فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

ویزرلیپو – زاویه‌سازی فک، رفع چربی‌های زائد صورت و غبغب، و ایجاد سیکس پک

ویزر لیپو صورت

ویزرلیپو – زاویه‌سازی فک، رفع چربی‌های زائد صورت و غبغب، و ایجاد سیکس پک

توانایی ایجاد تغییر و پیکرتراشی در زوایای صورت از جمله مواردی هستن که با استفاده از مکانیزم و عمل‌های زیبایی متعددی قابل دست‌یابی هستن. از جمله این موارد می‌تونیم به تزریق ژل و چربی و انواع فیلرهای قابل استفاده و هم‌چنین لیفت صورت با نخ اشاره داشته باشیم. در این عنوان سعی داریم تا شما عزیزان رو با یکی دیگه از شیوه‌های زاویه‌سازی اشاره کنیم که فرآیند زاویه‌سازی در اون بر پایه زدودن چربی‌های اضافه صورت متمرکز شده. با ما همراه باشید تا به بررسی مکانیزم و مراحل، مزایا، عوارض جانبی، تعداد جلسات و هزینه‌های مربوط به ویزر لیپو صورت و بدن بپردازیم.

صورت از جمله اون دسته اعضای بدن انسان محسوب می‌شه که به‌طور معمول بیشترین توجه ممکن رو به‌خودش جلب می‌کنه. چرا که جدای از استقرار اعضای ارتباطی بدن انسان در چهره، معمولا صورت تنها عضوی هست که حین صحبت‌کردن و برقراری ارتباط با دیگران به‌ چشم میاد؛ از این‌رو طبیعتا زیبایی این عضو بیش از دیگر اعضای بدن موردتوجه قرار می‌گیره.

مقدمه‌ای بر ویزر لیپو صورت

عمل ویزر لیپوساکشن (vaser liposuction) به طور کلی فرآیندی رو شامل می‌شه که در اون با پیکرتراشی در نواحی مختلف بدن که چربی زائدبدن در اون‌ نواحی رسوب کرده به زدودن این چربی‌ها پرداخته می‌شه و برای انجام این عمل از فرآیند ساکشن (suction) کمک گرفته می‌شه. کلمه vaser در عبارت ویزر لیپو مخفف عبارت Vibrattion Amplification of Sound Energy at Resonance هست که می‌تونیم اون رو با عنوان تقویت بسامد لرزشی انرژی صوتی در رزونانس معنی کنیم که فرایند اون با استفاده از امواج التراسونیک صورت می‌گیره.

این فرایند نوعی تکنولوژی فراصوت (از نوع اُلتراسونیک) محسوب می‌شه که با ارسال امواج فرکانس ماوراصوت باعث در هم شکستن سلول‌های چربی رسوب‌کرده در نواحی مختلف بدن می‌شه. ویزر لیپو صورت به طور انحصاری روی زدودن چربی‌های رسوب کرده در صورت متمرکز هست و باعث پدیدار شدن ظاهری مطلوب‌تر و تراشیده در صورت می‌شه. این فرایند عاری از هرگونه درد بوده و کم‌ترین نیاز به استراحت رو در مشتری به وجود میاره. عمل لیپوساکشن (liposuction) در مقایسه با این عمل، تهاجمی‌تر و گرونتر بوده و از درد و برخوردار از درد و ناراحتی بیشتری تلقی می‌شه.

مکانیزم پیکرتراشی با ویزر لیپو

فرآیند چربی‌زدایی در پیکرتراشی؛ با ویزر لیپو با استفاده از دستگاه ویزر (vaser) صورت می‌گیره که فرآیندی بسیار امن‌تر از استفاده از دستگاه لیپوساکشن مورد استفاده در لیپوساکشن معمولی داره. دلیل استفاده از دستگاه ویزر، برخورداری از حساسیت بسیار بالا در نواحی تحت‌اشعاع عمل در ویزر لیپو هست. در نتیجه استفاده از دستگاه ویزر کبودی و تورم بسیار کمتری در عمل موردنظر به جا می‌مونه.

مکانیزم ویزر لیپو صورت به گونه‌ای طراحی شده که پس از استفاده از تکنولوژی امواج سوپرسونیک که باعث در هم شکستگی سلول‌های چربی در عمیق‌‌ترین نواحی صورت می‌شه، وکیوم چربی به گونه‌ای در اون اجرا می‌شه که تخلیه چربی بدون هیچ‌گونه اثر از سلولیت (cellulite) صورت می‌گیره و از فرآیندی بدون درد به معنای واقعی کلمه برخورداره.

با این نوع فرآیند وکیوم بی‌هیچ آسیبی به اعصاب و رگ‌های موجود در ناحیه وکیوم شده، چربی‌های در هم شکسته وکیوم می‌شن. با استفاده از ویزر لیپو صورت با فرم غبغب بزرگ و افتادگی در ناحیه زیرچونه خداحافظی می‌کنین و از زاویه فکی به شکل حرف V و عدد هفت لذت خواهید برد.

