فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

پیج خدمات “کاشت ابرو”

کاشت ابرو عموماً به عمل زیبایی گفته می شود که در طی یک فرایند جراحی موهای صاف و یک دستی از ناحیه سر برداشته می شود و در بر روی ابرو پیوند زده می شود. این فرایند درست شبیه به کاشت مو در طی یک پرسه جراحی با بی‌حسی موضعی به انجام می رسد. هزینه تمام شده این جراحی با توجه به زمان پیوند و کم و زیاد بودن پرسه جراحی تخمین زده می شود. فرد با مراجعه به کلینیک های پزشکی که در این راستا فعالیت می کنند می توانند با مشاوره گرفتن و یک نشست تخصصی به این موضوع مهم دست پیدا کنند. کاشت ابرو پرسه بسیار ظریف و دقیقی دارد به شکلی که برای زاویه سازی ابرو در حین کاشت ابرو دقت نظر بسیاری از سوی متخصصین این امر اعمال می شود. برای کاشت ابرو عموماً به ۲۵۰ الی ۴۰۰ تار مو نیاز است. در پروسه عمل جراحی موهای کاشته شده درست شبیه به فرایند کاشت مو ی سر به صورت دائمی رشد می کنند و باید ماهی یک بار به جهت اصلاح و زیبا سازی آن به آرایشگاه مراجعه شود.

 

 

کاشت ابرو و مزایای این عمل زیبایی چیست؟

کاشت ابرو مزیت های بسیاری را از آن بیمار می کند. در پرسه کاشت ابرو عموماً ابرو به سه قسمت تاج ابرو، دم ابرو و بدنه ابرو طبقه بندی می شود. از آنجایی که تتو و هاشور سبب می شود درکوتاه ترین زمان ممکن نیاز به ترمیم و باز سازی احساس کنید این امید را به شما می دهیم که کاشت ابرو شما را از این پروسه خسته کننده در امان نگه می دارد. همچنین شما با کاشت ابرو شاهد یک قرینه سازی زیبا و منحصر به فرد نیز می شوید دلیل این مهم تخصص کادر مجربی است که در کلینیک های تخصصی این فرایند را برای شما طی می کنند. در حالی که تتو و هاشور توسط آرایشگران به صورت کاملا مبتدی و ساده بدون قرینه سازی درست به انجام می رسد. امر دیگر که بزرگ ترین مزیت به شمار می آید طبیعی بودن فرایند رشد ابرو پس از کاشت ابرو است که بیمار را بسیار راضی از این عمل جراحی می کند. پس با تمام این باید و نبایدها باید بگویم ریسک عمل جراحی کاشت ابرو برای رسیدن به زیبا ترین تصویر در قاب آینه با تمام دغدغه هایش بسیار به صرفه تر از تتو و هاشور است.

کلینیک ساعی کاشت ابرو با بی حسی موضعی

بازیابی زیبایی صورت و ابرو با کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از موارد تاثیر گذار و مهم در شادابی و زیبایی صورت مطرح می شود  و از طرفی میدانیم که حفظ زیبایی صورت از دیرباز تا کنون برای همگان اهمیت به سزایی داشته است. ریزش و کم پشت شدن موهای ابرو دلایل گوناگونی می تواند داشته باشد. از دست رفتن زیبایی ابروها و صورت باعث کاهش اعتماد بنفس و سرخوردگی در افراد می شود.

امروزه به بحث زیبایی و روشهای جانبی آن از طرف اقشار مختلف جامعه مخصوصا بانوان محترم بیشتر پرداخته می شود .

مقوله زیبایی ظاهری در افراد مختلف تعابیر و معانی مختلفی را به خود اختصاص می دهد با توجه به همخوانی اجزاء مختلف صورت با یکدیگر در هر فردی می توان گفت که آن شخص جزو اشخاص زیبا محسوب می شود یا خیر .

البته باید خاطر نشان کرد که زیبایی از دید هر کسی فرق دارد. با این حال ابرو و زیبایی آن که شامل پرپشتی، تقارن و هماهنگی آن با دیگر اجزاء صورت می باشد را می توان با انواع روشهای کاشت ابرو بدست آورد. روشهای موقتی دیگری نیز منجمله تتو ، هاشور و … میتوان نام برد اما همان طور که از نامش پیداست، دائمی نمی باشد و بعد از مدتی به حالت اولیه بر میگردد.

