فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

انواع روش‌های زاویه‌سازی صورت

زاویه‌سازی

انواع روش‌های زاویه‌سازی صورت

عمل‌های زاویه‌سازی صورت همون فرایند‌های هستن که برای فرم‌دهی صورت مورد استفاده قرار می‌گیرن و بعضی از این عمل‌ها هم‌چون تزریق ژل؛ علاوه بر زاویه‌سازی فک و چانه و فرم‌دهی چشم، گونه، بینی و لبِ شما عزیزان؛ تا حدی در پرکردن چین و چروک‌های سطحی پوست شما نیز تاثیرگذار خواهد بود.

صورت از جمله اون دسته از اعضای بدن انسان محسوب می‌شه که به‌طور معمول بیشترین توجه ممکن رو به‌خودش جلب می‌کنه. چرا که جدای از استقرار اعضای ارتباطی بدن انسان در چهره، معمولا صورت تنها عضوی هست که حین صحبت‌کردن و برقراری ارتباط با دیگران به‌ چشم میاد؛ از این‌رو طبیعتا زیبایی این عضو بیش از دیگر اعضای بدن موردتوجه قرار می‌گیره.

در این بخش مروری خواهیم داشت بر اصلی‌ترین عامل پیری، افتادگی و ایجاد چین و چروک در بافت پوست صورت و پیرو اون اشارات خواهیم داشت به تعدادی از اصلی‌ترین اقدامات و عمل‌های رایج در زاویه‌سازی صورت و در ابتدا به سراغ دو مورد از رایج‌ترین اقدامات در زمینه زاویه‌سازی صورت می‌ریم که در کلینیک ساعی ارائه می‌شن.

لزوم استفاده از عمل‌های زاویه‌سازی صورت

باتوجه به این‌که کلاژن یکی از اساسی‌ترین ماده‌های ساخته شده در بافت پوستی ما هست و طی هر دهه از زندگی، چیزی در حدود 30% از سطح ساخت کلاژن در بدن ما کاهش پیدا می‌کنه و این امر به همراه تابش نور آفتاب یا ابتلا به بیماری‌های تحلیل عضلانی یا به طور طبیعی منجر به پدیدار شدن چین و چروک، پیری بافت پوست و لاغرشدنِ بخش‌هایی از اعضای صورت و بدن می‌شه.

عمل‌های زاویه‌سازی صورت همون فرایند‌های هستن که برای فرم‌دهی صورت مورد استفاده قرار می‌گیرن و بعضی از این عمل‌ها هم‌چون تزریق ژل؛ علاوه بر زاویه‌سازی فک و چانه و فرم‌دهی چشم، گونه، بینی و لبِ شما عزیزان؛ تا حدی در پرکردن چین و چروک‌های سطحی صورت شما نیز تاثیرگذار خواهد بود.

استفاده از تزریق ژل در فرم‌دهی و زاویه‌سازی صورت

چیزی که به‌عنوان فرایند و مراحل تزریق ژل در فرم‌دهی و زاویه‌سازی صورت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیره؛ اینه که این عمل از نظر زمانی، بسیار سریعتر از چیزی هست که بیشتر مردم تصور می‌کنن؛ اتفاق می‌افته.

پس از تجربه و مهارت پزشک یا تکنسین متخصص در زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل؛ مبحث اصلی و بهترِ بگیم اصلی‌ترین مبحث ممکن در این عمل، مرغوبیت و ماندگاری نوع ژل مورد استفاده در تزریق محسوب می‌شه که برای فرم‌دهی هر یک از بخش‌های صورت باید از ژلی با غلظت خاص ناحیه مورد نظر استفاده کرد.

