فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

کاشت مو fut – کاشت مو – در کلینیک ساعی

کاشت مو fut – کاشت مو – در کلینیک ساعی

از جمله مواردی که در زمینه کاشت مو fut باید به آن اشاره داشت؛ شناختن محلی در سر با نام بانک مو است. این محل بخشی از ناحیه‌ی پشت سر را شامل می‌شود که بیشترین میزان فولیکول (تارهای) موی سر را شامل می‌شود.

این بخش در عمل کاشت مو fut و دیگر روش‌های کاشت مو، برای استخراج فولیکول‌های قابل کشت در سر مورد استفاده قرار می‌گیرد و استفاده از آن در هر یک از روش‌های رایج کاشت مو کاملا متفاوت است.

در کلینیک ساعی علاوه بر کاشت مو fut ، کاشت مو sut و کاشت مو fue نیز به شما عزیزان ارائه می‌شود. در ادامه به بررسی همه‌جانبه کاشت مو fut می‌پردازیم. در صورتی که پس از مطالعه این عنوان به پاسخ پرسش‌های خود دست پیدا نکردید لطفا از طریق هر یک از راه‌های ارتباطی با پشتیبانی کلینیک ساعی در ارتباط باشید.

مقدمه‌ای بر کاشت مو fut

کاشت مو fut
کاشت مو fut در کلینیک ساعی

کاشت مو برای الگوهای ریزش موی مختلف بنابر تشخیص پزشک متخصص امکان‌پذیر است. معاینه‌ی تمامی عزیزانی که برای کاشت مو fut و دیگر روش‌های کاشت مو اقدام می‌کنند، امری الزامی محسوب می‌شود که بر اساس آن مشخص خواهد شد که شخص از قابلیت استفاده از کدام شیوه‌ی کاشت مو از روش‌های کاشت مو fut ، کاشت مو sut یا کاشت مو fue یا ترکیبی؛ برخوردار است.

در معاینه مشخص می‌شود که اصلا بانک موی شخص از توانایی لازم برای عمل کاشت مو fut یا هر یک از روش‌های دیگر کاشت مو برخوردار است یا خیر. اما بسیاری از افرادی که دچار ریزش مو و طاسی در نواحی سر هستند می‌توانند با استفاده از هر یک از روش‌های کاشت مو از جمله کاشت مو fut به ظاهر طبیعی و عادی خودشان دست پیدا کنند.

مکانیزم و مزایای کاشت مو fut

در کاشت مو fut کاشت مو با جراحی بانک مو و جداسازی نوار اهداکننده آغاز می‌شود.

پس از تزریق بی‌حسی موضعی، نوار بسیار باریکی از پوست سر از بانک مو جداشده و دو سمت ناحیه جراحی شده به هم بخیه داده شده و ضدعفونی می‌شوند. در مرحله‌ی بعدی، کار روی نوار اهداکننده بانک مو و جداسازی گرافت‌های مو آغاز می‌شود. پس از جداسازی کاملِ گرافت‌های موردنیاز برای پیوند و کاشت، کاشت مو fut در ناحیه موردنظر آغاز می‌شود.

پس از تزریق بی‌حسی موضعی در ناحیه طاس یا کم‌پشت مو، مرحله سوم کاشت مو fut آغاز می‌شود. ابتدا هم‌چون روش sut  حفره‌هایی در نواحی طاس و کم‌پشت ایجاد می‌شود که پوست سر را برای پذیرش گرافت مو آماده می‌کند و سپس گرافت‌های جدا شده از نوار اهداکننده تک به تک در سر کاشته خواهند شد. تعداد گرافت های پیوندی در هر جلسه از کاشت مو fut بین ۱,۵۰۰ تا ۸,۰۰۰ عدد است.

