فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

بهترین کلینیک کاشت مو روش‌های کاشت مو در تهران

کاشت مو با خط رویش کاملا طبیعی و بیشترین تراکم در یک جلسه، در کلینیک ساعی با ۱۲ سال سابقه‌ی درخشان به همراه کادر و پزشکان متخصص و با تجربه انجام می‌شود.

مشاوره رایگان: ۰۲۱۸۸۱۰۰۰۵۰

جهت درخواست مشاوره رایگان، محاسبه قیمت و دریافت تخفیف ۱۵٪ کاشت مو، مشخصات خود را وارد نمایید

تلفن تماس شما صرفا جهت ارتباط مشاور با شما و به صورت امن ذخیره می‌شود

فهرست دسترسی سریع مطالب

فهرست لینک دسترسی
انواع روش‌های کاشت مو مشاهده
نمونه‌کارهای کاشت مو مشاهده
هزینه کاشت مو مشاهده
مراقبت‌های کاشت مو مشاهده
عوارض جانبی کاشت مو مشاهده
تعداد تارهای قابل کاشت در هر روش مشاهده
کاشت مو بانوان مشاهده
سوالات متداول کاشت مو مشاهده
آدرس و تلفن ما مشاهده
رزرو نوبت، درخواست مشاوره رایگان مشاهده

کاشت مو با خط رویش کاملا طبیعی و بیشترین تراکم در یک جلسه

شروع پروسه کاشت مو پس از معاینه و مشاوره دقیق

کاشت مو برای الگوهای ریزش موی مختلف بنابر تشخیص پزشک متخصص امکان‌پذیر است. معاینه‌ی تمامی عزیزانی که برای کاشت مو اقدام می‌کنند امری الزامی محسوب می‌شود که بر اساس آن مشخص می‌شود که شخص قابلیت استفاده از کدام یک از روش‌های کاشت مو به روش fit – کاشت مو به روش fut یا کاشت مو به روش ترکیبی را داراست و یا اصلا بانک موی شخص از توانایی لازم برای عمل کاشت مو برخوردار می‌باشد یا خیر. اما بسیاری از افرادی که دچار ریزش مو و طاسی در نواحی سر هستند می‌توانند با استفاده از هر یک از روش‌های کاشت مو به ظاهر طبیعی و عادی خودشان دست پیدا کنند.

حس‌وحال اتاق عمل و نظر مشتریان گرامی ساعی

معاینه کاشت مو

متخصصین کاشت مو در کلینیک ساعی، با بررسی دقیق بانک موی شما عزیزان، به تشخیص این می‌پردازند که آیا کاشت مو برای شما عزیزان امکان‌پذیر است یا خیر و در صورت امکان‌، پس از کاشت مو به نتیجه‌ی دلخواهتان دست پیدا می‌کنید یا خیر؟

پس از تایید پزشک برای داشتن صلاحیت کاشت و تشخیص مناسب ترین روش  کاشت مو، در صورت تایید شما عزیزان پروسه کاشت مو آغاز خواهد شد.

ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو

بر خلاف تصور بسیاری از افراد، بهترین کلینیک کاشت مو در تهران یا ایران – کلینیکی نیست که بیشتر به تبلیغات و عرضه کار خود می‌پردازد، بلکه بهترین مرکز کاشت مو یا بهترین کلینیک خدمات زیبایی – درمانی، آن دسته از کلینیک و مراکزی را شامل می‌شود که به آگاه‌سازی مشتریان خود می‌پردازند و علاوه بر آگاه‌سازی مشتری با اطلاعات بروز و تخصصی، از کادری متخصص و تجربه‌‌ای بالا در ارائه خدمات با کیفیت به مشتری‌ها برخوردارند.

نتیجه‌ی کاشت مراجعه‌کننده‌ی عزیزمان بعد از ۸ ماه

شیوه‌های کاشت مو

در کلینیک ساعی، به صورت تخصصی از سه روش کاشت مو SUT – کاشت مو FUT و کاشت مو ترکیبی یا کاشت مو FUE استفاده می‌شود. در ادامه به جهت آگاه‌سازی شما عزیزان نسبت به مکانیزم و مراحل کامل اجرای هر یک از این روش‌ها، به توضیح هر کدام از این سه شیوه‌ی کاشت مو خواهیم پرداخت. هم‌چنین با ارائه مشاوره رایگان و برگزاری یک جلسه معاینه، بهترین روش کاشت مو از بین روش‌های نام‌برده برای شما عزیزان انتخاب و اطلاعات آن به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعاتی که پاسخی برای طیف عظیمی از پرسش‌های شما عزیزان محسوب می‌شوند

روش کاشت مو SUT

در کاشت مو به روش SUT فرایند کوتاه‌کردن موی سر مقدم بر همه چیز است.

