همه چیز پیرامون لیزر موی زائد

ساعی کلینیک و زاویه سازی صورت
روش های مختلف عمل زاویه سازی صورت
تیر ۱۸, ۱۳۹۸
کاشت مو به روش FUT
کاشت مو به روش جراحی | کاشت مو به روش FUT
تیر ۲۳, ۱۳۹۸

همه چیز پیرامون لیزر موی زائد

نیاز به لیزر موی زائد و لیزر در کلینیک ساعی

 

لیزر موی زائد امری است که این روزها بسیار به آن توجه می شود. همان طور که می دانید لیزر مو های زائد در تمام بخش های بدن از جمله صورت، پا، دست، زیر بغل، قسمت های اضافه و گاها تمام بدن به انجام می رسد. این امر به قدری به در کشور رواج پیدا کرده است که گاها مراکز آرایشی بهداشتی نیز بدون اینکه تجربه کافی در این راستا داشته باشند با خرید یک دستگاه لیزر فرایند این امر مهم را بدون رعایت کردن شرایط بهداشتی به انجام می رسانند. در حالی که درست شبیه به کاشت مو و کاشت ابرو و یا حتی قرینه سازی صورت باید بگویم لیزر موهای زائد امری بسیار مهم است که باید در کلینیک های پزشکی و توسط کادری مجرب به انجام برسد. اگر این مهم به دست متخصصین این امر صورت بگیرد بدون تردید بازگشت موهای زائد و یا حتی عوارضی که گاها برخی از افراد دچار آن می شوند از سر شما دور می ماند. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون لیزر موهای زائد، مزیت ها و معایب آن، فرایند لیزر و باید و نبایدهای این امر مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم. اگر می خواهید پوستی لطیف و رؤیای داشته باشید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید و در انتها اگر نظر شما جلب شد با متخصصین ما در این راستا ارتباط برقرار کنید تا به هر آنچه در ذهن دارید دست پیدا کنید.

لیزر موی زائد چگونه به انجام می رسد؟

لیزر بر روی موهای زائدی که به دلیل مسائل هورمونی یا غیر هورمونی بر روی بدن رشد می کنند به انجام می رسد. اگر مسائل هورمونی سبب شده است که موهای ضخیم و بد فرم بر روی بدن شما رشد کند در ابتدا باید به حل این بیماری پرداخته شود و سپس برای لیزر موهای زائد اقدام شود؛ اما در برخی از موارد لیزر موی زائد همراه با تجویز دارو به منظور مهار کردن رشد موی زائد به انجام می رسد. در برخی از موارد افراد بنا به دلایل غیر هورمونی از بدو تولد بدنی پر مو دارند که این موها عموماً به رنگ تیره بر روی پوست های روشن خودنمایی می کنند که به راحتی با استفاده از لیزر موی زائد می توان به رفع این مهم پرداخت و به یک جواب دهی ایده ال نیز دست پیدا کرد.

کلینیک ساعی و نیاز به لیزر موی زائد

لیزر موی زائد و رنگ پوست بیمار آیا با یکدیگر در ارتباط هستند؟

لیزر موی زائد باید زیر نظر یک متخصص مجرب به انجام برسد تا در صورت عدم تائید لیزر این مهم به دوره ای دیگر موکول شود. بر فرض اگر بنا به دلایل کاری پوست شما دچار آفتاب سوختگی شده است یا اینکه با حمام آفتاب پوستتان آسیب دیده است و یا سولاریوم پوست شما را تیره و حساس کرده است این مهم را به یاد داشته باشید که تحت هیچ شرایطی لیزر مو های زائد نباید صورت بگیرد. پوست های حساس و آسیب دیده با فرایند لیزر مو های زائد حساس تر می شود. این مهم اگر در کلینیک های پزشکی توسط کادر متخصص و مجرب به انجام برسد بدون تردید باید و نبایدهای که در این راستا باید بدانید به شما گوش زد می شود و گاها مانع از لیزر موی زائد شما می شوند؛ زیرا هدف آسیب رسانده به پوست شما نیست بلکه ما به دنبال زیبا تر شدن شما هستیم.

نیاز به رفع و لیزر موی زائد و ساعی کلینیک

لیزر موی زائد و باید و نبایدهای که در این راستا باید دانست چیست؟

لیزر موی زائد را نباید شبیه به یک معجزه قلمداد کرد بلکه باید با یک نگاه منطقی به مو های زائد برای از بین رفتن زمان داده شود. باید بدانید که اگر هدف شما لیزر موی زائد است حداقل یک ماه قبل از این مهم از در معرض آفتاب قرار گرفتن و یا حمام آفتاب جلوگیری به عمل آورید. از وکس قبل از لیزر کردن استفاده نکنید اما می توانید قبل از لیزر موی زائد را با تیغ بتراشید. به هیچ عنوان لیزر کردن و برنز کردن دوستی با یکدیگر ندارند پس از اگر قصد لیزر موهای زائد بدن خود را دارید با برنز کردن پوست خود خداحافظی کنید. زیر نظر یک متخصص پوست که به جهت لیزر مو های زائد توسط مشاورین این امر به شما معرفی می شود طول درمان و زمان مورد نیاز برای لیزر موی زائد را مطلع شوید.

لیزر موی زائد و فرآیند بهبودی پس از لیزر

لیزر موی زائد به یک پرسه بلند مدت منوط می شود از همین رو به شما توصیه می کنیم صبر پیشه کنید تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. این رؤیا را از سر خود بیرون کنید که با اولین جلسه لیزر موی زائد پوستی شبیه ابریشم از آن شما است برای رسیدن به این رؤیا حداقل شش جلسه نیاز است. از سوی دیگر برای لیزر موی زائد در هر جلسه زمانی نیم ساعته برای از بین بردن مو های زائد نیز است. البته بسته به قسمتی که برای لیزر در نظر گرفته می شود این مهم کم یا زیاد می شود و برای مردان این پرسه عموماً طولانی تر از خانم ها است. برخی از پوست ها به لیزر موی زائد دیرتر جواب می دهند مو های با طیف رنگی خاکستری، بلوند، قهوه ای و قرمز در این راستا قرار دارند. موهای مشکی سریع تر به نسبت این دسته از موها به فرایند لیزر موی زائد پاسخ می دهند. اگر می خواهید از شر مو های زائد روی چانه، گونه، زیر بغل، بیکینی و یا تمام بدن خود رها شوید به شما پیشنهاد می کنیم به وب سایت ما سری بزنید و از طریق پل های ارتباطی ما با مشاورین و متخصصین این امر ارتباط برقرار کنید و به رؤیای همیشگی خود دست پیدا کنید. امید است اطلاعاتی که پیرامون لیزر موی زائد در اختیار شما عزیزان قرار داده شد مؤثر و مفید واقع شده باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *