فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

پیج خدمات “زاویه سازی صورت قدیم”

امروزه زاویه سازی صورت یکی دیگر از جراحی های زیبایی رایج در میان تمامی افراد می باشد. بدون شک زیبایی و زیبا دیده شدن یکی دیگر از دغدغه های رایج در میان افراد می باشد. دغدغه ای که سبب گشته تا امروزه افراد به دنبال راه حل هایی آسان و در عین حال موثر برای دستیابی به زیبایی باشند.

امروزه زاویه سازی صورت یکی دیگر از جراحی های زیبایی رایج در میان تمامی افراد می باشد. بدون شک زیبایی و زیبا دیده شدن یکی دیگر از دغدغه های رایج در میان افراد می باشد. دغدغه ای که سبب گشته تا امروزه افراد به دنبال راه حل هایی آسان و در عین حال موثر برای دستیابی به زیبایی باشند.

از سویی دیگر گذر زمان نه تنها موجب افتادگی پوست صورت می شود، بلکه عاملی موثر در تغییر حالت اولیه چهره و ایجاد ظاهری پیر نیز می باشد. علاوه بر این ها میل به زیبا دیده شدن در میان تمامی افراد سبب می گردد تا به دنبال راه کار هایی جدید و در عین حال آسان و موثر برای زیبایی باشند. از این رو امروزه انجام فرآیند های زیبایی یکی دیگر از راه حل های شایع در میان تمامی افراد اعم از بانوان و آقایان می باشد.

زاویه سازی صورت امری است که در دنیای مدرن امروز نادیده گرفتن آن دیگر جایز نیست. در دنیای که هر آن چیزی که زمانی رؤیا بود محقق شده است این مهم برای شما فراهم است که به صورتی زیبا و متفاوت تر به نسبت گذشته دست پیدا کنید. زاویه سازی صورت یکی از ایده ال ترین گزینه های انتخابی است برای آن های که با نقصی در چهره خود روبرو هستند و از تماشای خود در آینه حال خوشی پیدا نمی کنند. از سوی دیگر به منظور زیبا تر شدن چهره شما راهکارهای اصولی و بسیار شگفت انگیز با زاویه سازی صورت پیش پای شما گذاشته می شود.

کلینیک تخصصی پوست و مو ساعی و زیبایی صورت با زاویه سازی صورت بدون عمل جراحی

در واقع جالب است بدانید که  زاویه سازی صورت از جمله مورد استقبال ترین جراحی های زیبایی می باشد که با زاویه دهی به نواحی مختلف صورت نه تنها منجر به جوانسازی صورت می شود، بلکه عاملی موثر در زیبایی بیش از پیش افراد نیز می باشد.

در همین راستا کلینیک تخصصی پوست و موی ساعی ، برای دوستداران زیبایی خدمات متمایز و شایان توجه ای از جمله خدمات لیزر موهای زائد بدن ، کاشت ابرو و کاشت مو را در نظر گرفته است.علاوه بر این شما می توانید با مراجعه به قسمت مقالات خدمات زیبایی، از آخرین مقالات و مطالب تخصصی زیبایی پوست و مو دیدن نمائید.

کافی است با ما همراه باشید ما در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم در ابتدا شما را با زاویه سازی صورت ، فرایند پرسه جراحی، طول درمان این مهم و سایر باید و نبایدهای که باید دانسته شود اشنا می کنیم. در پایان اگر به این فکر افتادید که با زاویه سازی صورت خاص تر از گذشته در قاب آینه به تصویر کشیده شوید می توانید به وب سایت ما سری بزنید و متخصصین ما در این راستا ارتباط برقرار کنید و به رؤیاهای که در سر دارید در کوتاه ترین زمان ممکن دست پیدا کنید.

زاویه سازی صورت چیست؟

زاویه سازی صورت همان طور که از نام آن مشخص است فرایند زاویه دهی و شکل دهی به صورت را به انجام می رساند. زاویه سازی صورت گاها توسط آرایشگران حرفه ای به انجام می رسد، اما این مهم برای دوره ای کوتاه مدت است و پس از شستن صورت شما به طور کلی از بین می رود. در حالی که در پرسه زاویه سازی صورت با روش های بوتاکس، تزریق ژل، تزریق چربی، پروتز، لیفت با نخ تا همیشه زیبایی شما تضمین می شود. از زاویه سازی صورت به منظور کوچک کردن فک، لاغر کردن صورت و بزرگ کردن و برجسته کردن چانه و گونه کمک گرفته می شود.