کاشت ابرو برای این دسته از افراد بسیار مناسب است. بدین منظور متخصصان پوست و مو، می توانند با پیوند زدن موی طبیعی به قسمت های از دست رفته ابرو، به بازگشت مجدد  موهای ابروها کمک نموده و حس زیبایی و طراوت را به شما بازگردانند.

از جمله مواردی که در بحث زیبایی مطرح می شود میتوان به کاشت مو و کاشت ابرو اشاره کرد ، از طرفی میدانیم که مقوله زیبایی فقط به این موارد ختم نمی شود و بسیاری علاقمند به زاویه سازی صورت نیز شده اند.

کلینیک تخصصی پوست و موی ساعی جزء مراکزی است که با وجود کادر پزشکی حرفه ای و متبحر و با استفاده از آخرین دستگاههای روز دنیا اقدام به انجام اعمال زیبایی از جمله لیزر موهای زائد و کاشت ابرو می نماید.برای تعیین وقت قبلی و مشاوره با پزشکان متخصص می توانید از طریق شماره تماس های مندرج در سایت اقدام نمائید.

با این مقاله همراه شوید تا شما را با کاشت ابرو و روش های انجام این کار آشنا نماییم.

 

نقش ابرو در صورت

 

نمونه قبل و بعد از فرآیند کاشت ابرو در کلینیک زیبایی پوست و مو ساعی

 

بی شک، ابرو نقشی اساسی در زیبایی صورت دارد و به چشم ها حالت می دهد. فرم ابروی هر شخصی با توجه به سایر اجزای صورت او می باشد و همانگونه که در سراسر دنیا می بینید، دو نفر ابروی یکسانی ندارند و این حالت از صورتی به صورت دیگر کاملا متفاوت است.

ابرو علاوه بر حفظ زیبایی صورت، نقش های دیگری نیز دارد، در واقع ابرو باعث محافظت از چشم ها در برابر آفتاب و عرقی که از پیشانی سرازیر شده است، می شود. ابرو همچنین در هنگام بروز هر گونه احساسی حالتی متفاوت به چهره می دهد.

 

کاشت ابرو

نمونه ای فرآیند کاشت ابرو در کلینیک زیبایی پوست و مو ساعی

 

کاشت ابرو یکی از عمل های زیبایی پرطرفدار میان خانم ها و آقایان است. کاشت ابرو به دلیل ریزش ابرو، کم پشت شدن ابرو و یا پهن کردن ابرو، قابل انجام است.

برخلاف روش های قدیمی مانند تاتو ، این روش دائمی بوده و ابرو حالتی طبیعی پیدا می کند.

در کاشت ابرو پزشک متخصص، موهای کنار گوش یا زیرگوش را به دلیل ظرافت و شباهتی که به موهای ابرو دارد، برداشته و به قسمت های خالی ابرو پیوند می زند.

البته در برخی افراد که موهای صاف یا حالت دار دارند، میتوان از موهای سر نیز برای پیوند به ابرو استفاده نمود.

عمل کاشت ابرو حدودا 6 ساعت طول می کشد و این کار با بی حسی موضعی انجام شده و بیمار هیچگونه دردی را حس نمی کند.

 

 

کاشت ابرو نیز مانند کاشت مو است و پس از عمل، موهای کاشته شده می ریزد و پس از حدود 3 ماه دوباره موهای این قسمت ها، رویش پیدا می کند. پس از گذشت 9 ماه از عمل، موها کاملا رشد پیدا کرده و ابروها به حالتی که شما خواسته اید، در می آید.

در این روش همه چیز کاملا طبیعی است و می توانید موهای ابرو را اصلاح یا رنگ کنید و مدل آن را تغییر دهید. البته توجه کنید که بعد از 3 الی 6 ماه می توانید با مشورت پزشک معالج خود، ابروهایتان را رنگ بزنید. در صورتی که در روش های قدیمی مانند تتو، امکان تغییر رنگ یا شکل ابرو وجود ندارد و بعد از مدتی شما را خسته می کند.

 

کاشت ابرو به روش FUT

یکی از اولین روش هایی که برای کاشت ابرو معرفی می شود کاشت ابرو به روش FUT می باشد که به دلیل عوارض کم و نداشتن دوران نقاهت مورد توجه فراوانی قرار گرفته است.از دیگر مزیتهای این روش عدم نیاز به تعداد جلسات متعدد و و برش های زیاد عمیق میتوان ذکر نمود. همچنین متناسب با آناتومی صورت و منطبق با سلیقه و طبق درخواست فرد مدل ابرو برای شخص طراحی و کاشت می شود.این روش برای افرادی که قبلا هاشور یا تتوی ابرو انجام داده و نیاز به اصلاح و ترمیم دارند،نیز قابل اجرا و بسیار مناسب می باشد .

