فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

کاشت مو sut – انواع کاشت مو – در کلینیک ساعی

انواع روش‌های کاشت مو

کاشت مو sut – انواع کاشت مو – در کلینیک ساعی

از جمله مواردی که در زمینه کاشت مو sut باید به آن اشاره داشت؛ شناختن محلی در سر با نام بانک مو است. این محل بخشی از ناحیه‌ی پشت سر را شامل می‌شود که بیشترین میزان فولیکول (تارهای) موی سر را شامل می‌شود.

این بخش در عمل کاشت مو sut و دیگر روش‌های کاشت مو، برای استخراج فولیکول‌های قابل کشت در سر مورد استفاده قرار می‌گیرد و استفاده از آن در هر یک از روش‌های رایج کاشت مو کاملا متفاوت است.

در کلینیک ساعی علاوه بر کاشت مو sut ، کاشت مو fut و کاشت مو fue نیز به شما عزیزان ارائه می‌شود. در ادامه به بررسی همه‌جانبه کاشت مو sut می‌پردازیم. در صورتی که پس از مطالعه این عنوان به پاسخ پرسش‌های خود دست پیدا نکردید لطفا از طریق هر یک از راه‌های ارتباطی با پشتیبانی کلینیک ساعی در ارتباط باشید.

مقدمه‌ای بر کاشت مو sut

کاشت مو sut
کاشت مو sut درکلینیک ساعی

کاشت مو برای الگوهای ریزش موی مختلف بنابر تشخیص پزشک متخصص امکان‌پذیر است. معاینه‌ی تمامی عزیزانی که برای کاشت مو sut و دیگر روش‌های کاشت مو اقدام می‌کنند، امری الزامی محسوب می‌شود که بر اساس آن مشخص خواهد شد که شخص از قابلیت استفاده از کدام شیوه‌ی کاشت مو از روش‌های کاشت مو sut ، کاشت مو fut یا کاشت مو fue یا ترکیبی؛ برخوردار است.

در معاینه مشخص می‌شود که اصلا بانک موی شخص از توانایی لازم برای عمل کاشت مو sut یا هر یک از روش‌های دیگر کاشت مو برخوردار است یا خیر. اما بسیاری از افرادی که دچار ریزش مو و طاسی در نواحی سر هستند می‌توانند با استفاده از هر یک از روش‌های کاشت مو از جمله کاشت مو sut به ظاهر طبیعی و عادی خودشان دست پیدا کنند.

مکانیزم و مزایای کاشت مو sut

کاشت مو sut
کاشت مو sut در ساعی

تراشیدن مو‌ی سر در کاشت مو sut جزو اولین اولویت‌ها و باید‌هاییست که در کاشت مو به روش sut صورت می‌گیرد. سپس بی‌حسی ناحیه‌ی سر با استفاده از لیدوکائین و نیدل‌های باریکِ 0.8 تا 1.2 میلی‌متری صورت می‌گیرد.

مرحله‌ی بعد کاشت مو sut برداشت فولیکول‌های مو با استفاده از دستگاه از بانک موی واقع در پشت سر خواهد بود. تراکم موهای موجود در این ناحیه نسبت به باقی نواحی سر بیشتر است و به همین دلیل است که به عنوان بانک موی سر انتخاب شده است. پس از جداسازی فولیکول‎‌ها، تعداد معینی از آن‌ها در سرم سرد متشکل از آب و نمک قرار داده می‌شود تا فولیکول‌های مو تا 8 الی 12 ساعت زنده نگه داشته شوند.

پس از آماده‌سازی فولیکول‌های مو برای کاشت مو sut ، سوراخ‌هایی به جهت کاشت تار مو‌های آماده‌سازی شده در این نواحی ایجاد شده و فولیکول‌های مو تک به تک، با استفاده از دستگاه در این نواحی کاشته خواهد شد. تزریق بی‌حسی موضعی در این مرحله، درد ناشی از سوراخ‌های ایجاد شده و کاشت فولیکول‌ها را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد.