موارد کاربردی تزریق ژل در زاویه‌سازی، و فرم‌دهی صورت

 • از بین‌برنده‌ی انواع افتادگی در پوست صورت و گردن
 • مناسب برای درمان جوش‌های موجود در ناحیه‌ی صورت
 • جوانسازی پوست صورت و نواحی مختلفی از بدن که پذیرای تزریق ژل هست
 • از بین‌برنده‌ی انواع چین و چروک‌های سطحی اطراف چشم و کلیه‌ی اعضای صورت
 • از بین‌برنده‌ و اصلاح کننده‌ی انواع چین و چروک خطوط اخم و لبخند در صورت
 • بازیابی حجم از دست‌رفته در بیماران مبتلا به بیماری‌های تحلیل عضلانی همانند اِیدز
 • امکان ایجاد زاویه در نواحی فک و چانه
 • فرم‌دهی صورت در نواحی گونه، بینی و لب
 • امکان پروتز، افزایش حجم و بازیابی حجم در لب، گونه و چانه، بینی، زانو، پشت پلک، پشت دست، اطراف چشم و فک

برای مطالعه بیشتر پیرامون زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل، شما عزیزان قادر به کسب آگاهی بیشتر با مطالعه عنوان فرم‌دهی و زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل خواهید بود.

زاویه‌سازی

استفاده از نخ در زاویه‌سازی، و فرم‌دهی صورت

پروسه زاویه‌سازی، هدایت و لیفت بافت پوست به زوایای مختلف برای هر یک از اعضای صورت به شکل جداگانه‌ای انجام می‌پذیره؛ اما تقریبا همگی از فرایند مشخصی برخوردار هستن. بدون صورت گرفتن هیچ‌گونه عمل جراحی و تعیین نواحی لیفت بر اساس خواسته مشتری، نقاط موردنظر برای ایجاد سوراخ در پوست تعیین می‌شه.

پس از تعیین نقاط موردنظر و تزریق بی‌حسی موضعی، با استفاده از نیدل (سوزن) مخصوص لیفت، نخ کاگ به زیر پوست فرستاده می‌شه و پس از رد کردن نخ از نواحی موردنظر، در انتها پزشک یا تکنسین، پوست رو با کمک نخ لیفت به سمت جهتی که متناسب با لیفت اعضای مختلف صورت هستن هدایت می‌کنه.

پس از اتمام پروسه، لیفت و کشیدگی، فرآیند افزایش سطح ساخت کلاژن با تحریک لایه میانی پوست شروع می‌شه و پیرو اون تاثیر حاصل از لیفت و کشیدگی پوست بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود.

مزایای لیفت صورت و زاویه‌سازی با نخ

 • زمان بازیابی بسیار کم‌تر لیفت صورت با نخ نسبت به شیوه‌های دیگه
 • بازیابی آسان‌تر و عاری از درد و حساسیت و عوارض جانبی شیوه‌های دیگه
 • قابلیت رسیدگی به امور روزمره پس از استفاده از نخ لیفت
 • عاری از آثار زخم، خونریزی و موارد دیگه‌ای که در لیفت صورت رخ می‌ده
 • غیرتهاجمی‌تر از شیوه‌های دیگه‌ست در نتیجه از ریسک کم‌تری برخورداره
 • از هزینه مقرون به صرفه‌تری نسبت به عمل فیس لیفت برخورداره

برای مطالعه بیشتر پیرامون لیفت صورت با نخ شما عزیزان قادر به کسب آگاهی بیشتر با مطالعه عنوان لیفت و زاویه‌سازی صورت با استفاده از نخ لیفت خواهید بود.

زاویه‌سازی

اقدامات و عمل‌های رایج در زمینه زاویه‌سازی صورت که در کلینیک تخصصی پوست و موی ساعی انجام نمی‌شوند.

استفاده از جراحی در زاویه‌سازی، و فرم‌دهی صورت

لیفت و زاویه‌سازی صورت با استفاده از جراحی پایدارترین طول عمر رو نسبت به کلیه روش‌های فرم‌دهی صورت داره. با استفاده از جراحی نتایج موردنظر نه تنها از پایداری بلکه از دقت بالاتری هم برخوردار خواهند بود. جراحی به لحاظ تکنیکی نسبت به روش‌های تزریقی همچون تزریق ژل و بیوفیلر هم از پایداری بیشتری برخوردار هستن و به‌طور بدیهی شیوه‌ای تهاجمی‌تر محسوب می‌شه.