چه کسانی می توانند کاشت ابرو انجام دهند؟

عمل کاشت ابرو برای کسانی که  به دلایل وراثتی، عفونی، بیماری و درست برنداشتن ابروها توسط آرایشگر، دچار کم پشتی ابرو شده اند، بسیار مناسب است. همچنین کاشت ابرو برای پوشاندن جای زخم نیز مناسب است. افرادی که ابروهایشان را تاتو یا هاشور کرده اند و دچار اسکار شده اند، باید ابتدا توسط پزشک معاینه شوند و در قسمتی از ابروها، تست انجام شود، سپس در صورت مثبت بودن جواب تست، آن شخص می تواند کاشت ابروی طبیعی را انجام دهد.

فرآیند عمل کاشت ابرو

در عمل کاشت ابرو ، ابتدا مدل درخواستی ابرو از سوی بیمار، بر روی ابروها کشیده می شود و پزشک آن را بررسی می نماید تا درصورت نیاز تغییراتی را انجام دهد. سپس موهای برداشته شده با برش های نازک نیم میلی متری که در قسمت های خالی ابرو ایجاد می شود، کاشته می شود.

برای اینکه ابرو حالتی طبیعی داشته باشد، پزشک باید بین 250 تا400 تار مو را به ابرو پیوند بزند. به دلیل برش های کوچک، زخمی ایجاد نمی شود و به تارهای دیگر ابرو آسیبی وارد نمی شود. پس از عمل نیازی به استراحت نیست و بیمار می تواند کارهای شخصی خود را انجام دهد.

میدانیم که میزان تخصص کادر پزشکی مرکزی که عمل کاشت ابرو انجام میدهد بسیار مهم و تاثرگذار در نتیجه عمل می باشد . پس نیاز به تحقیق فراوان و سخت گیریهای مفید در انتخاب این نوع مراکز است .کلینیک تخصصی پوست و موی ساعی بنابر اجماع نظر مراجعین به این مرکز ، مورد تایید همگان و منطبق با آخرین دستگاهها و دانش علم روز پزشکی در خدمت بیماران عزیز می باشد.

 

علل ریزش موی ابرو

نمونه کاشت ابرو پس از پایان فرآیند در کلینیک زیبایی پوست و مو ساعی

در ریزش ابروها عوامل بسیاری می توانند دخیل باشند. برخی از عوامل ریزش ابرو در ذیل آمده است.

  • ریزش ابرو مانند موی سر ممکن است به دلایل موروثی باشد.
  • کم کاری تیروئید
  • شیمی درمانی
  • کندن ابروها به دلیل بیماری های روانی یا عادت
  • آلوپسی آرئاتا
  • ضربه به برخی نواحی ابرو ممکن است باعث کمرنگ شدن رنگدانه های ابرو شود.

 

بررسی عوامل ریزش ابرو قبل از عمل کاشت ابرو

 

نمونه قبل و بعد از عمل کاشت ابرو در کلینیک زیبایی پوست و مو ساعی

 

پیش از انجام عمل کاشت ابرو نیاز است ابتدا دلیل ریزش ابرو توسط پزشک بررسی شود. پس از معاینه و بررسی آزمایش ها، پزشک معالج می تواند تشخیص دهد که بیمار می تواند عمل کاشت ابرو را انجام دهد یا نه.

 

اگر ریزش ابرو به دلیل بیماری های روانی و عادت است بهتر است ابتدا این مشکل توسط روانشناس حل شود.همچنین اگر ریزش ابرو به دلیل بیماری است، ابتدا باید بیماری درمان شود. بیمارانی که دچار کم پشتی ابرو هستند بهتر است قبل از کاشت ابرو ابتدا دارو مصرف کنند و در صورتی که مشکل کم پشتی ابروی آنها  با دارو حل نشد، سپس عمل کاشت ابرو را انجام دهند.