نکات اساسی پیرامون زاویه سازی صورت

کلینیک ساعی - زاویه سازی صورت - 1

همان طوری که پیش تر اشاره کردیم امروزه زاویه سازی صورت یکی دیگر از جراحی های زیبایی و رایج در میان افراد می باشد. فرآیندی زیبایی که انجام دادن آن حالتی V فرم به چهره می بخشد و از این رو فاکتوری مهم در جوان سازی و در نتیجه دستیابی به زیبایی می باشد.

اگر چه امروزه شاهد انجام جراحی های رایجی به منظور زاویه سازی صورت می باشیم، اما جالب است بدانید که مهم ترین و اصلی ترین بخش های صورت که زاویه دهی به آن ها موجب زیبایی بیش از پیش فرم صورت می شود، ناحیه گونه و فک می باشد.

زیرا ایجاد هماهنگی در ظاهر و اندازه گونه ها نه تنها موجب ایجاد تقارن در فرم کلی صورت می شود، بلکه موجب ایجاد تغییراتی چشمگیر در صورت و زیبایی این ناحیه می شود. همچنین انجام فرآیند زاویه سازی صورت در ناحیه فک نیز از دیگر عوامل موثر در زیبایی می باشد.

زیرا عقب و یا جلو بودن فک یکی از شایع ترین نارضایتی ها در میان افراد می باشد. عاملی موثر که موجب ایجاد ترکیبی نازیبا در صورت آن ها می شود. ترکیبی که نه تنها منجر به دفرم نشان دادن صورت می شود، بلکه مانع از دیده شدن دیگر اجزای زیبای صورت می شود.

این در حالی است که با انجام جراحی زاویه سازی صورت نه تنها می توان ظاهری مناسب و هماهنگ به فک بخشید، بلکه عاملی موثر در زیبایی و بی نقص جلوه دادن چهره افراد نیز می باشد.

در واقع جالب است بدانید آنچه که سبب محبوبیت بیش از پیش فرآیند زاویه سازی صورت می شود، زاویه دادن به صورت و فرم دهی به آن در کمترین زمان ممکن و به آسان ترین نحو می باشد. فرآیندی که در آن دیگر خبری از جراحی های پر خطر و طولانی مدت نمی باشد و با استفاده از شیوه های جدید در مدت زمانی کوتاه موجب ایجاد تغییراتی اساسی در راستای زیبایی بیش از پیش صورت می شود.

همچنین جالب است بدانید امروزه زاویه سازی صورت با روش های متنوعی انجام می پذیرد. روش هایی موثر که در ادامه به شرح جامعی از آن ها خواهیم پرداخت!

کلینیک ساعی - زاویه سازی صورت - 5کلینیک ساعی - زاویه سازی صورت - 2کلینیک ساعی - زاویه سازی صورت - 3

زاویه سازی صورت چگونه انجام می پذیرد؟

  • زاویه سازی صورت با فیلتر های پوستی یا همان ژل

زاویه سازی صورت با فیلتر های پوستی و یا همان تزریق ژل ها یکی دیگر از روش های رایج برای زاویه دهی به فرم صورت می باشد. جالب است بدانید که تزریق این ژل در ناحیه فک و گونه ها که به منظور زاویه دهی و ایجاد تغییراتی چشمگیر انجام می پذیرد، در مدت زمانی کوتاه و تنها در چند دقیقه انجام می شود. این تزریق که بر اساس تشخیص پزشک به مقداری مورد نیاز انجام می شود باید به صورت کاملا دقیق و هوشمندانه انجام پذیرد. زیرا بروز هر گونه خطا و اشتباهی جزئی در تشخیص ناحیه درست و مناسب نه تنها موجب جوان سازی و زیبایی بیش از پیش پوست صورت نمی شود، بلکه منجر به ایجاد ظاهری نامناسب و نازیبا نیز می شود.

  • زاویه سازی صورت با بوتاکس

از دیگر شیوه های رایج و شایع در انجام فرآیند زاویه سازی صورت ، می توان به زاویه دهی به فرم صورت با بوتاکس اشاره کرد. در واقع جالب است بدانید تزریق بوتاکس به عضلات ماستر سبب می گردد تا عضلات در فاز آرامش قرار گیرند و از این رو عاملی موثر در زاویه دهی صورت می باشد.