در روش کاشت مو SUT دیگر نیازی به تیغ جراحی، بیهوشی و به جا ماندن اسکار (زخم) نیست و هیچ گونه عوارضی ندارد.
در کاشت مو به روش SUT میتوان به وسیله، دستگاه تمام اتوماتیک زیر نظر متخصص، برداشت و پیوند مو را تا ۱۴,۰۰۰ هزار گرافت، که ۳ برابر بیشتر از روش های قدیمی است انجام داد.
در کاشت مو به روش SUT شما شاهد خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بسیار بالا هستید.
در کاشت مو به روش SUT دیگر مانند روش های سنتی (FIT) و (FUT) نیازی به جلسات مكرر برای برداشت و کاشت مو نیست.
از جمله مزایای کاشت مو SUT میتوان به عدم نیاز به جراحی جراحی و بدون درد و خونریزی بودن آن اشاره کرد. همچنین شاهد هیچ گونه اسكاری چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهای كاشته شده نیستیم.
همچنین در روش كاشت موی SUT پرتی و از بین رفتن فولیكولهای برداشت شده به صفر می رسد. زیرا طی فرآیند برداشت و فریز كردن فولیكولهای موی شخص تمامی برداشت سالم مانده و توسط متخصص بصورت بسیار ظریف و با دقت بالایی در محل مورد نیاز پیوند داده می شوند.

تعداد گرافت‌های پیوندی در یک جلسه تا ۱۴,۰۰۰ عدد میباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون هر یک از روش‌های کاشت مو، لطفا با کلینیک ساعی تماس حاصل فرمائید یا فرم تماس را پر کنید.

روش کاشت مو FUT

در کاشت مو به روش FUT – کاشت مو با جراحی بانک مو و جداسازی نوار اهداکننده.

پس از تزریق بی‌حسی موضعی، نوار بسیار باریکی از پوست سر از بانک مو جداشده و دو سمت ناحیه جراحی شده به هم بخیه داده شده و ضدعفونی می‌شوند.

در مرحله‌ی بعدی، کار روی نوار اهداکننده بانک مو و جداسازی گرافت‌های مو آغاز می‌شود. پس از جداسازی کاملِ گرافت‌های موردنیاز برای پیوند و کاشت، عمل کاشت در ناحیه موردنظر آغاز می‌شود.

پس از تزریق بی‌حسی موضعی در ناحیه طاس یا کم‌پشت مو، مرحله سوم کاشت مو FUT آغاز می‌شود. ابتدا هم‌چون روش SUT  حفره‌هایی در نواحی طاس و کم‌پشت ایجاد می‌شود که پوست سر را برای پذیرش گرافت مو آماده می‌کند و سپس گرافت‌های جدا شده از نوار اهداکننده تک به تک در سر کاشته خواهند شد.

تعداد گرافت های پیوندی در هر جلسه بین ۱,۵۰۰ تا ۸,۰۰۰.

برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون هر یک از روش‌های کاشت مو، لطفا با کلینیک ساعی تماس حاصل فرمائید یا فرم تماس را پر کنید.

روش کاشت مو FUE

در کاشت مو به روش  FUE یا همان کاشت مو به روش ترکیبی – از مکانیزم هر دو روش SUT و FUT استفاده می‌شود.

در این شیوه، پس از تزریق بی‌حسی موضعی ابتدا با بهره‌گیری از مکانیزم کاشت مو FUT، نوار اهداکننده از بانک موی مراجعه‌کننده جدا می‌شود و بخش عظیمی از ناحیه‌ طاس یا کم‌پشت در سر، با گرافت‌های جداشده از همین نوار پوشش داده می‌شود.

