فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم

لیزر موهای زائد بدن در کلینیک ساعی

تا ۳۰٪ تخفیف لیزر بدن فقط تا پایان زمستان!

مشاوره رایگان: ۰۲۱۲۸۴۲۵۶۶۰

لطفا برای شناخت جزء به جزء لیزر موهای زائد تمامی نواحی بدن در کلینیک ساعی با ما همراه باشید

برترین برندها

پزشک با سابقه

سابقه‌ای درخشان

بالاترین میزان رضایت

چرا از لیزر برای رفع موهای زائد بدنمون استفاده کنیم؟ ​

بارزترین دلیلی که می‌شه برای استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد بدن در نظر گرفت، صرف مبلغی مشخص طی بازه‌ی مشخص زمانی هست که یک‌بار برای همیشه اتفاق میفته. لیزر می‌تونه به‌جای استفاده مداوم از شیوه‌های متفرقه در رفع موهای زائد بدن، به یک باره کلک تمام موهای زائد بدن شما عزیزان رو بِکَنه.

دانستنی‌های لیزر موهای زائد بدن

ارائه کلیه‌ی اطلاعات موردنیاز شما عزیزان در زمینه لیزر بدن از صورت تا نوک انگشت پا

تعداد و فاصله جلسات لیزر 

تعداد جلسات موردنیاز برای لیزر ناحیه موردنظر، به طور بدیهی تنها به ناحیه موردنظر برای استفاده از لیزر و ضخامت و پرپشتیِ موهای ناحیه انتخاب شده برای لیزر بستگی داره. باید در نظر داشته باشیم که با استفاده از دستگاه الکساندرلایت کندلا 2019 در کلینیک ساعی و عملکرد خارق‌العاده اون در پاکسازی حداکثر تعداد موهای زائد در هر جلسه، تعداد جلسات موردنیاز برای ریشه‌کن کردن موهای زائد نواحی مختلف بدن به حداقل ممکن می‌رسه.
به طور میانگین فاصله زمانی بین جلسات لیزر بین یک الی دو ماه تعیین شده، اما این تنها بسته به سرعت رویش و پرپشت بودن موهای ناحیه‌ی لیزر شده در بدن مشتری داره. در نتیجه فاصله معمول بین جلسات، از آخرین جلسه لیزردرمانی تا زمان رویش مجدد موهای ناحیه‌ی لیزرشده خواهد بود.

مکانیزم دستگاه لیزر به چه شکل عمل می‌کنه

پس از تراشیدن موهای ناحیه‌ی موردنظر یک روز پیش از استفاده از لیزر، پس از شروع جلسه لیزر، دستگاه الکساندرلایت کندلا با ایجاد طول موج 750 نانومتر و طول موج دیود 850 نانومتر، فولیکول‌های مو در زیر پوست رو تحت‌الشعاع اشعه لیزر قرار می‌ده که هر جلسه تعدادی از اون‌ها رو ضعیف می‌کنه و بعضی‌ها رو هم سوزونده و از بین می‌بره.
 
 
 
دستگاه الکساندرلایت کندلا با استفاده از طول موج نام‌برده به تضعیف و نابودی فولیکول‌های مو منجر می‌شه اما نه در یک جلسه. تعداد جلسات موردنیاز برای رفع موهای زائد با لیزر معمولا متناسب به 1) ناحیه موردنظر برای لیزر و 2) ضخامت موهای ناحیه موردنظر برای لیزر بستگی داره. اما به‌طور میانگین ظرف 6 الی 8 جلسه نیم تا یک ساعته موجب ریشه‌کن شدن موهای زائد می‌شه.

استفاده از لیزر برای چه نواحی از بدن امکان پذیره؟

استفاده از لیزر به طور معمول برای نواحی مشخصی از بدن انجام می‌شه که از جمله این موارد می‌شه به لیزر صورت در بانوان، لیزر خط ریش در آقایان، لیزر بیکینی، لیزر کاربردی و لیزر فول بادی (Full body) – تمام اعضای بدن – اشاره داشت.
نکته: در صورت تمایل به انجام لیزر به صورت فول بادی، لیزر موهای زائد تقریبا برای تمامی اعضای بدن صورت می‌گیره.

آیا استفاده از لیزر از عوارض جانبی برخورداره؟

خیر، عاری بودن از هرگونه درد و عوارض جانبی یکی از اصلی‌ترین و چشمگیر‌ترین مزایای استفاده از لیزر در رفع موهای زائد به شمار میاد.
در عین حال بروز برخی حساسیت‌های طبیعی هم‌چون تورم یا سرخی خفیف در محل لیزر شده،  بدیهی محسوب می‌شه و با استفاده از پُماد‌های ضد التهاب، استفاده از یخ و ماساژ آروم ناحیه موردنظر رفع خواهد شد.