همچنین لازم است بدانید انجام این فرآیند زیبایی با تزریق بوتاکس، راه کاری مناسب و موثر برای افرادی می باشد که دارای فکی مربعی شکل می باشند و به طور کلی ناحیه پایینی صورت شان، پهن می باشد.

زیرا تزریق بوتاکس در این افراد نه تنها منجر به رها سازی و ایجاد حالتی مثلثی شکل در ناحیه پایین صورت از جمله فک می شود، بلکه عاملی موثر در جوان سازی و در نتیجه زیبایی بیش از پیش افراد نیز می باشد.

  • زاویه سازی صورت با تزریق چربی

از دیگر راه کار های موثر در انجام فرآیند زاویه سازی صورت، می توان به انجام این فرآیند زیبایی توسط تزریق چربی اشاره کرد. در واقع جالب است بدانید یکی دیگر از مطمئن ترین، موثر ترین، سالم ترین و بی ریسک ترین روش برای ایجاد برجستگی و در نتیجه زاویه دهی به صورت، زاویه سازی صورت با تزریق چربی می باشد.

همان طوری که پیش تر اشاره کردیم امروزه یکی از دغدغه های رایج در میان افراد، داشتن جلوه ای زیبا و بی نقص می باشد. ظاهری که نه تنها منجر به زیبایی بیش از پیش شما می گردد، بلکه با ایجاد تاخیر در فرآیند پیری موجب ایجاد احساس نشاط و اعتماد به نفس در شما نیز می گردد.

امروزه استفاده از چربی ها و تزریق آن ها به نقاط مورد نیاز صورت یکی از طبیعی ترین شیوه ها برای انجام این عمل زیبایی می باشد. در این روش با تزریق چربی در خطوط فک، چانه، میانه صورت، اطراف پلک های میانی و به طور کلی نقاط چین و چروک دار اقدام به زاویه دهی و فرم دهی می نمایند.

  • زاویه سازی صورت از طریق لیفت با نخ

از دیگر روش های موثر در انجام فرآیند زاویه سازی صورت می توان به انجام آن از طریق لیفت با نخ اشاره کرد. در این روش با استفاده از نخ های قابل جذب، به کشیده شدن پوست و ایجاد ظاهری طبیعی اقدام می نمایند.

در واقع لازم است بدانید که در این روش با استفاده از نخ های پولیدیوکسانون در لایه های چربی یا همان لایه های زیر پوستی و قرار گیری آن ها در موضع مورد نظر توسط کانول ها، اقدام به انجام این فرآیند زیبایی می نمایند. فرآیندی که نه تنها منجر به ایجاد تاخیر در روند پیری می شود، بلکه عاملی موثر در زاویه دهی و فرم دهی به صورت نیز می باشد.

مزایا زاویه سازی صورت

کلینیک ساعی - زاویه سازی صورت - 2

  • جوان سازی صورت
  • فرم دهی به صورت بدون نیاز به جراحی
  • تاخیر روند پیری
  • ایجاد ظاهری زیبا و بی نقص

زاویه سازی صورت و نکاتی که قبل از عمل جراحی باید دانست چیست؟

زاویه سازی صورت عموماً در کلینیک های پزشکی و زیر نظر کادری پ متخصص و مجرب به انجام می رسد. از همین رو قبل از عمل زیبا سازی توسط مشاورین متخصص باید و نبایدهای در این راستا برای شما بازگو می شود. به عنوان مثال بیمار باید از مصرف قرص های متشکل شده از آسپیرین قبل از عمل جراحی به جد خود داری کند. از سوی دیگر مصرف داروهای غیر استروئیدی باید به طور کل قطع شود این مهم حداقل یک هفته قبل از عمل زاویه سازی صورت باید انجام شود.

این داروها سبب رقیق شدن خون می شوند و ممکن است در پرسه جراحی لخته شدن طبیعی خون جلوگیری شود و بیمار با خونریزی و کبودی همراه شود. برای آشنایی با یکی از جراحی های زاویه سازی که جراحی چانه است می توانیم بگویم یک برش در داخل دهان زیر چانه صورت می گیرد. سپس با ابزاری مخصوص برای بریدن استخوان چانه بر اساس آزمایش های صورت گرفته شده کوچک یا بزرگ می شود و با استفاده از سیم یا پلیت استخوان در جای خود نگه داشته می شود. در پایان از قسمت داخلی لب بخیه زده می شود و کار به پایان می رسد.

