فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

با ما بیشتر آشنا شوید

این گروه تخصصی با پاسخ‌گویی تمام نسبت به نیازهای درمانی و زیباییِ
پوست و موی شما، حسی متفاوت از جوانی را به شما ارائه خواهد داد
img_box_16

چشم انداز

کلینیک «ساعی» با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی، منطبق با خدمات سلامتِ استانداردهای ملّی و جهانی اثر بخش: پاسخ گو، بیمارمحور، با کیفیت و تضمین شده،توانمند در مدیریت و کاستن از خطرات و خطاهای پزشکی، در ارائة سلامت، درمان و زیبایی در سطح کشور، آمادة خدمت رسانیست.

img_box_06

ارزش های سازمانی

حفظ کرامت انسانی، مشتری مداری، بهبود مستمر،به روز بودن، پای بندی به اصول علمی و اخلاقی، ارائة خدمات مؤثر و کارآمد، حفظ منافع ملی

img_box_05

رسالت

بالاترین کیفیّت خدمات را در زمینه تشخیص، درمان و مشاوره در بیماری‌های پوست، مو در سطح ملی و بین المللی با استفاده از تیمی از پزشکان متبحّر با رویکرد کارگروهی در خدمت شما عزیزان می باشند. هم چنین، ارتقاء سلامت جامعه بر اساس آخرین استانداردهای جهانی در امر مراقبت های بیمار محور، ایمن و اثر بخش از طریق بهره گیری از تجارب و دانش پزشکانی حاذق و پرستاران و کارکنان مجرب و دل سوز در زمینه ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی بیماری های پوست و مو است.

چرا باید کلینیک ساعی را انتخاب کنیم

زیبایی طبیعی همراه با تضمین توأمان سلامتی، حق همه ماست. «کلینیک پوست و موی ساعی» با الویّت این امر و بکارگیری دستگاه های روز و مجهز ، در محیطی زیبا و آرام، در قلب شهر تهران در حال ارائه بهترین خدمات درمانی و زیبایی به هموطنان و همشهریان تهرانی می باشد.

کلینیک پوست و موی ساعی با مجوز رسمی فعالیت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شماره ثبت 3-148650 خدمات نوینی را زیر نظر جمعی از بهترین متخصصان پوست و موی تهران ارائه می دهد.

با وجود این ویژگی های جایی برای تردید در انتخاب باقی نخواهد ماند.

مختصری درباره ما

کلینیک تخصّصی پوست و موی «ساعی» برای شما مکانی آرامش بخش را برگزیده است. این کلینیک با بهره مندی از کادری مجرّب و کارآزموده و کیفیّت خدمات و سرویس های پزشکی مثال زدنی، مدت هاست مشغول خدمت رسانیست. همچنین کار مدیریتی که در ادارة این مجموعه بکار برده می شود در نوع خود یک مدل بومی شده از استانداردترین اشکال مدیریت بین الملل است که می تواند الگوی بسیاری از مؤسّسات همکار و حتی غیر همکار باشد. رفتارهای حرفه-ای و به روز دنیا در زمینه پزشکی و زیبایی، مانند: الگوهای آموزش منابع انسانی، روزآمد بودن فرمول های منحصر بفرد مشتری مداری، کیفیّت خدمات و مناسبات انسانی و حتی مالی و اداری بکار رفته در ساختار مدیریت این مجموعه طی ده سالی که از سابقة فعالیّت آن می گذرد این مجموعه را در سطح باکیفیّت ترین مدل های مدیریت محافل پزشکی معرّفی نموده است.

ساعت کار کلینیک

شنبه
۸ صبح الی ۱۸ عصر
یک شنبه
۸ صبح الی ۱۸ عصر
دوشنبه
۸ صبح الی ۱۸ عصر
سه شنبه
۸ صبح الی ۱۸ عصر
چهارشنبه
۸ صبح الی ۱۸ عصر
پنجشنبه
۸ صبح الی ۱۸ عصر
جمعه
تعطیل است
پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشدسوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی مورد نظرتون رو انتخاب کنید.