی‌های زائد با مزوتراپی دونستن اینکه چطور این عمل بدون انجام هیچ‌گونه جراحی باعث ذوب چربی‌های مخاطره آمیز برای سلامتی و تناسب اندام ما می‌شه، ممکنه برای همه جالب به نظر بیاد. در این عنوان سعی داریم تا شما عزیزان رو با کلیه‌ی اطلاعات پیرامون مزوتراپی لاغری ، مزایای مزوتراپی، نکات حائز اهمیت، ترکیبات مورد استفاده در این عمل، تعداد جلسات و هزینه‌های مربوط به اون آشنا کنیم.

علاقه به زیبایی و زیبا موندن در درون همه‌ی ما به طور ذاتی وجود داره. تناسب اندام از جمله اون دسته از فاکتورهای زیبایی بدن محسوب می‌شه که در نگاه اول و حتی بدون هیچگونه ارتباط کلامی به چشم میاد. حفظ تناسب اندام برای همه‌ی ما مهمه اما برای بعضی‌هامون به یکی از دغدغه‌های اصلی و اهداف زندگی تبدیل شده. در این عنوان با ما همراه باشین تا به بررسی یکی از راه‌های موثر در رسیدن به تناسب اندام، یعنی رفع چربی‌های زائد با مزوتراپی بپردازیم.

با افزایش اطلاعات هر یک از خدمات زیبایی – درمانی یا بهداشتی ارائه شده در فروشگاه‌ها و کلینیک‌های زیبایی، همیشه انتخاب بهترین خدمات و محصولات برای ما با اطمینان خاطر و سهولت بیشتری همراه خواهد بود. پس با ما همراه باشید تا به بررسی همه جانبه مزوتراپی لاغری به عنوان یکی از خدمات بالقوه در کلینیک ساعی بپردازیم.

مزوتراپی لاغری

مقدمه‌ای بر رفع چربی‌های زائد با مزوتراپی

رفع سلولیت (cellulite) و کاهش چربی موضعی که در نواحی مختلف بدن رسوب شده، فرآیند کلیِ رفع چربی‌های زائد با مزوتراپی رو تشکیل می‌ده. تزریقاتی که در فرایند مزوتراپی لاغری انجام می‌شن هم از جمله درمانی برخوردارن و هم از جنبه‌ی زیبایی. از جمله نواحی که با استفاده از مزوتراپی تحت درمان قرار می‌گیرن، می‎‌‌شه به بازوها، چانه، شکم، پا، کمر، دور کمر و غبغب اشاره داشت.

در نواحی گردن و دست و صورت با هدف جوانسازی و رفع سلولیت مورد استفاده قرار می‌گیره و در نهایت برای درمان ریزش مو و کاهش وزن هم از مزوتراپی و تزریق‌های معجزه‌آسای اون کمک گرفته می‌شه. تاثیرات استفاده از این شیوه‌ زیبایی – درمانی، معمولا به مرور زمان و پس از چند جلسه به راحتی قابل مشاهده خواهد بود. تنها باید به خاطر داشت که مواد تزریقی در مزوتراپی لاغری به طور بدیهی با مواد تزریقی در هر یک از انواع دیگه مزوتراپی متفاوت هست.

در این عنوان تنها رفع چربی‌های زائد با مزوتراپی رو پوشش خواهیم داد و برای مطالعه بیشتر پیرامون استفاده از مزوتراپی با هدف تقویت پوست و بازیابی موی سر و تقویت پوست صورت، مطالعه عنوان تقویت پوست و موی سر با مزوتراپی و تقویت پوست صورت با مزوتراپی رو به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم.

مزایای مزوتراپی لاغری

• عدم نیاز به جراحی یا استفاده از بیهوشی کامل
• صرفه اقتصادی مزوتراپی نسبت به لیپوساکشن و مشتقات اون
• برخورداری از قابلیتِ درمان سلولیت توده‌ای
• سرعت بالای انجام تزریق (حداکثر بین 30 الی 40 دقیقه)
• عاری از درد و حساسیت و عوارض جانبی جدی
• عدم نیاز به سپری کردن دوره نقاهت طولانی مدت
• نتایج طولانی مدت در صورت رعایت رژیم غذایی و انجام تمرینات ورزشی

ترکیبات مورد استفاده در فرایند رفع چربی‌های زائد با مزوتراپی

رفع چربی‌های زائد با مزوتراپی

دو ترکیب شیمیایی اصلی در ماده تزریقی به کاررفته در رفع چربی‌های زائد با مزوتراپی وجود دارن که از مواد اولیه سازنده لیپواِستَبیل (Lipostabil) تهیه می‌شن. این ماده از Phosphatidylcholine (یا به اختصار PC) و دی اُکسی‌کُلاین اسید (deoxylcholine acid) تشکیل شده. اکثر کلینیک‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات زیبایی – درمانی در مزوتراپی، بیشتر لیپواِستَبیل (Lipostabil) یا فَکسیمایل (facsimile) رو به تنهایی یا به همراه ترکیبات دیگه مورد نیاز برای تزریق مزوتراپی، مورد استفاده قرار می‌دن.