پس از انجام کامل پروسه کاشت مو FUT، نوبت به روش SUT می‌رسد. در این شیوه ابتدا موهای سر کوتاه می‌شود و سپس کاشت مو در نواحی طاس باقی‌مانده در سر؛ با جداسازی گرافت‌های مو از بانک موی سر، ادامه پیدا می‌کند.

این پروسه تا جایی ادامه خواهد داشت که موی سر به ظاهرِ طبیعی خودش نزدیک شده باشد.

در این شیوه امکان پیوند و کاشت بین ۹,۰۰۰ تا حداکثر ۱۲,۰۰۰ تار مو در یک جلسه وجود دارد و نیاز به انجام جراحی و کوتاهی موی سر دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون هر یک از روش‌های کاشت مو، لطفا با کلینیک ساعی تماس حاصل فرمائید یا فرم تماس را پر کنید.

اقدامات بعد از کاشت مو

 • استراحت در منزل تا 24 ساعت پس از عمل
 • عدم تماس دست یا فشار آب شدید با ناحیه جراحی شده 
 • پرهیز از دویدن و فعالیت‌های سنگین ورزشی حداقل تا 2 هفته پس از انجام عمل
 • پرهیز از استحمام با آب داغ و پرفشار
 • ماساژ بسیار نرم نواحی برداشت و کاشت در استحمام و شستشوی سر بعد از ده روز
 • عدم استفاده از سشوار با باد داغ یا بالاترین درجه حرارتی
 • استفاده از کلاه مخصوص پانسمانی که قابل شستشو، نرم و به اندازه کافی بزرگ  که فشار زیادی به سر وارد نکند.

مراقبت های بعد از کاشت مو را جدی بگیریم!

علاوه بر این‌که هیچ دوره‌ی نقاهت خاصی برای استفاده از روش‌های مختلف کاشت مو تعیین نشده است، پس از انجام کامل عمل؛ رعایت موارد بهداشتی و مراقبت های بعد از کاشت مو ریسک بروز هرگونه عوارض جانبی، حساسیت یا عفونت تا نزدیک به صفر کاهش می‌یابد. باید به خاطر داشته باشیم که عدم رعایت موارد بهداشتی توصیه شده توسط پزشک، منجر به بروز عفونت در محل کاشت مو خواهد شد.

عوارض جانبی کاشت مو چیست؟

در صورت رعایت کلیه اقدامات و مراقبت‌‌های پس از عمل کاشت مو، هیچ‌گونه عوارض جانبی یا خطری وجود ندارد که سلامت یا زیبایی مشتری را تهدید نماید. در نتیجه با رعایت مراقبت های بعد از کاشت مو، تا زمان هم‌جوشی کامل تارهای کاشته شده مو با پوست سر، می‌توان بهترین نتیجه ممکن از عمل کاشت مو را انتظار داشت.

همین حالا ۱۵ درصد تخفیف بگیرید!

هزینه کاشت موی سر در کلینیک ساعی

برخورداری از بخش‌های کم‌پشت یا طاس بیشتر در سر، منجر به نیاز به فولیکول‌های بیشتر برای پوشش این نواحی می‌شود؛ که این موضوع در هزینه‌ی پرداختی توسط مشتری نیز تاثیرگذار خواهد بود. هزینه‌ی خدمات کاشت مو در کلینیک ساعی حداقل ۴ و حداکثر ۷ میلیون تومان میباشد. تعداد دقیق تارهای موی قابل پیوند، تارهای موی موردنیاز، تعداد جلسات و هزینه‌ی نهایی کاشت مو در کلینیک ساعی پس از جلسه اول معاینه، به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

پاسخ پرسش‌های این‌چنینی از طریق چت واتس اپ یا برقراری تماس تلفنی یا پر کردن فرم موجود در همین صفحه در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

هزینه مقرون به صرفه به علاوه مشاوره تلفنی و ویزیت حضوری رایگان و ارائه خدمات مقرون به صرفه از ویژگی های کاشت مو در کلینیک تخصصی ساعی مباشد.