کلینیک تخصصی پوست و مو ساعی زاویه سازی صورت بدون عمل جراحی

زاویه سازی صورت بدون عمل جراحی

زاویه سازی صورت بدون عمل جراحی عموماً با تزریق ژل و چربی به انجام می رسد. این مهم بر روی گونه های بیمار بیشتر به انجام می رسد؛ یعنی زمانی که چانه مشکلی نداشته باشد تا حد امکان از عمل جراحی برای زاویه سازی صورت جلوگیری می شود. با توجه به اینکه گونه، چانه و سایر بخش های صورت اندازه بسیار کوچکی را به خود اختصاص داده اند اما زمانی که زاویه سازی صورت به درستی به انجام می رسد تغیر شگرفی را در همین بخش های کوچک شاهد خواهید بود. در برخی موارد به منظور زیبا سازی صورت از چاله گونه نیز کمک گرفته می شود تا چهره متفاوت تر از همیشه به تصویر کشیده شود.

زاویه سازی صورت و فرایند درمان پس از عمل جراحی

زاویه سازی صورت همانند کاشت مو، کاشت ابرو نیاز به مراقبت های پس از عمل جراحی دارد. در ابتدا پزشک سوابق پزشکی بیمار را مطالعه می کند و سپس بر اساس بررسی های صورت گرفته زاویه سازی صورت به انجام می رسد. در برخی از زاویه سازی های صورت از تزریق ژل و چربی استفاده می‌شود از همین رو تا چهار ساعت پس از تزریق به هیچ عنوان نباید پوست ماساژ داده شود. توصیه های مراقبتی توسط مشاورین متخصص در این راستا بعد از عمل زاویه سازی صورت برای شما بازگو می شود.

زاویه سازی صورت و تفاوت آن با روش های قدیمی چیست؟

زاویه سازی صورت از گذشته تا کنون با شکل های متفاوت به انجام رسیده است. به شکلی که در گذشته با تزریق ژل در سه الی شش نقطه از صورت فرآیند زاویه سازی صورت به انجام می رسید. از آنجایی که برخی از بیماران به شدت از این تزریق واهمه داشتند گاها از این عمل منصرف می شدند. به شکلی که این امر این روزها با شکلی متفاوت تر نسبت به گذشته به جهت آرامش بیشتر بیمار به انجام می رسد. در روش جدید از تزریق نقطه ای بهره گرفته می شود؛ یعنی برای زاویه سازی صورت با یک بار تزریق ژل و چربی بر روی صورت فرایند زاویه سازی با همان شکل قدیمی به انجام می رسد. در حالی که به جای شش بار تزریق این مهم تنها بک بار به صورت نطقه ای به انجام می رسد.

در کلینیک تخصصی پوست و مو ساعی زیبایی چهره خود را با زاویه سازی صورت بدست آورید

زاویه سازی صورت و باید و نبایدهای نهایی

زاویه سازی صورت اگر انتخاب شما است برای رسیدن به ایده ال ترین و متفاوت ترین چهره درست شبیه به بازیگران محبوب و مشهور هالیوودی به شما توصیه می کنیم با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید. تیم تخصصی ما در کلینیک های تخصصی با دستگاه های بسیار پیشرفته به جهت ارائه خدماتی همچون کاشت مو ، کاشت ابرو ، لیزر موهای زائد و زاویه سازی صورت منتظر شما هستند. کافی است از طریق پل های ارتباطی که در وب سایت ما برای شما در نظر گرفته شده است ارتباط برقرار کنید و به رؤیای زیبای و جوان سازی دست پیدا کنید. امید است راهنمایی های ارائه شده درجهت زاویه سازی صورت شما را یاری رسانده باشد. کادر پزشکی متخصص و مشاوران مجرب در کلینیک تخصصی زیبایی پوست و مو ساعی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز برای رفع مشکلات پوست ، مو  و کلیه خدمات جانبی زیبایی می باشند.برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت با آنها در تماس می توانید باشید.

مقالات مرتبط با زاویه سازی صورت :

[grid_plus name=”post3″]

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی مورد نظرتون رو انتخاب کنید.