مکانیزم مزوتراپی لاغری

در گام اول از رفع چربی‌های زائد با مزوتراپی پس از انجام هر تزریق، لایه دوگانه غشاء مولکول‌های چربی بزرگ در ناحیه‌ی تزریق شکسته شده و محلول تزریقی در مزوتراپی قادر به تبدیل مولکول‌های چربی بزرگ به چربی‌های ریز قابل حل خواهد بود. چربی‌های موجود در هر یک از نواحی تزریقی به همین شیوه و به‌صورت لایه لایه ذوب خواهند شد و این فرآیند تا جایی ادامه خواهد داشت که تناسب اندام متناسب با نیاز و خواسته مشتری میسر بشه.

نتایج حاصل از مزوتراپی لاغری در بعضی موارد پس از جلسه اول و در بعضی موارد پس از انجام چند جلسه تزریق، نمایان خواهد شد. اما برای تسریع روند تاثیرات حاصل از مزوتراپی و دریافت نتایج بهتر، مواردی هستند که با مشورت پزشک و به دلخواه مشتری به کار گرفته می‌شن که از جمله این موارد می‌شه به رعایت رژیم غذایی مناسب، انجام تمرینات ورزشی یا استفاده از عمل‌های مکمل برای دریافت نتایج بهتر پس از انجام مزوتراپی اشاره داشت.

نکته: از جمله عوارض جانبی حاصل از مزوتراپی لاغری می‌شه به بروز قرمزی خفیف و کمی سوزش در ناحیه‌ی تزریق مزوتراپی اشاره داشت.

مزوتراپی لاغری

نکات حائز اهمیت رفع چربی‌های زائد با مزوتراپی

  • عدم استفاده از مواد غیر استاندارد، ارزون قیمت یا ناشناخته برای تزریق مزوتراپی
  • در صورت تمایل، انجام میکرونیدلینگ برای برخورداری از بافت پوست مناسب در محل تزریق
  • استفاده از برنامه ورزشی و حفظ رژیم غذایی مناسب قبل و بعد از تزریق
  • پرهیز از انجام مزوتراپی برای خانم‌های باردار
  • عدم استفاده از داروهای گزارش شده توسط پزشک که ممکنه مخاطره آمیز باشن
  • استفاده از غذای پروتئین‌دار سبک پیش از هر جلسه تزریق

تعداد جلسات و هزینه‌ مزوتراپی لاغری در کلینیک ساعی

تعداد جلسات موردنیاز برای رفع چربی‌های زائد با مزوتراپی بسته به ناحیه‌ی موردنظری خواهد داشت که مشتری قصد انجام تزریق رو داره. یک سری توصیه‌ها توسط پزشک یا تیم مشاوره زیبایی هم ممکنه با هدف حفظ سلامتی و انجام بی‌مخاطره‌ی پروسه تزریق، به شما عزیزان ارائه بشه که رعایت این موارد از الزامات قبل و بعد از انجام مزوتراپی محسوب می‌شه.

هزینه‌ مزوتراپی لاغری باتوجه به مقدار تزریق و ناحیه تزریق، توسط پزشک تعیین می‌شه. در صورت برخورد با قیمت‌هایی که از هر نظر دچار مغایرت با مقدار میانگین هستن، به طور حتم پس‌زمینه فعالیت کلینیک، میزان تجربه پزشک، نتایج دریافتی و تجربه مشتریان در استفاده از خدمات کلینیک زیبایی – درمانی موردنظر رو مورد تحقیق و بررسی قرار بدید.

هیچ قیمت ارزانی بی‌دلیل نیست و هیچ تخفیف و ارزانی، ارزش به خطر انداختن سلامتی ما رو نداره. ما در کلینیک ساعی در خدمت شما عزیزان هستیم تا تجربه‌ای به‌‌یاد موندنی از سطح بالای کیفیت در ارائه خدمات تخصصی زیبایی – درمانی رو برای شما عزیزان رقم بزنیم

جهت رزرو وقت برای جلسه‌ی مشاوره و دریافت مشورت و معاینه توسط پزشک برای رفع چربی‌های زائد با مزوتراپی با کارشناسان کلینیک ساعی تماس حاصل فرمائید.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون دیگر عمل‌های زیبایی – درمانی اندام‌های بدن هم‌چون درمان هایپرهیدروزیس با تزریق بوتاکس، رفع غبغب و ایجاد سیکس پک ویزرلیپوساکشن و درمان واریس با اسکلروتراپی، لطفا از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید یا همین حالا با ما تماس بگیرید!

021-88100050
021-88193146
[email protected]

آگاهیِ شما، رمز موفقیت ماست!

منبع: healthline

بدون نظر

نظرات کاربران