استفاده از انواع فیلر‌ در زاویه‌سازی، و فرم‌دهی صورت

فیلر به گروه خاصی از مواد تزریقی گفته می‌شه که مواردی از جمله چربی جمع‌آوری شده از بدن مشتری، تا ژل‌های تزریقی با انواع غلظت، بیوفیلر تهیه شده از بدن مشتری، و پروفایلو که هم به جوانسازی و هم به فرم‌دهی صورت می‌پردازه در این گروه قرار می‌گیرن.

علاوه بر استفاده از پروفایلو، یکی از نتایجی که بر اثر استفاده از فیلر تزریقی عادی (مثل ژل یا بیوفیلر) در ناحیه فک یا نواحی دیگه صورت به دست میاد، لیفت یا کشیدگی پوست صورت هست که موجب کاهش عمق و از بین بردن چین و چروک‌های سطحی موجود روی گونه، فک، گردن یا یا نواحی مختلف صورت و گردن می‌شه.

استفاده از بیوفیلر در زاویه‌سازی، و فرم‌دهی صورت

بیوفیلر شامل فرایندی هست که تولید ژل از خون شخص رو به همراه داره. هر بار انجام بیوفیلر به فاصله‌ی یک ماه از دریافت قبلی صورت می‌گیره و مقدار بیوفیلر از یک الی دو بار تهیه این ماده از بدن مشتری به اندازه‌ای خواهد بود که می‌شه از اون در زاویه‌سازی صورت و رفع چین و چروک‌های سطحی پوست استفاده کرد.

تهیه سه الی چهار بار بیوفیلر از بدن موجب فراوری مقداری از بیوفلیر می‌شه که به واسطه اون می‌شه به فرم‌دهی و افزایش حجم (یا به اصطلاح پروتز) نواحی خاصی از صورت یا بدن مشتری هم پرداخت. تزریق بیوفیلر درست همانند تزریق ژل بوده که برای آگاهی از مزایا، عوارض جانبی و موارد دیگه پیرامون این عمل شما می‌تونید به مطالعه عنوان فرم‌دهی و زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل بپردازید.

زاویه‌سازی

استفاده از پروفایلو در زاویه‌سازی، و فرم‌دهی صورت

یکی از تنها شیوه‌های ممکن در زمینه‌ی فرم‌دهی که بدون نیاز به عمل جراحی و بدون در بر داشتن درد و خونریزی، علاوه بر عملکردی شبیه ژل و بیوفیلر که باعث لیفت پوست و زاویه‌سازی صورت در ناحیه‌ی موردنظر می‌شن؛ پس از تزریق موجب تحریک بافت پوست نسبت به ساخت و ترشح کلاژن می‌شه.

نکته‌ی حائز اهمیت در ارتباط با پروفایلو هزینه‌ی بالاترِ استفاده از این تکنولوژی نسبت به متد دیگه مورد‌ استفاده در فرم‌دهی هست. اما در در عین حال باید توجه داشت که هزینه‌ی صرف شده در استفاده از این تکنولوژی، صرف برآورده شدن هر دو هدف زاویه‌سازی صورت و جوانسازی پوست می‌شه.

در صورت تمایل به رزرو وقت برای جلسه‌ی مشاوره و دریافت مشورت و معاینه توسط پزشک، با کارشناسان کلینیک ساعی تماس حاصل فرمائید.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون عمل‌های زیبایی دیگه هم‌چون فرم‌دهی صورت با تزریق چربی، میکرودرمی، هیدرودرمی، پلاژن‌تراپی و اکسیژن‌تراپی، لطفا از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید یا همین حالا با ما تماس بگیرید!

021-88100050
021-88193146
[email protected]

آگاهیِ شما، رمز موفقیت ماست!

منبع: UK Models

بدون نظر

نظرات کاربران