تعداد تارهای موی قابل پیوند در کاشت مو fut

موردی که باید پیش از هر چیز در نظر داشت این است که میزان ریزش مو و پرپشتی بانک مو در افراد مختلف متفاوت است و این مهم‌ترین متغیرِ تاثیرگذار در تعداد فولیکول‌های قابل کاشت در افراد مختلف است؛ اما همیشه در محاسبه هر چیزی، مقدار میانگینی وجود دارد که می‌توان با اطمینان از آن یاد کرد.

مقدار میانگین تارهای موی قابل پیوند در هر جلسه از کاشت مو fut از 1500 تار مو در یک جلسه آغاز می‌شود و تا حداکثر 5000 تار مو در هر جلسه از این روش قابل کاشت خواهد بود. باید به خاطر داشت که تعداد دقیق تارهای موی قابل پیوند در کاشت مو fut تنها پس از یک جلسه معاینه و دریافت مشاوره توسط پزشک مشخص خواهد شد.

مراقبت های بعد از کاشت مو fut

  • استراحت در منزل تا 48 ساعت پس از کاشت مو fut
  • عدم تماس دست یا فشار آب شدید با ناحیه جراحی شده پس از کاشت مو fut
  • پرهیز از دویدن و فعالیت‌های سنگین ورزشی حداقل تا 2 هفته پس از کاشت مو fut
  • پرهیز از استحمام با آب پرفشار یا داغ پس از کاشت مو fut
  • ماساژ بسیار نرم نواحی جراحی و کاشت در استحمام و شستشوی سر بعد از کاشت مو fut
  • عدم استفاده از سشوار با باد داغ یا بالاترین درجه حرارتی روی ناحیه کاشت مو fut
  • استفاده از کلاه مخصوص پانسمانی قابل شستشو، نرم و به اندازه کافی بزرگ (با هدف کاهش فشار روی فولیکول‌های کاشته شده و ناحیه جراحی شده)

تعداد جلسات کاشت مو fut

همانطور که پیش‌تر در معرفی روش‌های کاشت مو به آن پرداختیم؛ تعداد جلسات کاشت مو ابتدا بسته به بررسی بانک موی سر شما عزیزان و سپس انتخاب شیوه‌ی مورد نظرتان بستگی دارد.

هر چه از کم‌پشتی و ریزش بیشتری در موهای خود رنج ببرید، به تعداد فولیکول‌های بیشتری برای کاشت نیاز خواهید داشت که در صورت بهره‌مندی از بانک موی قوی، با استفاده از یک جلسه کاشت مو fut یا fue امکان‌پذیر خواهد بود.

هزینه کاشت مو fut

برخورداری از بخش‌های کم‌پشت یا طاس بیشتر در سر، منجر به نیاز به فولیکول‌های بیشتر برای پوشش این نواحی می‌شود؛ که این موضوع علاوه بر افزایش تعداد جلسات بر هزینه‌ی پرداختی توسط مشتری نیز تاثیرگذار خواهد بود.

هزینه‌ی میانگین خدمات کاشت مو در کلینیک ساعی برای هر جلسه حداکثر 7 میلیون تومان خواهد بود. تعداد دقیق تارهای موی قابل پیوند، تارهای موی موردنیاز، تعداد جلسات و هزینه‌ی نهایی کاشت مو در کلینیک ساعی پس از جلسه اول معاینه، به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

در صورت تمایل به رزرو نوبت و دریافت مشاوره رایگان از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با کارشناسان کلینیک ساعی در ارتباط باشید یا فرم تماس موجود در صفحه کاشت مو را پر نمایید.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون عمل‌های زیبایی دیگر از جمله کاشت مو sut و کاشت مو fue ، لطفا از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید یا همین حالا با ما تماس بگیرید!

021-88100050
021-88193146
[email protected]

آگاهیِ شما، رمز موفقیت ماست!

منبع: healthline

بدون نظر

نظرات کاربران

15% تخفیف بگیر!

همین الان موبایلت رو وارد کن و برای این خدمات تخفیف بگیر