خدمات تخصصی زیبایی

در «کلینیک ساعی» سبدی جامع از خدمات تخصصی وجود دارد که
بسته به نیاز مراجعه کننده، ارائه خواهد شد.

دپارتمان تخصصی خدمات مو

بهترین و به روز ترین خدمات تخصصی مو

ریزش مو در آقایان و خانم ها فراوان است. شایع ترین علل ریزش مویی که در آقایان دیده می شود، ریزش موی مردانه است که عامل وراثتی دارد. این نوع ریزش مو در خانم ها نیز دیده می شود. البته به نظر می رسد این نوع طاسی در خانم ها متفاوت است.
از دیگر علل ریزش مو که با درمان به موقع قابل بازگشت خواهد بود بیماری هایی مثل غده ی تیروئید، فقر آهن، تب بالا، بیهوشی عمومی، رژیم های غلط لاغری، زایمان و شیرد هی و ... است. این ریزش گاهی باعث رنجوری فرد و اقدام به کاشت مو میشود تا متقاضی از لحاظ زیبایی کمبودی احساس نکند.
کاشت مو یک عمل جراحی سرپایی می باشد که باید در اتاق عمل استریل دارای امکانات و توسط پزشک متخصص انجام شود. در این مرکز این خدمات به روش های زیر صورت می گیرد:


کاشت موی طبیعی به روش بدون جراحی با تکنیک های FIT و BHT

در روش غیر جراحی«Fit» موهای متقاضی کاملاً کوتاه خواهد شد سپس جهت برداشتن بخشی از موها از قسمت پشت سر، به کمک دستگاه مخصوص و ظریفی جهت این کارصورت گرفته می شود و فولیکولها یکی یکی برداشته و به قسمت های طاس یا کم موی سر انتقال داده می شود. گرافت های انتخاب شده توسط دستگاه، حاوی یک، دو، سه، چهار تار مو است.

در روش « BHT» گاهی ممکن است سر متقاضی، بانک موی ناکافی و یا ضعیفی دارد نتیجه دلخواه حاصل نخواهد شد. در این مواقع برای پر کردن موها از نواحی اطراف قفسه سینه ، کتف ، ران و کمر را با ابزاری مخصوص برداشت می کنند و آنها را لا به لای موهای کاشته شده قرار میدهند.

کاشت موی طبیعی به روش جراحی با تکنیک FUT

در روش« FUT» یک برش بر پشت سر متقاضی پیوند ایجاد می شود. عرض این برش معمولا یک تا دو سانتی متر است و طول آن بستگی به نیاز بیمار جهت پوشاندن قسمت طاسی سر دارد. محل برش بخیه خواهد خورد.

سپس بافت برداشته شده توسط میکروسکوپ های تخصص کاشت مو به گرافت هایی (پیوند) تبدیل شده و در قسمت مورد نظر کاشت می شود .


کاشت موی طبیعی به روش ترکیبی

در روش ترکیبی معمولا برای کسانی که وسعت طاسی زیادی دارند استفاده می شود. در این روش ابتدا عمل «fut» و سپس «fit» به صورت همزمان و در یک روز انجام می شود.

در این روش ترکیبی با تلفیق دو رش تعداد تار موی بالایی به دست می آید که می تواند قسمت های زیادی از طاسی سر را بپوشاند. در این روش حدود 9000 تا 12000 تار مو را می توان پیوند زد. معمولا با استفاده از روش ترکیبی بیماران دیگر نیازی به تکرار عمل های بعدی نخواهند داشت، مگر این که بخواهند ترمیم یا افزایش تراکم انجام دهند .

ترمیم و کاشت ابرو

از آن جایی که زیبایی طبیعی، ارزشمندتر است، کاشت ابرو، شیوهای پرطرفدار محسوب میشود. این شیوه در کلینیک «ساعیم به بهترین صورت، انجام میگیرد. برای کاشت ابرو، بُرش‌های خیلی کوچکی در ناحیه ابرو ایجاد می‌گرد. این برش‌های ریز، محلّی برای پیوند تکی مو بوجود می‌آورد. نکتة مهم، طبیعی به‌نظر رسیدن جهت و پراکندگی موهای ابرو است .
شایان ذکر است، رشد موهای کاشت شده در ابرو از الگوی موی سر پیروی می‌کند. موهای کاشت شده ابرو دائمی هستند و بطور مداوم رشد می‌کنند و نیاز دارند تا اغلب بیشتر از موی ابروی عادی اصلاح شوند. بیماران ممکن است به ٣۰۰ تا ١۰۰۰ پیوند فولیکولی مو برای هر ابرو نیاز داشته باشند. تعداد مو ممکن است بر اساس جنسیّت و پیشینة قومی بیمار و بالاخره مشخصّه‌های صورت فرد متفاوت باشد.