شستشوی ابرو بعد از کاشت ابرو

خیلی از عزیزانی که تصمیم به کاشت ابرو دارند برای مراقبت های دوران نقاهت پس از عمل کاشت ابرو نیاز به دانستن اطلاعات جامعی در مورد نحوه شستشوی ابرو باشند تا بدون هیچ مشکل خاصی از نتایج عمل رضایت حداکثری را داشته باشند. عموما پزشکان برای بیمارانی که عمل کاشت ابرو را داشته اند شستشوی ابرو را تا ۵ الی ۷ روز توصیه نمیکنند .  همچنین بعد از این مدت هم با رعایت شرایط خاصی و یکسری محدودیت ها اینکار را می توانند انجام دهند.یکی از این موارد عدم استفاده از مواد شوینده قوی هست، برای شستن ابرو بهتر است از یک شامپوی شوینده ملایم همانند شامپو یا حتی صابون بچه استفاده کنند. با توجه به ملایمت و اسیدی نبودن محصولاتی که برای کودکان ساخته می شود بهترین گزینه برای شروع شستشوی ابرو بعد از ۵ روز همین محصولات شستشوی کودکان خواهد بود.

نکات شستشوی ابرو بعد از عمل کاشت ابرو

در ادامه قصد داریم به بیان نکات مهم و کارگشا در رابطه با شستشوی ابرو بعد ازپیوند کاشت ابرو بپردازیم نکاتی که با رعایت آنها در روزها و هفتته های اولیه بدلیل حساسیت بالا دچار عارضه بعد از این پیوند نشوید . ما سعی میکنیم چند نکته کلی را تیتر وار برای کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان عرض نمائیم.

به دلیل حساسیت زیاد پوست محل پیوند توصیه اکید می شود از آب خیلی گرم یا داغ برای شستن ابرو استفاده نکنید.

توجه کنید که برای خشک کردن ابروی کاشته شده حوله را با شدت روی ابرو نکشید.

سعی کنید با دست ابروی خود را جهت شستشو ماساژ ندهید و اگر خواستین دستی به ابروی خود بکشید توجه کنید به یک سو و جهت اینکار را انجام دهید تا ریشه های ابرو تحت فشار قرار نگیرند.

در ادامه این نکته را خاطر نشان میکنیم که برای بهتر جواب گرفتن از پیوند کاشت ابرو بعضی پزشکان توصیه می کنند که تا یکی دو هفته اول دست به ابرو کشیده نشود و برای شستشو ی ابرو از محول اسپری آب و مقداری شامپوی بچه عمل شستشو را انجام دهید.

 

اگر دچار خارش موی ابرو شدیم چه کنیم؟

بعضی از دوستان به پدیده خارش ابرو در روزها و هفته های اول بعد از عمل اشاره می کنند و درخواست راهمایی و مشاوره داشتند. برای این عزیزان باید عرض کنیم دلیل خارش موی ابر  را می توان به خشکی بیش از حد پوست  حساسیت بالای پوست بعضی افراد عفونت پوستی و موارد دیگر اشاره کرد. حال چه باید کرد بهترین کار مرطوب نگهداشتن با روغن های مخصوص و کرم هایی که دکتر متخصص تجویز میکند. در عین حالی که سعی کنید تحت هیچ شرایطی موهای ابرو و محل پیوند ابرو را نخارانید چون باعث می شود موهای ناحیه کاشته شده در اثر خارش بیرون بیاید. بنابراین اگر خارش در ناحیه مورد نظر زیاد و غیر قابل تحمل بود در اسرع وقت با پزشک مربوطه مشورت کرده و از توصیه های ایشان اسفاده کنید.

رشد موهای ابروهای کاشته بعد چه مدت نمایان می شود؟

رشد موهای ابروهای کاشت شده بعد طی چند روز مشخص و نمایان می شود ولی روند بهبودی و رشد کامل این فرایند طی ماهها و نهایت یکسال قطعی و تثبیت خواهد شد.

برای آگاهی بیشتر از این موارد و گرفتن مشاوره برای اطلاعات بیشتر جهت مراقبت های پس از عمل کاشت ابرو با همکاران و مشاوران ما در ارتباط باشید..

آیا عکس یا ویدئوی خاصی در ارتباط با کاشت ابرو وجود درد؟

بله ما برای راحتی کاربران عزیز و کسب اطلاعات بیشتر از نحوه عمل کاشت ابرو و مراحل اجرایی و مراقبت های بعد عمل ویدئوها و عکسهایی در اینستاگرام فیس بوک و در همین صفحه نیز ویدئوی کوتاهی جهت معرفی خدمات کلینیک پوست و موی ساعی قرار داده ایم.

هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو شامل سه مرحله  برداشت ، نگهداری و در نهایت کاشت است که روش و نحوه انجام ان در مراکز کلینیکی پزشکی بسیار متفاوت  می باشد. به همین دلیل هزینه ی کاشت ابرو در مراکز مختلف  دارای نوسان و اختلاف فاحش خواهد بود.

کاشت ابرو جزء امور تخصصی در زمینه پزشکی به شمار می رود و بخاطر ظرافت کار،باید به مهارت کادر پزشکی توجه وافر نمود و برای این عمل سابقه پزشک معالج در انجام این اعمال بسیار مهم می باشد . شاید مقداری افزایش هزینه را شاهد باشید ولی در کل برای کسب بهترین خروجی در کاشت ابرو و داشتن ابروهای زیبا قابل توجیه است.

به طور خلاصه وار مواردی که برای هزینه کاشت ابروی طبیعی تاثیر گذار است،به شرح زیل میباشد :

  • سابقه پزشکی و تجربه پزشک مربوطه
  • تکنیک و روشهای کاشت ابرو
  • رعایت تقارن ابرو و همچنین خواب طبیعی موهای ابرو
  • نداشتن دوره نقاهت طولانی و عدم وجود عوارض زیاد

از طرفی با توجه به سیل تبلیغات مختلف و متمایزی که در شبکه های اجتماعی به وفور یافت می شود، بهتر است بدون کسب اطلاعات کافی اقدام به انجام اینگونه اعمال در مراکزغیر مجاز نفرمائید و به تعبیری گول تبلیغات مراکز غیر مجاز را نخورید، چرا که ابرو در زیبایی صورت نقش زائد الوصفی دارد و کوچکترین بی احتیاطی تبعات بالایی را در چهره فرد به همراه خواهد داشت.

فرآیند کاشت ابرو بصورت موضعی در کلینیک تخصصی زیبایی پوست و مو ساعی

 

سوالات متداولی که برای کاشت ابرو مطرح می شود :

ممکن است قبل از انجام عمل کاشت ابرو سوالاتی در ذهن هر شخصی خطور کند، ما سعی کردیم چند سوال کلی و عمومی را به همراه جواب مختصر و مفیدی در اختیارتان قرار دهیم .در ادامه اگر سوال خاصی در مورد فرایند کاشت ابرو برایتان پیش آمد، خوشحال می شویم با کارشناسان ما در ارتباط گذاشته و جواب پزشکان فعال در این حوزه را دریافت نمائید.

مدت زمان مناسب برای  فرایند و عمل کاشت ابرو به چه میزان است؟

بحثی که در رابطه با مدت زمان عمل کاشت ابرو مطرح می شود به چند عامل جانبی بستگی دارد یکی از این موارد، میزان ضخامت مو و ابعاد جایگاهیی است که موی ابرو پیوند زده می شود دارد، قاعدتا قسمت ضخیم و ابتدای ابرو تایم بیشتری در حدود 3-6 ساعت بسته به تعداد تار ابرو را در بر می گیرد . از طرفی دم یا انتهای ابرو زمان کمتری بالغ بر 2-3 ساعت را به خود اختصاص می دهد.

دوره بهبودی (نقاهت) بعد از عمل کاشت ابرو به چه صورت می باشد ؟

عموما این نوع عمل دوره نقاهت طولانی مدتی را ندارد و اکثر پزشکان بسته به شرایط بیمار خود، بین 4-7 روز را برایشان در نظر گرفته اند. البته به این نکته باید توجه داشت که در هفته اول امکان ایجاد تورم یا پوسته های ریز در محل کاشت ابرو وجود دارد که با گذشت چند روز و رعایت نکات درمانی کاملا رفع می شود.

آیا کاشت ابرو نیاز به بی هوشی دارد ؟

خیر،در عمل کاشت ابرو نیازی به بی هوش نیست و این پیوند ، با بی حسی موضعی نیز انجام پذیر خواهد بود.

آیا امکان ریزش و رویش مجدد در کاشت ابرو هست ؟

بله،در عمل کاشت ابرو چون پیوند به کمک موهای طبیعی فرد صورت می گیرد، پس ممکن است ریزش مو در ابروهای شخص ایجاد شود که طبیعی بوده و جای نگرانی خاصی نیست و پس از مدتی رویش مجدد ابرو را شاهد خواهد بود.

می توان موهای ابرو را بعد از عمل کاشت ابرو رنگ کرد ؟

بله، سوال فوق دغدغه بسیاری از بانوان می باشد که طبق نظرسنجی گرفته شده از پزشکان مرتبط، جزء سوالاتی است که از طرف بیماران بسیار شنیده اند و باید گفت که چون از موهای بدن شخص می باشد همانند قبل می توانند موهای ابروی خود را به رنگ دلخواه در آورند.

تا چه زمانی شخص باید در بیمارستان بستری شود ؟

بر خلاف باور عموم، عمل کاشت ابرو نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارد و به اصطلاح جزء اعمال سرپایی محسوب می شود.

هزینه کاشت ابرو چقدر می باشد ؟

برای کاشت ابرو نمیتوان هزینه ثابتی را عنوان کرد ولی با جمیع فاکتورهای موثر در این عمل از جمله تعداد تار موهای پیوندی، هزینه ی اتاق عمل، هزینه ی بیهوشی، هزینه جراح و البته با تغییرات اقتصادی روز کشور مبالغ متفاوت خواهد بود.در ضمن قدمت و تجربه کادر پزشکی و همچنین کیفیت دستگاههای مراکز مختلف نیز در برآورد هزینه تاثیرگذار خواهند بود.

خوشحال می شویم سوالات و نظرات خود را اعلام بفرمائید.

با توجه به تمامی موارد ذکر شده در مطالب بالا سعی کردیم اطلاعات جامعی منباب کاشت ابرو و روشهایش برای شما عزیزان ارائه دهیم و همچنین اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه و موارد مشابه داشتید، توصیه می شود به مطالب مندرج در بخش مقالات خدمات زیبایی مراجعه نموده و از گالری و تصاویر آن دیدن نمائید.

کاشت ابرو در کلینیک تخصصی پوست و مو ساعی

کاشت ابرو و مراقبت های پس از کاشت

کاشت ابرو زمانی که به پایان می رسد به دلیل فرایند پیوند مو بر روی ابروها شاهد کمی خونریزی و گاها دلمه بستن زخم ها خواهید بود. این مهم با کمی ورم نیز به همراه است اما جایی برای نگرانی وجود ندارد زیرا پس از چند روز این امر مرتفع می شود. در حین پرسه بهبودی ممکن است محل کاشت ابرو دچار خارش شود این مهم را به یاد داشته باشید که تحت هیچ شرایطی نباید آن قسمت خارانده شود تا به بهبودی کامل زخم های ایجاد شده دست پیدا کنید. فرایند کاشت ابرو پرسه سه ساعته با توجه به کم پشت بودن ابروها دارد و گاها شاید تا ۵ ساعت نیز به انجام برسد. از سوی دیگردوره بهبودی عموماً بین ۵ الی ۷ روز طول می کشد. شما پس از یک ماه به راحتی می توانید خط رویش موهای کاشته شده را شاهد باشید. شما به راحتی سه روز پس از عمل جراحی کاشت ابرو می توانید به محل کار خود مراجعه کنید تا به مرور زمان زخم های ناشی از جراحی از روی صورت شما محو شود.

کاشت ابرو و باید و نبایدهای در یک کلام

کاشت ابرو و هزینه تمام شده آن بسته به بیمار و نوع عمل جراحی عموماً توسط مشاورین متخصص در این راستا تخمین زده می شود. کاشت ابرو عموماً به ناحیه ای که قرار است عمل جراحی به انجام برسد، ضخامت و تراکم ابروها، تعداد موهایی که برای پیوند نیاز است، مهارت کادر پزشکی و تخصص آن ها، مدت زمان صرف شده برای کاشت ابرو و بسیاری پارامترهای دیگر برای تخمین هزینه تمام شده مرتبط است. اگر بخواهیم از خطرات احتمالی پس از کاشت ابرو برای شما بگویم به جرئت می توانیم بگویم که مزیت های آن بسیار پر رنگ تر از معایب این عمل جراحی به شمار می آید؛ زیرا شما تنها با ریزش کم پوست در اطراف ناحیه پیوند مو، قرمزی پوست به دلیل تورم و کاشت ابرو و مقدار خفیفی شاید در برخی موارد با خونریزی در لابه لای ابروها روبرو باشید. بدون تردید زیبا سازی و قرینه سازی ابرو اگر توسط یک تیم متخصص و حرفه ای به انجام برسد این معایب برای شما با حداقل ممکن به تصویر کشیده می شود. به شما توصیه می کنیم برای دریافت سایر پاسخ های سوالاتی که در این راستا در سر دارید از طریق پل های ارتباطی ما با مشاوران و متخصصین که در این راستا فعالیت می کنند ارتباط برقرار کنید.

 

مقالات مرتبط با کاشت ابرو :

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی مورد نظرتون رو انتخاب کنید.