فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

پلاژن تراپی – پاکسازی و جوانسازی پوست با دستگاه پلاژن

پاکسازی با پلاژن تراپی

پلاژن تراپی – پاکسازی و جوانسازی پوست با دستگاه پلاژن

باتوجه به محبوبیت عمل‌های مختلف زیبایی در زمینه پاکسازی و جوانسازی پوست صورت و بدن؛ در این عنوان سعی داریم تا شما عزیزان رو با روشی نوین در پاکسازی، جوانسازی و رفع چین و چروک‌های پوست آشنا کنیم. پاکسازی با پلاژن تراپی همانند پی آر پی (PRP) و پلاسماجت با استفاده از مکانیزمی مایکرو (کوچک مقیاس) و با نفوذ به لایه‌های زیرین سطح پوست باعث جوانسازی، رفع چین و چروک و افزایش استحکام و سلامت بافت پوست شما عزیزان رو می‌شه.

صورت از جمله اعضای بدن انسان محسوب می‌شه که به‌طور معمول بیشترین توجه ممکن رو به‌خودش جلب می‌کنه. چرا که جدای از استقرار اعضای ارتباطی بدن انسان در چهره، معمولا صورت تنها عضوی هست که حین صحبت‌کردن و برقراری ارتباط با دیگران به‌ چشم میاد؛ از این‌رو طبیعتا زیبایی این عضو بیش از دیگر اعضای بدن موردتوجه قرار می‌گیره.

مقدمه‌ای بر پاکسازی و جوانسازی صورت با پلاژن تراپی

پاکسازی صورت با پلاژن تراپی (ساخت صنایع لومینس luminesce industries) اجرا می‌شه و فرآیند پلاژن تراپی از جمله روش‌هایی شناخته می‌شه که در دسته‌ی فرآیند‌های زیبایی – درمانی مورد استفاده برای جوانسازی و رفع چین و چروک‌های صورت قرار می‌گیره. در این روش با استفاده از روش‌های مخصوص پاکسازی و جوانسازی پوست و امواج رادیویی پرسرعت با طول موج کوتاه به تحریک و فعالسازی عضلات صورت (و در مواردی بدن) پرداخته می‌شه.

در این روش تزریقی با توجه به استفاده از سَریِ ماساژورِ دستگاه؛ کمترین میزان درد و ناراحتی برای مشتری ایجاد می‌شه. تاثیرات استفاده از این شیوه اغلب پس از سپری شدن جلسه اول و انجام اولین تزریقات مشاهده می‌شه. رعایت اقدامات پیش از عمل و مراقبت‌های پس از عمل از جمله باید‌های عمل پلاژن تراپی و پلاژن صورت محسوب می‌شن.

پاکسازی با پلاژن تراپی

دستگاه‌های حرفه‌ای (غیر خانگی یا صنعتی) ساخت کمپانی پلاژن

 • ماکسیموس Maximus
 • جینیو Geneo
 • لِجِند Legend
 • دیواین پُرو Divine Pro
 • جینیو پِلاس یو Geneo + U

استاندارد دستگاه پلاژن و فرآیند پلاژن تراپی

صنایع لومینس با آغازِ تولید دستگاه‌های پلاژن از سال 2006 به بعد، آغازگرِ نسلِ جدیدی از فرآیند‌های پاکسازی و جوانسازی پوست در صنعت زیبایی شد. از اونجایی که این دستگاه از جمله دستگاه‌های زیبایی – درمانی محسوب می‌شه که برای گرفتن تاییدیه FDA و دیگر تاییدیه‌های ارائه شده توسط سازمان‌های بهداشتی اروپا و آمریکا، از جنبه‌های متفاوتی مورد بررسی قرار گرفته.

از استانداردهای رعایت شده در دستگاه پلاژن و فرآیند پلاژن تراپی می‌شه به استفاده از سری‌های یک‌بار مصرف و استفاده از تکنولوژی‌های نوینِ غیرتهاجمی و بدون نیاز به ایجاد حتی یک سوراخ در بافت پوست اشاره کرد.

کاربرد‌های زیبایی – درمانی فرآیند جوانسازی و پاکسازی صورت با پلاژن تراپی

 • رفع خطوط چین و چروک صورت
 • اکسیژن‌رسانی پوست صورت
 • جوانسازی سلولی پوست صورت و بدن
 • تقویت کشش طبیعی عضلات صورت و بدن
 • رفع و درمان جوش‌، جای جوش، زخم و آکنه
 • افزایش استحکام و جمع‌شدگی بافت پوست
 • رفع و درمان سلولیت (cellulite)
 • زدودن آلودگی‌های محیطی و چربی
 • فعالسازی عضلات دینامیکی بدن

مکانیزم دستگاه پلاژن در پاکسازی و جوانسازی صورت با پلاژن تراپی

در ابتدا باید در نظر داشت که دستگاه پلاژن از سَری‌های یک‌بار مصرفی بهره می‌بره که فرآیند پاکسازی و جوانسازی پوست صورت شما عزیزان رو به بهداشتی‌ترین نحو ممکن به انجام می‌رسونه. این سَری‌های یک‌بار مصرف در هر بار استفاده و طی کردن روند سه فازه (سه مرحله‌ای) پلاژن تراپی صورت، تعویض شده و سری‌های کاملا نو و استفاده نشده روی دستگاه قرار می‌گیرن.

جدا از کلیه‌ی فرآیند‌هایی که پیشتر به اون‌ها اشاره داشتیم، در استفاده از دستگاه پلاژن و فرآیند پلاژن تراپی برای صورت؛ مکانیزم کلی عمل از سه فاز (سه مرحله) تشکیل شده که “پاکسازی و ماساژ صورت”، “آبرسانی و اکسیژن‌رسانی” و “تقویت و جوانسازی” رو در بر می‌گیره. در ادامه به بررسی دستگاه مورد استفاده در کلینیک ساعی و بررسی تکنیکی تکنولوژی‌های به کار رفته در این دستگاه خواهیم پرداخت.

کلینیک ساعی با استفاده از دستگاه پلاژن جینیو پلاس یو (Geneo + U) افتخار داره با ارائه به روز‌ترین تکنولوژی کمپانی پلاژن به ارائه خدمات پلاژن تراپی به شما عزیزان بپردازه.

مکانیزم دستگاه پلاژن جینیو پلاس یو Geneo + U

فرآیند پاکسازی با پلاژن تراپی صورت در کلینیک ساعی با دستگاه پلاژن جینیو پلاس یو Geneo + U  صورت می‌گیره. این دستگاه، دستگاهی با فرآیند پیشرفته‌ی درمانی برای به ارمغان‎ آوردن پوستی جوان‌تر، شاداب‌تر و با ظاهری طبیعی‌تر محسوب می‌شه. این دستگاه به عنوان یکی از تنها دستگاه‌های صنعت زیبایی به شمار میاد که از تکنولوژی‌های منحصر به فرد نوین بهره می‌بره. اُکسی‌جینیو (OxyGeneo) و فراصوت (Ultrasound) دو تکنولوژی منحصر به فرد در این دستگاه هستن.

فرآیند اُکسی‌جینیو (OxyGeneo تکنولوژی نوآورانه‌ای هست که به جهت لایه‌برداری سلول‌های مرده سطحی در پوست صورت مورد استفاده قرار می‌گیره. این فرآیند با هدف ارتقای سطح اکسیژن موجود در بافت پوست و همجوشی (infusion) بافت پوست با مواد مغذی موردنیاز برای ارتقای سطحِ کیفیِ بافت پوست صورت، انجام می‌شه.

فرآیند فراصوت (Ultrasound)، شامل استفاده از امواج صوتی فرکانس پایینِ پر سرعت (high speed low-frequency sonic waves) می‌شه که باعث ایجاد بسامد‌های لرزشی قدرتمندی در میان سلول‌های مستقر در بافت پوست صورت می‌شه و تحریکِ مکانیزمِ طبیعی ترمیم بافت پوست صورت رو به همراه داره. این بسامد‌های لرزشی تاثیرات بهبود‌دهنده‌ای روی پوست صورت به جا می‌ذارن و پاکسازی و لایه‌برداری پوست شما عزیزان رو به ارمغان میارن.

پاکسازی با پلاژن تراپی

مزایای پاکسازی و جوانسازی صورت با پلاژن تراپی و دستگاه جینیو پلاس یو Geneo + U

دستگاه پلاژن Geneo + U به عنوان سیستمی از نوع میکرودِرمابرِیشن (microdermabration) شناخته می‌شه که از شیوه‌های درمانی ساده اما تاثیرگذاری بهره می‌بره. میکرودرمابریشن فرآیندی مکانیکی محسوب می‌شه که بر لایه‌برداری سطح رویی بافت پوست صورت متمرکز شده و در طول این فرآیند عملکردی شبیه به نوعی جراحی نرم رو برای پوست صورت داره که باعث تولید سلول‌های جدید در بافت پوست بشه.

هم‌چنین  دستگاه پلاژن Geneo + U دارای یک سَریِ ماساژور هست که با ماساژ سلول‌های پوستی طراوت بیشتر و ظاهری با رنگ مطلوب رو برای پوست شما عزیزان به ارمغان میاره. Geneo فرصت استفاده از شیوه‌های درمانی منحصر به فردی رو به ارمغان میاره که به واسطه استفاده از فرآیند‌های تحریک‌کننده بازیابی سلولی صورت می‌گیره.

قدرت فرآیند اُکسی‌جینیو (OxyGeneo)، با فرآیند فراصوت (Ultrasound) تکمیل می‌شه که فواید آنیِ در بهبود بافت پوست رو بلافاصله پس از استفاده برای شما عزیزان به ارمغان میاره و تاثیرات طولانی‌مدتی رو در بازسازی سلولی از خودش به جا می‌ذاره. شیوه‌ی درمانی دستگاه پلاژن Geneo + U روی انواع بافت‌های پوستی قابل پذیرش بوده و قابل استفاده برای تمام سنین و رفع کلیه‌ی نیازهای پوست نسبت به فرآیند‌هایی هست که حفظ سلامت پوست رو بر عهده دارن.

پاکسازی با پلاژن تراپی

تعداد جلسات و هزینه پلاژن تراپی در کلینیک ساعی

به طور معمول تعداد جلسات موردنیاز برای پاکسازی پوست با پلاژن تراپی به نیاز مشتری و هدفی که متناسب با اون از پلاژن تراپی استفاده می‌کنه؛ جلسات این فرآیند زیبایی – درمانی تا زمانی ادامه خواهد داشت که مشتری به هدف موردنظر خودش برسه. هم‌چنین هزینه‌ی موردنیاز برای انجام این فرآیند متناسب با تعداد جلسات و فرآیند درخواستی مشتری؛ توسط پزشک تعیین خواهد شد.

اغلب این اطلاعات پس از یک جلسه معاینه و دریافت مشاوره از پزشک قابل تعیین هستن. ما در کلینیک ساعی در خدمت شما عزیزان هستیم تا تجربه‌ای به‌‌یاد موندنی از سطح بالای کیفیت خدمات تخصصی زیبایی – درمانی رو برای شما عزیزان رقم بزنیم.

در صورت تمایل به رزرو وقت برای جلسه‌ی مشاوره و دریافت مشورت و معاینه توسط پزشک، با کارشناسان کلینیک ساعی تماس حاصل فرمائید.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون عمل‌های دیگر پاکسازی و جوانسازی صورت از جمله اکسیژن تراپی، هیدرودرمی و میکرودرمی، لطفا از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید یا همین حالا با ما تماس بگیرید!

021-88100050
021-88193146
[email protected]

آگاهیِ شما، رمز موفقیت ماست!

منبع: pollogen.com

بدون نظر

نظرات کاربران