برخی نمونه‌کارها و تصاویر کاشت مو

موردی که باید پیش از هر چیز در نظر داشت تفاوت میزان ریزش مو و پرپشتی بانک مو در افراد مختلف است و این تاثیرگذارترین متغیر ممکن در تعداد فولیکول‌های قابل برداشت و کاشت در افراد مختلف است؛ اما همیشه مقدار میانگین در هر زمینه‌ای وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

لطفا به خاطر داشته باشید که هیچ پزشک یا کلینیکی تا پیش از معاینه یانک موی سر شما عزیزان قادر به ارائه تعداد معین تارهای موی قابل کاشت به شما عزیزان نیست و نخواهد بود. لطفا از همکاری با کلینیک‌هایی که “پیش از معاینه” یا “بدون معاینه” وعده‌ی تعداد معینی از تار موهای قابل کاشت را به شما می‌دهند، پرهیز کنید و به آن‌ها اعتماد نکنید.

تعداد تار موهای قابل کاشت به روش SUT

مقدار میانگین تارهای موی قابل پیوند در یک جلسه از کاشت مو به روش SUT نهایتا تا ۱۴,۰۰۰ تار مو میباشد. باید به خاطر داشت که تعداد دقیق تارهای موی قابل پیوند در کاشت مو SUT تنها پس از یک جلسه معاینه و دریافت مشاوره توسط پزشک مشخص خواهد شد.

تعداد تار موهای قابل کاشت به روش FUT

مقدار میانگین تارهای موی قابل پیوند در هر جلسه از کاشت مو به روش FUT از 1500 تار مو در یک جلسه آغاز می‌شود و تا حداکثر 8000 تار مو در هر جلسه از این روش قابل کاشت خواهد بود. باید به خاطر داشت که تعداد دقیق تارهای موی قابل پیوند در کاشت مو FUT تنها پس از یک جلسه معاینه و دریافت مشاوره توسط پزشک مشخص خواهد شد.

تعداد تار موهای قابل کاشت به روش ترکیبی یا FUE

مقدار میانگین تارهای موی قابل پیوند در هر جلسه از کاشت مو به روش FUE (ترکیبی) از 8000 تار مو در یک جلسه آغاز می‌شود و تا حداکثر 12000 تار مو در هر جلسه از این روش قابل کاشت خواهد بود. باید به خاطر داشت که تعداد دقیق تارهای موی قابل پیوند در کاشت مو FUE (ترکیبی) تنها پس از یک جلسه معاینه و دریافت مشاوره توسط پزشک مشخص خواهد شد.

کاشت مو برای بانوان​

women kashte mmoo

کلینیک ساعی به عنوان یکی از معدود مراکز کاشت مو کلیه خدمات کاشت مو برای بانوان را ارائه می‌دهد و شما عزیزان با تماس تلفنی یا پر کردن فرم تماس انتهای صفحه، قادر به دریافت مشاوره برای مناسب ترین روش کاشت و مراقبت‌های بعد از کاشت و هزینه کاشت مو خواهید بود

دو مورد از رایج‌ترین موارد کاشت مو برای خانمها، کاشت مو شقیقه و کاشت مو جلوی است که ما در کلینیک ساعی از افتخار ارائه این خدمات به بانوان عزیز بهره‌مند هستیم.

سوالات متداول پیرامون کاشت مو

برای مشخص شدن بهترین روش کاشت مو بر اساس معاینه شما عزیزان؛ انواع روش‌های کاشت مو مشاوره کاشت مو و اطلاعات پیرامون کاشت مو، این بخش را مشاهده بفرمایید.

شباهت این دو روش از کاشت مو پس از جداسازی و آماده‌سازی فولیکول‌های موی سر می‌باشد. در هر دو این روش‌ها نیاز به ایجاد سوراخ‌هایی در سطح نواحی طاس سر هست که پس از آن فولیکول‌های مو در این سوراخ‌ها کاشته شده و عمل پیوند صورت می‌گیرد. موردی که تمایز این دو شیوه را فراهم می‌کند عدم نیاز به جراحی در شیوه‌ی FIT و انجام جراحی در شیوه‌ی FUT میباشد که به طور بدیهی باعث در دست داشتن تعداد بسیار زیادی فولیکول مو در شیوه‌ی FUT می‌شود که در شیوه‌ی FIT قادر به فراهم کردن آن در یک جلسه نیستیم. هم‌چنین عدم تراشیدن مو در روش FUT به عنوان مزیتی در قبال روش FIT محسوب می‌شود.