تفاوت اصلی استفاده از امواج التراسونیک در ویزرلیپو با استفاده از امواج فراصوت (اُلتراسوند) در عمل‌هایی هم‌چون هایفوتراپی تنها در اینه که در ویزر تخلیه (ساکشن) چربی به صورت آنی و از طریق روزنه ایجاد شده صورت می‌گیره اما تخلیه چربی در استفاده از فرایند‌های فراصوت (اُلتراسوند) به صورت موضعی صورت می‌پذیره.

مراحل ویزر لیپو صورت در کلینیک ساعی

در ویزر لیپو صورت ابتدا بخشی از پوست صورت در ناحیه‌ای از صورت که قرار هست تحت‌اشعاع عمل قرار بگیره ایجاد می‌شه که به طور معمول این ناحیه بین چانه و گردن واقع شده و گاهی اوقات قسمتی از غبغب رو هم شامل می‌شه.

سپس محلولی حاوی نمک در لایه‌های چربی موجود در بخش حامل چربی ناحیه‌ی عمل تزریق می‌شه که منجر به باز شدن و گسترش طولی این ناحیه برای انجام راحت‌ترِ فرآیند ویزر لیپو می‌شه.

استفاده از تکنولوژی فراصوت موجود در عمل ویزر لیپو منجر به ایجاد در هم شکستگی در سلول‌های چربی موجود در این نواحی می‌شه‌؛ در حالی‌که بافت و سلول‌های عصبی موجود در این نواحی از کم‌ترین میزان آسیب برخوردار خواهد بود.

در استفاده از ویزرلیپو بدون از دست دادن مقدار جدی از مساحت پوست صورت، سریع‌ترین نتایج ممکن پدید میان؛ چرا که استفاده از عمل ویزر لیپو به هیچ وجه به لایه کلاژنی موجود در سطحِ زیرین پوست آسیبی وارد نمی‌کنه.

بازیابی سلولی بسیار زیاد در این فرآیند، کبودی، تورم و عوارض جانبی در نواحی تحت عمل رو به حداقل‌ترین میزان ممکن می‌رسونه و پس از پانسمان ناحیه عمل شده؛ مشتری به راحتی قادر به ادامه روتین روزانش خواهد بود.

پس از انجام پروسه عمل؛ محلی که پوست صورت در اون ناحیه برداشته شده بخیه شده و تا یک هفته بعد از انجام عمل بخیه‌ها در جای خودشون باقی می‌مونن و پس از یک هفته برداشته می‌شن. پس از دو الی سه روز ادامه روتین عادی زندگی امکان‌پذیره و یک ماه پس از انجام عمل هم باید به پزشک مراجعه بشه تا از سلامت کامل مشتری اطمینان حاصل بشه.

مراحل ویزر لیپو بدن (پیکرتراشی یا ایجاد سیکس پک) در کلینیک ساعی

در ویزر لیپو بدن درست هم درست مثل ویزر لیپو صورت ابتدا روزنه‌هایی در اطراف نواحی موردنظری که قراره تخلیه چربی‌های رسوب کرده و زائد از اون‌های صورت بگیره ایجاد می‌شه.

سپس در صورت نیاز محلول حاوی نمک در صورت لزوم در لایه‌های چربی موجود در همون ناحیه تزریق می‌شه که منجر به گسترش طولی بافت چربی و نفوذ بیشتر موج  اُلتراسونیک به این بافت‌ها می‌شه و خروج راحت‌تر این چربی‌ها از روزنه‌های ایجاد شده رو میسر می‌کنه.

درست مثل ویزرلیپو صورت با وجود بازیابی سلولی بسیار بالا در این فرایند، عوارض جانبی، کبودی و تورم کلیه نواحی ساکشن شده به حداقل میزان ممکن می‌رسه.

مزایای پیکرتراشی با ویزر لیپو

 • عاری از درد و برخورداری حداقل‌ترین زمان استراحت
 • قابلیت انتخاب بافت در پروسه عمل و انجام فرآیند بدون آسیب به بافت‌های عصبی
 • کمترین احتمال خون‌ریزی، کبودی و درد در ناحیه عمل
 • بروز نتایج چشمگیر در رفع و زدودن چربی‌های زائد صورت و تراشیدن فرم صورت
 • برخورداری از فرآیندی تاثیرگذار و امن

مزایای استفاده از دستگاه ویزر لیپوساکشن 2.2

 • برخورداری از به‌روزترین تکنولوژی روز
 • عدم بروز حساسیت و عوارض جانبی
 • پتانسیل بسیار بالا در رفع احتمال بروز سلولیت (cellulite)
 • کنترل سیستمی قدرتمند‌تر
 • کاهش مساحت پوست از بریده شده در عمل و دست‌یافتن به نتایج بهتر
ویزرلیپو بدن در کلینیک ساعی