الان با ۱۰٪ تخفیف نوبت بگیر

اقدامات پیش از استفاده از لیزر

استفاده از پُماد پیروکسی‌کام پیش از انجام عمل توصیه می‌شه
استفاده از کرم UV filter یا ضد آفتاب از نوع SPF 30 پیش از انجام عمل
استفاده از کرم بی‌حسی به همراه ضد آفتاب به منظور راحتی بیشتر هنگام انجام پروسه لیزر
شِیو کردن بدن با تیغ، استفاده از عینک محافظ و عدم استفاده از هرگونه خوشبو کننده، اِدوکُلُن، ادوپِرفیوم، اِدوتویلِت، مام، اسپری ضد تعریق و هرگونه ماده‌ی مصرفی روی پوست بدن به استثنای کرم و پمادهای اشاره شده توسط شخص پزشک یا تیم مشاوره

مراقبت‌های پس از استفاده از لیزر

عدم استفاده از سولاریوم و برنزه‌کردن پوست بدن؛ به‌ویژه اگر دوره لیزر به پایان نرسیده
استفاده از کُمپِرِس یخ روی نواحی متورم بر اثر استفاده از لیزر و از بین رفتن فولیکول مو
استفاده از پماد‌های ضد التهاب در صورت متورم شدن و قرمزی پوست در محل لیزر
عدم استفاده از موم و پد موبر بین جلسات لیزر؛ تنها استفاده از تیغ مجاز است
استفاده از کرم ضد آفتاب جهت بیرون رفتن از خانه و جلوگیری از تغییر رنگ پوست
عدم آفتاب‌گرفتن به صورت طبیعی و بدون استفاده از سولاریوم (پرهیز از برنزه‌کردن پوست به هر طریق)

هزینه استفاده از لیزر در پاکسازی موهای زائد بدن

هزینه نهایی استفاده از دستگاه لیزر تنها به ناحیه‌ی موردنظر برای پاکسازی موهای زائد بدن و تعداد جلسات موردنیاز برای پاکسازی بخش اعظم یا کلیه فولیکول‌های موی قابل رشد در اون ناحیه بستگی داره.
دریافت نوبت، هزینه، اطلاعات بیشتر و سی درصد تخفیف خدمات لیزر با پر کردن فرم یا تماس

لیزر موهای زائد

لیزر زیر بغل + لیزر بیکینی + لیزر دست و پا

فقط ۴۱۰,۰۰۰ تومان

لیزر موهای زائد

لیزر زیر بغل + لیزر بیکینی + خط باسن

فقط ۱۱۲,۰۰۰ تومان

لیزر موهای زائد

لیزر زیر بغل + لیزر بیکینی + لیزر پا + لیزر خط بیکینی

فقط ۳۴۳,۰۰۰ تومان

موارد فاقد صلاحیت در استفاده از لیزر!​

در صورت
ابتلا به بیماری لوپوس
وجود باطری در قلب
وجود گوشت اضافی یا خال گوشتی مودار در محل لیزر
ایجاد تب‌خال‌های مکرر در محل لیزر
استفاده از سولاریوم و برخورداری از پوست برنز
وجود کک و مک و آکنه در محل لیزر
استفاده از لوسیون خاص پس از استحمام و پیش از انجام لیزردرمانی
مصرف داروهای ضد انعقاد خون هم‌چون آسپیرین و داروهای حاوی عنصر طلا
استفاده از ضد عرق یا هر نوع ماده ترکیبی واکنش‌دهنده که ممکنه منجر به بروز نتایج غیرمنتظره حین انجام عمل بشه

ممکنه به طور احتمالی یا به طور قطع در پروسه لیزر موهای زائد بدن اختلالات یا عارضه‌های مخاطره‌آمیزی ایجاد بشه؛ در نتیجه از لیزر موهای زائد بدن تحت هر یک از شرایط نام‌برده جدا خودداری بشه.

امکان رویش موهای زائد پس از لیزر

رویش مجدد موهای ناحیه‌ی لیزر شده، ممکنه به فاصله‌ی چند سال پس از پاکسازیِ کامل با لیزر صورت بگیره. چنین چیزی به عنوان یک مشکل در پاکسازی موهای زائد با لیزر محسوب نمیشه و به عنوان موردی بدیهیِ پس از انجام لیزر به حساب میاد.

مزایای استفاده از لیزر

صرف زمان کم‌تر!
باتوجه به زمانی که هر یک از ما برای پاکسازی موهای زائد بدن خودمون از صورت تا نوک انگشتان پا صرف می‌کنیم، اولین متغیری که به طور چشمگیر در استفاده از لیزر موهای زائد بدن کاهش پیدا می‌کنه؛ چیزی نیست جز زمان.
زمانی که صرف پاکسازی موهای زائد با استفاده از یک دوره لیزر می‌شه؛ شاید حتی یک صدم زمان موردنیاز برای استفاده از شیوه‌های متفرقه پاکسازی موهای زائد بدن به طور مداوم هم نباشه.
زمان استفاده مداوم از کرم و پودر موبر، تیغ دسته‌دار و ژیلت، ماشین اصلاحِ ماوزر، اِپی لِیدی، موم و برچسب‌های موبر یا موکَن به‌طور مداوم و در طول سالیان بسیار بیشتر از استفاده میانگین 6 الی 8 جلسه لیزر خواهد بود.
 