به طور معمول یکی از اولین سوالات هر مشتری این است که بانک موی سر کجاست و موی قابل پیوند و کاشت از کجا برداشته می‌شود. ناحیه‌ی پشت سر با در برداشتن بیشترین تعداد فولیکول‌های مو و برخورداری از تراکمی به شدت بالا، بهترین بخش برای برداشت فولیکول‌‌های قابل پیوند و کاشت در پوست سر محسوب می‌شود.

پ.ن: فولیکولار یا به اصطلاح فولیکول مو، به هر تار مو متصل به پیاز مو و برخوردار از شرایط رشد گفته می‌شود.

موردی که باید پیش از هر چیز در نظر داشت این هست که میزان ریزش مو و پرپشتی بانک مو در افراد مختلف متفاوت هست و این تاثیرگذارترین متغیر ممکن در تعداد فولیکول‌های قابل کاشت در افراد مختلف هست؛ اما همیشه مقدار میانگین در هر زمینه‌ای وجود داره که در ادامه به اون خواهیم پرداخت.

در هر جلسه از عمل کاشت مو FUT، بین 1200 تا حداکثر 9000 تار مو قابل کاشت خواهد بود. باید به خاطر داشت که تعداد دقیق تنها پس از جلسه معاینه و دریافت مشاوره توسط پزشک مشخص خواهد شد.

دلایل متعددی منجر به ریزش موی سر می‌شن که به غیر از عوامل متفرقه هم‌چون وجود عفونت در کف سر، ابتلا به بیماری‌های هورمونی و سرطان، روند ریزش رو تسریع می‌کنن. یکی از رایج‌ترین این موارد، ریزش موی آندروژنیک هست که الگوی اصلی ریزش مو در آقایان و بانوان شناخته می‌شه.

به‌طوری که از ناحیه پیشانی به سمت تاج‌های سر ابتدا فولیکول‌های مو نازک شده و دچار ریزشی سریعتر از قبل می‌شن و در نهایت این ریزش تا جایی ادامه پیدا می‌کنه که طاسی رو در نواحی ریزش یافته پدیدار می‌کنه.

ممکنه تفاوت‌های خیلی ریزی با توجه به شیوه‌ی مورد استفاده در کاشت موی سر وجود داشته باشه. اما به طور کلی، این مراقبت‌ها به صورت عمومی و فارغ از شیوه‌ی مورد استفاده برای کاشت موی سر تعریف می‌شن. برای مثال تا مدت زمان خاصی نباید استحمام کنیم یا از مواردی که منجر به تضعیف فولیکول موهای کاشته شده در سرمون می‌شه بپرهیزیم.

مسلما بله، الگوهای ریزشی مو هم‌چون الگوی ریزش موی آندروژنیک که به عنوان رایج‌ترین الگوی ریزش مو در آقایان و بانوان شناخته می‌شه یکی از همین موارد هست که در صورت عدم درمان به موقع منجر به بروز طاسی در نواحی موردنظر می‌شه.

این نوع ریزش به شکل حرف M صورت می‌گیره و خالی شدن مو در این نوع ریزش از جلو و وسط سر شروع شده و منجر به بروز طاسی در این نواحی می‌شه.

قطعا همونطور که بسیاری از شما عزیزان از اون آگاه هستید هر بیماری همونطور که از راه‌های درمانی برخورداره از راه‌های پیشگیری هم برخورداره. از جمله راه‌های موثر پیشگیری از ریزش مو می‌تونیم به مزوتراپی مو که از جمله خدمات ارائه شونده در کلینیک ساعی هست اشاره کنیم و کاشت مو برای موهای کم پشت یا طاس به عنوان موثر‌ترین راه درمان ریزش مو محسوب می‌شه.

کلینیک ساعی به عنوان یکی از تنها مراکز کاشت مو برای خانم‌ها شناخته می‌شه که خدماتی هم‌چون کاشت مو شقیقه خانم ها – کاشت مو جلوی سر خانم ها – کاشت مو برای خانمها – کاشت مو خانمها – کاشت مو در خانمها – کاشت مو برای زنان – کاشت مو زنان در تهران – کاشت مو در زنان و کاشت مو در خانمها صورت می‌گیره.

شما عزیزان با برقراری ارتباط با کلینیک قادر به دریافت اطلاعاتی هم‌چون عوارض کاشت مو در زنان، بهترین روش کاشت مو در زنان، و هزینه کاشت مو برای خانمها خواهید بود.