پیکرتراشی با ویزر لیپو برای چه افرادی مناسبه؟

 • افرادی با محدوده سنی بین 30 تا 40 سال که برخوردار از پوستی انعطاف و حالت‌پذیر هستن
 • مناسب برای افرادی که چربی انباشته شده در نواحی زیر چانه و خطوط چانه هستن و از مشکل غبغب شل و حجیم برخوردارن
 • مناسب برای افرادی که فارغ از سن و سال از پوستی انعطاف و حالت‌پذیر برخوردارن (بدون وجود فرورفتگی)
 • مناسب برای افرادی که علاقه‌مند به ایجاد سیکس پک با تراشیدن چربی‌های زائد ناحیه شکم و پهلو هستن
 • در صورت وجود فرورفتگی در صورت، تنها استفاده از ویزر‌ لیپو کافی نیست و پیشنهاد می‌شه که با همراهی یکی از روش‌های لیفت صورت انجام بشه

عوارض جانبی ویزر لیپو صورت

با توجه به مشخص بودن مراحل و روند انجام ویزر لیپو، عوارض جانبی خاصی در این شیوه وجود نداره و تنها می‌شه به برداشتن قسمت خاصی از پوست و در کل ایجاد روزنه برای تزریق محلول حاوی نمک و تخلیه چربی شکسته شده با امواج اُلتراسونیک اشاره داشت.

علاوه بر اون به علت وجود بازیابی سلولی بسیار بالا در این فرایند، پس ازانجام این عمل و برخورداری از حداقل میزان تورم و کبودی و عاری بودن از عوارض جانبی، پس از انجام پانسمان؛ مشتری قادر به ادامه روتین عادی زندگی خود خواهد بود.

ویزر لیپو صورت

اقدامات پیش از زاویه‌سازی با ویزر لیپو صورت

 • عدم استعمال دخانیات: علت اصلی ایجاد اختلال در چرخه بازیابی سلولی
 • مصرف مولتی ویتامین: از دو هفته پیش از انجام عمل، مصرف روزی دو عدد مولتی‌ویتامین آغاز بشه تا از سلامت کامل بدن حین انجام عمل ویزر لیپو اطمینان حاصل بشه
 • مصرف ویتامین C: روزانه دو وعده ویتامین C به مقدار 500 میلی‌گرم به منظور ارتقای سطح سلامت بدن مصرف بشه
 • محدودسازی مصرف ویتامین E: ویتامین E منجر به افزایش ریسک خونریزی می‌شه، بنابراین باید مصرف ویتامین E رو به کمتر از 400 میلی‌گرم در طول روز رسوند
 • عدم مصرف داروهای ضد انعقاد خون از جمله آسپیرین و ایبوپروفن. داروهای شامل این‌گونه ترکیبات ضد انعقاد خون هم از جمله مواردی محسوب می‌شن که خطر خونریز رو حین و بعد از انجام عمل افزایش می‌دن. در صورت نیاز به مصرف دارو از داروهایی استفاده بشه که حاوی استامینوفن هستن.

تعداد جلسات و هزینه ویزر لیپو صورت در کلینیک ساعی

به طور معمول عمل ویزر لیپو یک بار در یک جلسه به انجام می‌رسه و هر اونچه مشتری در زمینه زدودن چربی‌های زائد صورت و تراشیدن صورتی خوش فرم نیاز داره رو در یک جلسه به دست خواهد آورد. هزینه‌ی ویزر لیپو صورت در کلینیک ساعی به همراه دیگر اطلاعات پیرامون این عمل در صورت تماس با واحد پذیرش و پشتیبانی کلینیک ساعی امکان‌پذیر خواهد بود.

ما در کلینیک ساعی در خدمت شما عزیزان هستیم تا تجربه‌ای به‌‌یاد موندنی از سطح بالای کیفیت خدمات تخصصی زیبایی – درمانی رو برای شما عزیزان رقم بزنیم.

در صورت تمایل به رزرو وقت برای جلسه‌ی مشاوره و دریافت مشورت و معاینه توسط پزشک، با کارشناسان کلینیک ساعی تماس حاصل فرمائید.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون عمل‌های زیبایی دیگر از جمله لیزر موهای زائد و روش‌های دیگر زاویه‌سازی و فرم‌دهی در ساعی هم‌چون زاویه‌سازی با تزریق ژل و فرم‌دهی صورت با تزریق چربی، لطفا از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید یا همین حالا با ما تماس بگیرید!

021-88100050
021-88193146
[email protected]

آگاهیِ شما، رمز موفقیت ماست!

منبع: myvmc.com

بدون نظر

نظرات کاربران

15% تخفیف بگیر!

همین الان موبایلت رو وارد کن و برای این خدمات تخفیف بگیر