فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

کاشت ابرو – مکانیزم و مزایای کاشت ابرو به روش FUT

کاشت ابرو به روش FUT

کاشت ابرو – مکانیزم و مزایای کاشت ابرو به روش FUT

باتوجه به علاقه‌ای که هر یک از ما به‌طور ذاتی به زیبایی و زیبا بودن داریم، به‌طور بدیهی مراحل و هزینه‌های انجام عمل‌های زیبایی به یکی از پر طرفدار‌ترین سوالات موجود در زمینه زیبایی تبدیل شده. در این عنوان به طور اختصاصی به بررسی مراحل و هزینه‌های عمل کاشت ابرو به روش FUT در کلینیک تخصصی زیبایی ساعی می‌پردازیم و شما عزیزان را تا دریافت کاملِ پاسخ سوالاتتان پیرامون روش‌های متفاوت کاشت مو همراهی خواهیم کرد.

مقدمه‌ای بر عمل کاشت ابرو به روش FUT

در صورت مواجهه با کم‌پشتی یا طاسی ابرو به هر دلیلی، به‌طور معمول بین 250 الی 400 تار مو یا کمی بیشتر برای پیوند در هر ابرو مورد نیاز خواهد بود. این تارهای مو تنها قابل جداسازی از بانک موی واقع در پشت سر هستند و لازم به ذکر است که جز موهای موجود در بانک موی سر، هیچ موی برداشته شده‌ی دیگری از هیچ بخش از سر یا صورت قابل پیوند در ناحیه ابرو نیست. دلیل استفاده از ناحیه پشت سر به عنوان بانک مو، تراکم بسیار بالا و امکان ریزش بسیار پایین مو در این نواحی حتی به دلایل موروثی است.

عوامل بسیار زیادی وجود دارند که منجر به ریزش ابرو می‌شوند که از جمله این عوامل می‌توان به ایجاد شکستگی در ناحیه ابرو، کندن ابرو بر اثر اختلالات روحی روانی، عفونت زیرپوست، استفاده از داروهایی با عوارض ریزشی در موهای سر و صورت و اختلالات هورمونی متعدد در بدن هم‌چون کم‌کاری غده تیروئید می‌توان اشاره داشت.

پیش از کاشت ابرو به روش FUT، معایناتی به منظور تشخیص دلیلی اصلی ریزش یا بروز طاسی در ناحیه ابرو صورت می‌گیرد و در صورت عدم وجود اختلالات روحی – روانی و پس از معاینه بانک موی سر مشتری، در انتها پس از رزرو نوبت عمل و ارائه هزینه نهایی، پروسه کاشت ابرو با موفقیت آغاز خواهد شد.

کاشت ابرو به روش FUT
کاشت ابرو به روش FUT

مکانیزم کاشت ابرو به روش FUT

برش نوار اهداکننده مو از بانک مو در کاشت ابرو به روش FUT، مقدم بر هر چیزی است ترسناک‌ترین موردی است که هر شخص ممکن است از کاشت ابرو به روش FUT شنیده باشد. این برش نه تنها با استفاده از بی‌حسی انجام می‌شود بلکه پس از انجام عمل کاشت ابرو به روش FUT، محل جراحی به بهترین نحو ممکن با موهای سالم و پر پشت شما عزیزان پوشش داده خواهد شد.

پس از جداسازی نوار اهداکننده از بانک موی سر، محل برش داده و جراحی شده در سر بخیه داده می‌شود و جداسازی فولیکول‌های مو (تار موهای قابل کاشت) از نوار اهداکننده آغاز می‌شود. پس از جداسازی پروسه کاشت تک به تک فولیکول‌های مو در بخش‌های طاس و کم‌پشت ابرو آغاز می‌شود. این‌کار تا جایی ادامه پیدا می‌کند که تراکم موردنیاز در ناحیه کم‌پشت یا طاس ابرو میسر شود.

