کاشت مو به روش ترکیبی | کاشت مو به روش FUT و SUT

کاشت مو به روش sut کاشت مو به روش fut
توصیه های کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش SUT
مرداد ۱۳, ۱۳۹۸

کاشت مو به روش ترکیبی | کاشت مو به روش FUT و SUT

کاشت مو به روش ترکیبی

کاشت مو به روش ترکیبی

در روش کاشت موی ترکیبی کلینیک زیبایی ساعی همانطور که از اسم این روش مشخص است از دو روش FUT و SUTکمک گرفته می شود و ناحیه بدون موی سر که دچار ریزش مو شده است را پوشش می دهد.

در این روش می توان در یک جلسه  تا ۵۰۰۰ گرافت مو ( حدود ۱۲۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ تار مو ) برداشت کرد و در ناحیه مورد نیاز کاشت. درنتیجه اولین مزیت این روش برداشت بسیار بالای تعداد گرافت در یک جلسه می باشد.

این روش کاشت مو برای افرادی که حجم طاسی سر آن ها بسیار بالاست استفاده می شود. در واقع اگر میزان ریزش موی شما بالا باشد و نتوان با یک جلسه کاشت مو ناحیه ای که مد نظر شماست برای کاشت مو را پوشش داد اصولا از این روش برای کاشت مو استفاده می کنند.به دلیل استفاده از دو روش  FUT و SUT  تراکم کاشت مو بسیار بالا میرود.

در کاشت مو به روش ترکیبی ابتدا حجم بالایی از گرافت های مو توسط روش FUT به صورت نوار باریک از قسمت بانک مو برداشته میشود و سپس به روش SUT ( روش پیشرفته FITمحسوب میشود ) انتقال داده و به تراکم موها افزوده می شود.

قبل از شروع به برداشت نواری پزشک متخصص پوست و مو با مشورت بیمار بهترین خط رویش موی ممکن که هم ظاهری طبیعی داشته باشد هم مورد پسند متقاضی باشد را انتخاب می کنند.

کاشت موی ترکیبی برای افرادی که امکان کاشت مو به روش FUT برای آن ها میسر نیست یا جراحی و برداشت نواری را دوست ندارند انجام نمی شود.

 

کاشت مو به روش fut

کاشت مو به روش fut

مزایای کاشت مو به روش ترکیبی

  • قابل اطمینان‌ترین و به‌صرفه‌ترین روش برای جراحی کاشت موی وسیع و فوق وسیع.
  • صرف کمترین زمان (بسته به کیفیت ناحیه اهداکننده، برداشت هر تعداد گرافتی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می‌کشد.)
  • برداشت گرافت به تعداد زیاد، یعنی ۱۵۰۰ تا ۴۵۰۰ عدد (که معادل ۳۰۰۰ تا ۹۰۰۰ فولیکول یا تار مو است)، با استفاده ازکاشت مو به روش ترکیبی امکان‌پذیر می‌باشد.

توصیه های کاشت مو به روش ترکیبی | کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش SUT

  • اگر برای درمان الگوی طاسی پیشرفته به بیش از ۴۰۰۰ گرافت مو احتیاج باشد توصیه متخصص کاشت مو به متقاضی انتخاب روش ترکیبی می باشد. چراکه تعداد گرافت به دست آمده در این روش از هر کدام از روش های FUT و SUT به تنهایی بیشتر است.
  • حداقل بانک موی پشت سر را داشته باشد تا هم بتوان ۲ سانتیمتر از پشت سر را برداشت وهم مقداری باقی بماند که بتوان با SUT آن را برداشت کرد به عبارتی بانک موی پشت سر حداقل ۷ تا ۱۰ سانتیمتر باشد.
  • بیماران سالخورده‌ای که نمی‌توانند به مدت یک ساعت بی‌وقفه روی شکمشان دراز بکشند، همچنین بیماران آسمی یا بسیار چا اصلا برای کاشت مو به روش ترکیبی مناسب نیستند.
  • روش ترکیبی روش مناسبی می‌باشد، به شرط آنکه کاندید آن به‌ خوبی انتخاب شود مثلاً برای بیماری که فقط شقیقه‌ها خالی است روش ترکیبی بی‌معنی می‌باشد زیرا هرکدام از دو روش SUTیا FUT به تنهایی همان کار را انجام می‌دهد. یا بیماری که ارتفاع بانک موی پشت سر حدود ۵ سانتی‌متر می‌باشد روش ترکیبی فقط بانک موی پشت سر بیمار را خراب می‌کند و شانس انجام دو FUT با فاصله یک سال را که مناسب‌ترین انتخاب برای این بیماراست را از بیمار می‌گیرد.
کاشت مو به روش fut

کاشت مو به روش fut

کلینیک زیبایی ساعی با بهره گیری از امکانات جدید ، کادر مجرب و متخصصان کاشت مو آماده پذیرش افراد برای کاشت مو به روش ترکیبی و مشاوره در این زمینه می­باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *