فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

کاشت ابرو به روش FUT (با استفاده از نوار اهداکننده) در کلینیک ساعی

لطفا برای شناخت جزء به جزء این عمل و پاسخ به سوالات متعدد خودتون در این زمینه، با ما همراه باشید.

مشاوره رایگان: ۰۲۱۸۸۱۰۰۰۵۰

برترین برندها

پزشک با سابقه

سابقه‌ای درخشان

بالاترین میزان رضایت

اطلاعات لازم جهت شناخت کاشت ابرو به روش FUT

به‌طور معمول بین 250 الی 400 تار مو یا کمی بیشتر برای هر ابرو نیاز هست. این تارهای مو تنها قابل جداسازی از بانک مو واقع در پشت سر خواهد بود و لازم به ذکر هست که در اطلاعات ارائه شده توسط بعضی مراکز که به برداشت مو از بالای ابرو یا مقابل گوش‌ها اشاره داره، صحت و اعتبار نداره و فولیکول‌های موی قابل کاشت در ابرو تنها از بانک موی واقع در پشت سر قابل برداشت هستن.

 

از جمله دلایل دیگه مرتبط با ریزش موی ابرو می‌شه به کم‌کاریِ غده‌ی تیروئید اشاره داشت؛ که علاوه بر دیگر مشکلات ایجاد شده در بدن منجر به ریزش موی ابرو هم می‌شه. کَندن ابرو بر اثر اختلالات روحی – روانی یا ضربه‌ی شدیدی که منجر به شکستگی ابرو شده هم از موارد دیگه‌ای هستن که در کم‌پشتی یا ریزش موی ابرو تاثیرگذار خواهند بود.
 
پیش از عمل، معایناتی به منظور تشخیص دلیل اصلی ریزش یا آسیب‌دیدگی ابروها صورت می‌گیره که در صورت کندن ابرو بر اثر اختلالات روانی ارجحیت بر حل مشکل به کمک روانکاو و/یا روانپزشک است. در صورت ریزش مو به دلایل موروثی و کم‌پشتیِ ابروها، ارجحیت بر استفاده از داروهای توصیه شده به‌منظور افزایش حجم و پرپشتی موی ابرو هست.

دانستنی‌های کاشت ابرو به روش FUT

ارائه کلیه‌ی اطلاعات موردنیاز شما عزیزان در زمینه کاشت ابرو به روش FUT

تعداد و زمان جلسات کاشت ابرو به روش FUT

به طور میانگین به بیش از یک جلسه 7 الی 9 ساعته برای پیوند و کاشت ابرو نیاز نیست. هم‌چنین درست همانند پیوند و کاشت مو در کلینیک ساعی، کاشت ابرو نیز از جمله عمل‌هایی محسوب می‌شه که تعداد تارهای کاشته شده در ابرو رو به یکی از عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه‌ی عمل تبدیل می‌کنه.
 
به طور معمول برای هر یک از ابروهای صورت چیزی بین 250 تا 400 تار مو لازم هست تا به شکل طبیعی ابرو اطمینان حاصل بشه.

هزینه کاشت ابرو به روش FUT

باتوجه به این‌که هزینه‌ی نهایی مربوط به کاشت ابرو پس از معاینه شما عزیزان مشخص خواهد شد، اما برای به جا نموندن هرگونه شک و ابهامی در ارتباط با مبلغ موردنیاز برای انجام این عمل و برنامه‌ریزی مالی شما عزیزان؛ لازم به ذکر هست که مبلغ موردنیاز برای این عمل حداقل 4 میلیون و نیم الی 5 میلیون تومان خواهد بود.
 
برای دریافت هزینه نهایی دقیق شما عزیزان می‌تونید برای دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت معاینه از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با پشتیبانی کلینیک ساعی در ارتباط باشید.

بانک مو کجاست؟ تارهای موی قابل پیوند از چه بخشی برداشته می‌شن؟

به طور معمول یکی از اولین سوالات هر مشتری اینه که اولا موهای لازم برای کاشت در سر از کجا برداشته می‌شن و دوم اسم قسمتی که این کار روی اون صورت می‌گیره چیه.
 
ناحیه‌ی پشت سر با در برداشتن بیشترین تعداد فولیکول‌های مو و برخورداری از تراکمی به شدت بالا، بهترین بخش برای برداشت فولیکول‌‌های قابل کاشت در پوست سر محسوب می‌شه.
 
در جلسه معاینه پزشکی که پیش از عمل کاشت مو صورت می‌گیره؛ بانک مو مهم‌ترین بخش قابل بررسی هست که به معاینه اون پرداخته می‌شه. در صورت برخورداری از تعداد فولیکول موردنیاز و به برخورداری از بانک موی به اصطلاح پرپشت، صلاحیت مشتری برای انجام عمل کاشت مو تشخیص داده می‌شه.
 
پ.ن: فولیکولار یا به اصطلاح فولیکول مو، به هر تار مو متصل به پیاز مو و برخوردار از شرایط رشد گفته می‌شه.

مکانیزم کاشت ابرو به روش FUT

FUT یکی از قدیمی‌ترین و رایج‌ترین شیوه‌ها در پیوند و کاشت ابرو و مو محسوب می‌شه که در عنوان هزینه و مراحل کاشت و پیوند مو در کلینیک ساعی به همراه دو شیوه‌ی رایج دیگه در پیوند و کاشت موی سر به توضیح اون پرداختیم.