کلینیک ساعی، کلینیکی برای کاشت مو در تهران با برخورداری از قابلیت کاشت مو قسطی در تهران – کاشت مو اقساطی تهران – بهترین کاشت مو در تهران و بهترین دکتر کاشت مو در تهران – تبدیل به بهترین کلینیک کاشت مو تهران بشه – کمای این‌که در حال حاضر هم از مراکز معتبر کاشت مو در تهران به حساب میاد اما تبدیل شدن به بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و بهترین مرکز کاشت مو در تهران از اهداف نهایی ساعی به حساب میان.

کاشت مو در کلینیک ساعی پس از معاینه توسط پزشک  صورت می‌گیره و بر اساس استفاده شما عزیزان از کاشت مو FIT – کاشت مو FUT یا کاشت مو FUE هزینه کاشت موی سر در کلینیک ساعی بر اساس صلاحیت استفاده شما عزیزان از هر یک از روش‌های کاشت مو خدمتتون ارائه می‌شه.

لطفا برای دریافت هزینه تقریبی کاشت مو در کلینیک ساعی، کمترین هزینه کاشت مو، هزینه کاشت مو FIT، هزینه کاشت مو FUT و هزینه کاشت مو FUE یا هزینه کاشت مو ترکیبی از طریق هر یک از پل‌های ارتباطی با واحد پشتیبانی کلینیک در ارتباط باشید.

به طور معمول نیاز‌های هر مشتری در استفاده از خدمات و محصولات متفاوت در چند سطح مختلف رفع و رجوع می‌شه که احساس رضایت قلبی و ذهنی رو برای مشتری به ارمغان میاره. در کاشت مو فرد موردنظر اعتماد به نفس و عزت نفس بیشتری رو نسبت به قبل در خودش حس می‌کنه چرا که تبدیل به ورژن بهتر و زیباتری از خودش شده.

پاسخ نه بله هست و نه خیر. چرا که بسته به روشی که از اون استفاده می‌کنیم و هزینه‌ای که متقبل می‌شیم داره. در صورتی‌که از روش‌های FIT و FUT استفاده کنیم و بخش‌هایی از سر ما دچار طاسیِ کامل شده باشن، مسلما این اتفاق با یک جلسه استفاده از این شیوه‌ها میسر نمیشه چرا که حداکثر تا 3000 الی 4000 تار مو در هر جلسه از روش‌های نام‌برده امکان‌پذیره.

اما با استفاده از روش ترکیبی که به صورت کاملا خودکار و با قابلیت کاشت حداکثر 12000 تار مو در هر جلسه انجام می‌گیره؛ می‌شه امید این رو داشت که با یک‌بار استفاده از این روش و در یک جلسه به شکل طبیعی موهای ریخته شده خودمون دست پیدا کنیم. مسلما فرآیند خودکار و تعداد بالای تار موی پیوند خورده در یک جلسه که با استفاده از این شیوه میسر می‌شه، استفاده از این شیوه رو دست‌خوش هزینه‌های قابل توجهی می‌کنه.

موردی که باید پیش از هر چیز در نظر داشت این هست که میزان ریزش مو و پرپشتی بانک مو در افراد مختلف متفاوت هست و این تاثیرگذارترین متغیر ممکن در تعداد فولیکول‌های قابل کاشت در افراد مختلف هست؛ اما همیشه مقدار میانگین در هر زمینه‌ای وجود داره که در ادامه به اون خواهیم پرداخت.

در هر جلسه از عمل کاشت مو FIT، بین 1200 تا حداکثر 5000 تار مو قابل پیوند و کاشت خواهد بود. باید به خاطر داشت که تعداد دقیق تنها پس از جلسه معاینه و دریافت مشاوره توسط پزشک مشخص خواهد شد.

در عین حال باید در نظر داشت که در صورت نیاز به کاشت تعداد بالاتر، می‌بایست کلِ پروسه عمل از آغاز – یعنی برداشت فولیکول از بانک موی سر – شروع بشه و تا مرحله نهایی – یعنی آماده‌سازی و کاشت در ناحیه موردنظر – پیش بره. در صورت بلند شدن موی سر از جلسه‌ی فعلی تا جلسه‌ی بعدی کاشت مو FIT، موی سر مجددا کوتاه می‌شه و سپس پروسه عمل آغاز خواهد شد.