عدم بروز عوارض خطرناک!
برگشتن مو زیر پوست، بریدگی پوست و حساسیت شدید بر اثر مواد شیمیایی از جمله پیامد‌های مخاطره‌آمیز استفاده از شیوه‌های جانبی رفع موهای زائد محسوب می‌شه که در استفاده از لیزر برای پاکسازی موهای زائد بدن، این مشکل به‌طور کلی از بین رفته و نگرانی‌ای برای گیر‌کردن مو در زیر پوست، بریدگی پوست با تیغ، بروز حساسیت بر اثر استفاده از پودر یا برچسب موبر، یا به‌وجود اومدن کیست‌های چرکی بر اثر برگشت مو زیر پوست، وجود نخواهد داشت.
 
هزینه نهایی مقرون به صرفه!
هزینه‌ی موردنیاز برای استفاده از شیوه‌های متفرقه برای رفع موهای زائد به طور مداوم، به کل چشمگیری بالاتر از استفاده از لیزر هست. شاید در ظاهر این هزینه پایینتر از استفاده از لیزر موهای زائد بدن به نظر بیاد، اما این در حالی هست که انجام لیزر با هزینه‌ای معین برای یک‌بار به پایان می‌رسه اما در صورت عدم تمایل به استفاده از لیزر، هزینه‌ی استفاده از این شیوه‌های متفرقه همواره ادامه خواهد داشت.
در نهایت مجموع هزینه‌ تمام جلسات استفاده از لیزر موهای زائد به شدت در مقایسه با مجموع هزینه‌های پرداختی تا برای استفاده مادام از شیوه‌های متفرقه پاکسازی موهای زائد، بسیار پایین‌تر خواهد بود.

دستگاه لیزر کلینیک ساعی

لیزر موهای زائد

در کلینیک ساعی از دستگاه اَلِکساندِرایتِ کَندِلا 2018 استفاده می‌شه که از جمله دستگاه‌های رایج و پرطرفدار در عمل لیزر موهای زائد بدن محسوب می‌شه و از امکان استفاده برای کلیه‌ی اعضای بدن و تعداد قابل توجهی از طیف‌های پوستی برخورداره.

با برخورداری از قابلیت ایجاد طول موج 750 نانومتر و طول موج دیود 850 نانومتر؛ این دستگاه امکان لیزر موهای زائد بدن در چهار طیف رنگ پوست رو – از بسیار روشن تا کمی تیره‌تر از گندمی – رو امکان‌پذیر می‌کنه.

برخورداری از سیستم DCD در مکانیزم دستگاه الکساندرلایت کندلا، انجام این عمل رو به بی‌حسی و خنکی ناحیه‌ی تحت پاکسازی ممکن می‌کنه که ناراحتی و درد حین انجام این عمل رو به حداقل‌ترین سطح ممکن می‌رسونه. عاری بودن از عوارض جانبی و حداقل میزان حساسیت در ناحیه‌ی لیزر شده، از مزایای دیگه استفاده از دستگاه الکساندرلایت کندلا محسوب می‌شن.

تعداد جلسات موردنیاز برای پاکسازی با این دستگاه نه تنها نسبت به نسخه‌های پیشین خودش بلکه نسبت به دستگاه لیزر SPTL یا دستگاه پالس متمرکز – ملقب به لیزر IPL – هم از کاهش چشمگیری برخورداره چرا که از عملکرد بهتری در پاکسازی موهای زائد تمامی نواحی بدن برخورداره که به‌طور بدیهی موجب کاهش تعداد جلسات موردنیاز برای رفع کامل موهای زائد با لیزر می‌شه.

سوالات متداول پیرامون لیزر موهای زائد بدن

اطلاعاتی که می‌تونن پاسخ طیف گسترده‌ای از پرسش‌های شما عزیزان درباره لیزر موهای زائد بدن باشن

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

موقعیت مکانی و راههای ارتباطی کلینیک ساعی

معاینه، مشاوره و کاشت مو در یکی از بهترین کلینیک‌های کاشت مو ایران. تعیین بهترین روش کاشت مو بر اساس معاینه شما عزیزان در یکی از بهترین مراکز کاشت مو در تهران.

“کلینیک ساعی” واقع در تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک ۲۶ میباشد. ساعات کاری کلینیک از شنبه تا پنج‌شنبه ساعت ۸ صبح تا ۶ عصر میباشد.

تماس با پشتیبانی واتساپ: ۰۹۱۹۸۵۲۸۵۲۹

تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک ۲۶

درخواست مشاوره رایگان و رزرو نوبت

دریافت نوبت، هزینه، اطلاعات بیشتر و سی درصد تخفیف خدمات لیزر با پر کردن فرم تماس

یا تماس با شماره زیر

۰۲۱۲۸۴۲۵۶۶۰

جهت دریافت مشاوره رایگان، لیست قیمت‌ها، تخفیف ۳۰٪ یا رزرو نوبت مشخصات خود را وارد نمایید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی مورد نظرتون رو انتخاب کنید.