برخورداری از بالاترین تراکم ممکن، ایجاد خواب و خط رویش طبیعی تارهای ابرو و چینش فرم دلخواه مشتری از جمله مزایای استفاده از استفاده از این روش در کاشت ابروست. بر خلاف استفاده از دیگر شیوه‌های ترمیمی یا زیبایی ابرو هم‌چون تتو یا هاشور ابرو، قابلیت رنگ‌کردن ابرو به رنگ دلخواه وجود خواهد داشت و در عین حال شما زیبارویان عزیز با برداشتن ابرو قادر به فرم‌دهی دلخواه ابروهای زیباتون خواهید بود.

کاشت ابرو به روش FUT

مزایای کاشت ابرو به روش FUT

 • عاری از هرگونه درد و حساسیت
 • عدم نیاز به دوره نقاهت یا استراحت طولانی
 • عدم نیاز به حضور همراه برای همراهی پس از عمل
 • امکان فرم‌دهی، برداشتن و ریفُرم‌کردن ابروهای کاشته شده
 • برخورداری از امکان تغییر رنگ، تعیین فرم خواب ابرو و حتی تعیین تراکم ابرو
 • ترمیمِ آسیبِ ابرو بر اثر شکستگی، وراثت، عفونت، جای زخم
 • انجام عمل در بازه زمانی حداکثر 7 الی 9 ساعت
 • پیشگیری از بروز حساسیت و عوارض جانبی با انجام تست‌های پیش از عمل

اقدامات و مراقبت های بعد از عمل کاشت ابرو به روش FUT

 • پرهیز از تماس ابرو با آب و عدم شستشوی ابرو و صورت تا 48 الس 72 ساعت
 • پرهیز از انجام فعالیت‌های سنگین ورزشی و تعریق شدید تا 48 الی 72 ساعت
 • شستشوی نرم ابروها از 48 الی 72 ساعت بعد از انجام عمل
 • رسیدگی به ابروها و کوتاهی مداوم اون‌ها تا یک سال پس از کاشت ابرو

نکته: لازم به ذکر است که به فاصله‌ی 3 الی 4 ماه پس از انجام عمل، ابروهای کاشته شده دچار ریزش موقتی شده و مجددا رشد خواهند کرد.

هم‌چنین تا یک سال پس از کاشت ابرو به روش FUT، تار موهای پیوند خورده نیاز به رسیدگی و اصلاح مداوم دارند چرا که طول آن‌ها متناسب با موی برداشته شده از بانک مو خواهد بود و این امر منجر به رشد بیش از اندازه تارهای ابروی پیوند خورده شده و نیازمند رسیدگی مداوم شما عزیزان نسبت به کوتاهی و مرتب‌سازی ابروی کاشته شده خواهد داشت.

کاشت ابرو به روش FUT

تعداد جلسات و هزینه عمل کاشت ابرو به روش FUT در کلینیک ساعی

تعداد جلسات کاشت ابرو: از آنجایی که در هر جلسه استفاده از کاشت ابرو به روش FUT یا کاشت مو به روش FUT، امکان کاشت 1500 تا 8000 فولیکول (تار موی قابل کاشت) وجود دارد و برای اطمینان از تراکم و ترمیم کامل ابرو نیاز به تعدادی بین 250 الی 400 تار مو وجود دارد؛ در نتیجه با یک جلسه کاشت ابرو به روش FUT می‌توان از ترمیم، افزایش تراکم یا کاشت فرم دلخواه ابرو اطمینان حاصل کرد.

هزینه کاشت ابرو: هزینه نهایی پس از گذراندن جلسه معاینه و نیاز شما عزیزان نسبت به ترمیم، کاشت فرم دلخواه یا افزایش تراکم ابرو مشخص خواهد شد، اما به طور میانگین هزینه موردنیاز برای کاشت ابرو در کلینیک ساعی حداکثر 5 الی 6 میلیون تومان خواهد بود.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون عمل‌های دیگر از جمله انواع روش‌های کاشت مو، مزوتراپی مو و تزریق پی آر پی لطفا از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید یا همین حالا با ما تماس بگیرید!

021-88100050
021-88193146
[email protected]

آگاهیِ شما، رمز موفقیت ماست!

منبع: healthline

بدون نظر

نظرات کاربران