 

1) در روش FUT پس از تزریق بی‌حسی موضعی؛ جداسازی نوار باریکی از بانک موی سر و جداسازی فولیکول‌های مو – تارهای موی قابل پیوند – از این نوار، عمل کاشت در هر یک از نواحی مشخص شده در ابرو‌ها صورت می‌گیره.

 

2) این‌کار تا جایی ادامه داره که ابروهای مشتری به ظاهر موردنظر و طبیعی خودشون برسن و میزان پرپشتی ابرو به سطح تعیین شده توسط مشتری برسه.
 
3) پس از جداسازی نوار اهداکننده از بانک موی سر، محل برش داده و جراحی شده در سر بخیه داده می‌شه و اقدامات مراقبتی لازم از محل جراحی و محل کاشت فولیکول مو در ابرو به مشتری ارائه خواهد شد.

الان با ۱۰٪ تخفیف نوبت بگیر

مزایای کاشت ابرو به روش FUT

1) عاری از هرگونه درد و حساسیت
2) عدم نیاز به دوره نقاهت یا استراحت طولانی
3) عدم نیاز به حضور همراه برای همراهی پس از عمل
4) امکان فرم‌دهی، برداشتن و ریفُرم‌کردن ابروهای کاشته شده
5) برخورداری از امکان تغییر رنگ، تعیین فرم خواب ابرو و حتی تعیین میزان پرپشتی
6) ترمیمِ آسیبِ ابرو بر اثر شکستگی، وراثت، عفونت، جای زخم
7) انجام عمل بین بازه 7 الی 9 ساعته تنها در یک جلسه
8) پیشگیری از بروز حساسیت و عوارض جانبی با انجام تست‌های پیش از عمل

اقدامات و مراقبت‌های پس از کاشت ابرو روش FUT

1) پرهیز از تماس ابرو با آب و شستشوی ابرو و صورت تا 48 الس 72 ساعت
2) پرهیز از انجام فعالیت‌های سنگین ورزشی و تعریق شدید تا 48 الی 72 ساعت
3) شستشوی نرم ابروها پس از طی شدن 48 الی 72 ساعت زمان پس از انجام عمل
4) رسیدگی به ابروها و کوتاهی مداوم اون‌ها تا یک سال پس از کاشت ابرو
نکته: لازم به ذکر هست که به فاصله‌ی 3 الی 4 ماه پس از انجام عمل، ابروهای پیوند و کاشته شده دچار ریزش شده و مجددا رشد می‌کنن.
هم‌چنین تا یک سال پس از انجام عمل پیوند و کاشت ابرو، تار موهای پیوند خورده نیاز به مرتب‌سازی و اصلاح مداوم دارن چرا که طول اون‌ها متناسب با مو‌ی رشد کرده در بانک مو واقع در پشت سر هست.
در نتیجه تا پیش از رسیدن به حد مطلوب از رشد تا یک سال اول، نیاز به رسیدگی مداوم خواهند داشت، به طوری که ممکنه افزایش طول فولیکول‌های پیوند خورده به اندازه‌ی موهای پشت سر باشن.

اقدامات بهداشتی و مراقبت‌های پس از کاشت مو به روش FUT رو جدی بگیریم!

علاوه بر این‌که هیچ دوره‌ی نقاهت خاصی برای استفاده از این روش تعیین نشده، پس از انجام کامل عمل در هر جلسه؛ رعایت موارد بهداشتی و مراقبت‌های لازم در ناحیه کاشت و پیوند از جمله اقدامات الزامی محسوب می‌شه. باید به خاطر داشته باشیم که عدم رعایت موارد بهداشتی توصیه شده توسط پزشک منجر به بروز عفونت در محل کاشت و پیوند می‌شه.

آیا عوارض جانبی خاصی برای کاشت مو به روش FUT وجود داره؟

در صورت رعایت کلیه اقدامات و مراقبت‌های بهداشتی پس از انجام عمل کاشت ابرو FUT، هیچ‌گونه عوارض جانبی یا خطری وجود نداره که سلامت یا زیبایی مشتری رو تهدید کنه. در نتیجه با رعایت اقدامات پس از عمل کاشت مو تا زمان هم‌جوشی کامل تارهای موی پیوند خورده با پوست سر، می‌شه انتظار بهترین نتیجه ممکن از عمل کاشت مو رو داشت.

سوالات متداول پیرامون لیزر موهای زائد بدن

شاید سوال شماهم اینجا باشه. قبل از تماس با ما، این قسمت رو مطالعه کنید

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

موقعیت مکانی و راههای ارتباطی کلینیک ساعی

معاینه، مشاوره و کاشت مو در یکی از بهترین کلینیک‌های کاشت مو ایران. تعیین بهترین روش کاشت مو بر اساس معاینه شما عزیزان در یکی از بهترین مراکز کاشت مو در تهران.

“کلینیک ساعی” واقع در تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک ۲۶ میباشد. ساعات کاری کلینیک از شنبه تا پنج‌شنبه ساعت ۸ صبح تا ۶ عصر میباشد.

تماس با پشتیبانی واتساپ: ۰۹۱۹۸۵۲۸۵۲۹

تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک ۲۶

درخواست مشاوره رایگان و رزرو نوبت

جهت دریافت مشاوره رایگان، قیمت و یا رزرو نوبت، فرم زیر را پر کنید یا تماس بگیرید

۰۲۱۸۸۱۰۰۰۵۰

جهت دریافت تماس مشاوره رایگان مشخصات خودتون رو وارد کنید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی مورد نظرتون رو انتخاب کنید.