موردی که باید پیش از هر چیز در نظر داشت این هست که میزان ریزش مو و پرپشتی بانک مو در افراد مختلف متفاوت هست و این تاثیرگذارترین متغیر ممکن در تعداد فولیکول‌های قابل کاشت در افراد مختلف هست؛ اما همیشه مقدار میانگین در هر زمینه‌ای وجود داره که در ادامه به اون خواهیم پرداخت.

در هر جلسه از عمل کاشت مو ترکیبی، بین 1500 تا حداکثر 12000 تار مو قابل کاشت خواهد بود. باید به خاطر داشت که تعداد دقیق تنها پس از جلسه معاینه و دریافت مشاوره توسط پزشک مشخص خواهد شد.

نکته: استفاده از این شیوه هم به جراحی و جداسازی نوار باریک از بانک موی سر نیاز داره و هم به کوتاهی موی سر برای جداسازی و کاشت تک به تک فولیکول‌های موی سر.

در کلینیک مو ساعی – کاشت مو یا کاشت موی سر – کاشت مو طبیعی – کاشت مو به روش ترکیبی – مو کاشتن – کاشت مو به روش FUT – روش کاشت مو fit – کاشت مو fit و کاشت مو FIT از جمله خدماتی هستن که در زمینه کاشت مو به شما عزیزان ارائه می‌شه.

همچنین برای دریافت اطلاعاتی هم‌چون شیوه رشد مو بعد از کاشت، شیوه ریزش مو بعد از کاشت و رویش مجدد مو‌های سر بعد از کاشت پاسخ بسیاری پرسش‌های دیگه نیز می‌تونید با پشتیبانی کلینیک در ارتباط باشید.

موقعیت مکانی و راههای ارتباطی کلینیک ساعی

معاینه، مشاوره و کاشت مو در یکی از بهترین کلینیک‌های کاشت مو ایران. تعیین بهترین روش کاشت مو بر اساس معاینه شما عزیزان در یکی از بهترین مراکز کاشت مو در تهران.

“کلینیک ساعی” واقع در تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان ولیعصر ، خیابان والی نژاد، پلاک ۲۶ میباشد. ساعات کاری کلینیک از شنبه تا پنج‌شنبه ساعت ۸ صبح تا ۶ عصر میباشد.

تماس با پشتیبانی واتساپ: ۰۹۱۲۹۶۷۴۷۲۳

تزریق چربی به صورت

تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک ۲۶

درخواست مشاوره رایگان و رزرو نوبت

جهت دریافت مشاوره رایگان، قیمت و یا رزرو نوبت، فرم زیر را پر کنید یا تماس بگیرید

۰۲۱۸۸۱۰۰۰۵۰

جهت درخواست مشاوره رایگان، محاسبه قیمت و دریافت تخفیف ۱۵٪ کاشت مو، مشخصات خود را وارد نمایید

تلفن تماس شما صرفا جهت ارتباط مشاور با شما و به صورت امن ذخیره می‌شود

 • روش اف آی تی/اف یو تی/ترکیبی
 • کاشت مو بدون تراشیدن سر وجراحی
 • تشخیص بهترین زمان کاشت مو
 • معتبرترین مرکز کاشت مو تهران
 • کاشت مو در تهران
 • مراقبت های بعد از کاشت مو
 • کاشت مو در کلینیک ساعی
 • کاشت مو به روش fit
 • کاشت مو بادستگاه وتجهیزات بروز
 • کادر متخصص و مجوزمکتوب کاشت مو
 • کاشت مو با بالاترین تراکم ممکن
 • کاشت با دستگاه و تجهیزات بروز
 • روش اف آی تی/ اف یو تی/ ترکیبی
 • دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت
 • عوارض و مراقبت های کاشت مو
 • ارائه هزینه و روش های کاشت مو
 • کاشت مو به روش fut
 • کاشت مو به روش ترکیبی
 • کاشت مو به روش fue
 • فیلم و تصاویر کاشت مو
 • فیلم و عکس کاشت مو در کلینیک
 • قیمت کاشت موی طبیعی
 • هزینه کاشت مو بدون تراشیدن سر
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی مورد نظرتون رو انتخاب کنید.