تعداد تارهای موی قابل پیوند در روش کاشت مو sut

موردی که باید پیش از هر چیز در نظر داشت این است که میزان ریزش مو و پرپشتی بانک مو در افراد مختلف متفاوت است و این مهم‌ترین عامل متغیر و تاثیرگذار در تعداد فولیکول‌های قابل کاشت در افراد مختلف است؛ اما همیشه در محاسبه هر چیزی، مقدار میانگینی وجود دارد که می‌توان با اطمینان از آن یاد کرد.

مقدار میانگین تارهای موی قابل پیوند در هر جلسه از کاشت مو sut از 1500 تار مو در یک جلسه آغاز می‌شود و تا حداکثر 5000 تار مو در هر جلسه از این روش قابل کاشت خواهد بود. باید به خاطر داشت که تعداد دقیق تارهای موی قابل پیوند در کاشت مو sut تنها پس از یک جلسه معاینه و دریافت مشاوره توسط پزشک مشخص خواهد شد.

مراقبت های بعد از کاشت مو sut

  • استراحت در منزل تا 48 ساعت پس از کاشت مو sut
  • پرهیز از دویدن و فعالیت‌های سنگین ورزشی حداقل تا 2 هفته پس از کاشت مو sut
  • پرهیز از استحمام با آب پرفشار یا داغ پس از انجام عمل کاشت مو sut
  • عدم استفاده از سشوار با باد داغ یا بالاترین درجه حرارتی روی ناحیه کاشت مو sut
  • استفاده از کلاه مخصوص پانسمانی قابل شستشو، نرم و به اندازه کافی بزرگ (با هدف کاهش فشار روی فولیکول‌های کاشته شده و ناحیه جراحی شده)
کاشت مو به روش ترکیبی
کاشت مو fue در کلینیک ساعی

تعداد جلسات کاشت مو sut

همانطور که پیش‌تر در معرفی روش‌های کاشت مو به آن پرداختیم؛ تعداد جلسات کاشت مو ابتدا بسته به بررسی بانک موی سر شما عزیزان و سپس انتخاب شیوه‌ی مورد نظرتان بستگی دارد.

هر چه از کم‌پشتی و ریزش بیشتری در موهای خود رنج ببرید، به تعداد فولیکول‌های بیشتری برای کاشت نیاز خواهید داشت که در صورت بهره‌مندی از بانک موی قوی، با استفاده از چند جلسه کاشت مو sut امکان‌پذیر خواهد بود.

هزینه کاشت مو sut

برخورداری از بخش‌های کم‌پشت یا طاس بیشتر در سر، منجر به نیاز به فولیکول‌های بیشتر برای پوشش این نواحی می‌شود؛ که این موضوع علاوه بر افزایش تعداد جلسات بر هزینه‌ی پرداختی توسط مشتری نیز تاثیرگذار خواهد بود.

هزینه‌ی میانگین خدمات کاشت مو در کلینیک ساعی برای هر جلسه حداکثر 7 میلیون تومان خواهد بود. تعداد دقیق تارهای موی قابل پیوند، تارهای موی موردنیاز، تعداد جلسات و هزینه‌ی نهایی کاشت مو در کلینیک ساعی پس از جلسه اول معاینه، به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

در صورت تمایل به رزرو نوبت و دریافت مشاوره رایگان از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با کارشناسان کلینیک ساعی در ارتباط باشید یا فرم تماس موجود در صفحه کاشت مو را پر نمایید.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون عمل‌های زیبایی دیگر از جمله کاشت مو fut و کاشت مو fue ، لطفا از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید یا همین حالا با ما تماس بگیرید!

021-88100050
021-88193146
[email protected]

آگاهیِ شما، رمز موفقیت ماست!

منبع: healthline

بدون نظر

نظرات کاربران

15% تخفیف بگیر!

همین الان موبایلت رو وارد کن و برای این خدمات تخفیف بگیر