دپارتمان تخصّصی خدمات پوست

بهترین و به روز ترین خدمات تخصصی پوست

«کلینیک تخصّصی ساعی» در زمینة پوست نیز، خدمات متنوّعی از جمله بوتاکس، جوان‌سازی پوست، رفع موهای زائد، روشن کردن پوست و از بین بردن لک و ... با روش‌های درمانی متنوع به وسیلة کادری متخصص با دستگاه‌های مدرن و متد روز دنیا انجام می دهد. نمونه هایی از خدمات این مرکز، به شرح زیر است:

تزریق بوتاکس جهت رفع چروک صورت

بوتاکس، مادّة رقیق و خالص از «توکسین بوتولینیوم» است که در انبساط عضلات بسیار مؤثّر است. این دارو با عنوانهای تجاری مختلف، در بازار موجود است.

این مادّه توسّط سوزن ظریف به داخل عضلاتی که چروک دارند، مانند خطوط پیشانی، چروک دور چشم ، خط اخم بین دو ابرو و اطراف دهان ، بدون درد، وارد میشود و باعث غیرفعّال شدن عضلة تولیدکنندة چین میشود و در نهایت چروک محو خواهد شد. مزیّت این روش سرعت تأثیر و ماندگاری آن است. همچنین روشی ایمن و غیرجراحی برای جوانسازی پوست محسوب میشود و حتّی بلافاصله پس از انجام کار، در ظاهر مراجعهکننده، اثری از کبودی، خونریزی و ... مشاهده نمیشود . نکتة ضروری ذکر این مسأله است که بوتاکس حتماً باید برای چینهای فعّالیست که عضله، زیرشان دارند تا مؤثّر واقع شوند.

فرم دهی صورت به وسیله تزریق

زاویهدار کردن و فرمدهی به صورت( گونه، فک و چانه) تأثیر زیادی در زیبایی چهره دارد و از این بابت بسیار خواهان دارد زیرا عیوب چهره، به صورت مطلوب برطرف میشود.

این روشِ غیرجرّاحی، به گونهای به جز علم، هنر متخصّص مربوطه را میطلبد، زیرا فرمدهی و زاویهدار کردن چهره، زیباییشناسی خاصّ خود را میطلبد.

بوتاکس، تزریق ژل و لیف با نخ شیوههای مختلف فرمدهی است و گزینهای برای تغییر دادن فک و صورت است که به شدّت موجب جوانسازی و تغییر در چهره میشود.


رفع تعریق بیش از اندازه

عرق کردن یک فرآیند طبیعی است که در تنظیم دمای بدن و دفع بعضی از مواد سمّی و حفظ رطوبت پوست مؤثّر است. تعریق بیش از اندازه و غیر طبیعی ، آزار دهنده و نشان رعایت نکردن بهداشت فردی است. فرد مبتلا به تعریق بیش از اندازه، اعتماد به نفسش را از دست میدهد.

به دلیل اثر بخشی کم و عوارض زیاد داروها، روش نوینی (تزریق بوتاکس) برای کم کردن تعریق ، ایجاد شده است و در حال حاضر ، با تزریق بوتاکس که روشی غیرتهاجمی، امن و مؤثّر است و هم چنین دورة نقاهت ندارد، این مشکل را می-توان برطرف کرد.

بوتاکس از راه قطع ارتباط اعصاب محرّک سمپاتیک با غدد عرق، مانع ترشّح عرق میشود و در صورت تزریق صحیح، آن قدر مؤثّر است که باعث خشک شدن کامل موضع میشود. این روش درد ندارد ولی در صورت حساسیّت بیمار، بیحسّی موضعی اعمال میشود.

جوان سازی صورت به وسیله لیزر

جوانسازی پوست با لیزر یک روش جرّاحی پوست محسوب میشود که تأثیر بسزایی در جوانسازی پوست دارد و اثرات ناشی از نور آفتاب، کهیر پوستی، افزایش سن و بسیاری از اختلالات پوستی را میکاهد.

جوانسازی با لیزر روشی ایمن و مؤثّر است که در مقایسه با روشهای دیگر جوانسازی، هزینه و آسیب کمتری دارد. در این روش ، لیزر، لایههای خارجی آسیب دیدة پوست را برداشته و تولید کلاژن و سلّولهای پوستی جدید را در لایه-های زیرین پوست تحریک میکند و پوستی بسیار صافتر ، جوانتر و زیباتر را به ارمغان میآورد.

جوان شدن پوست، بدون چروک و لک شدن پوست تأثیر زیادی در زیبایی و جوانی دارد و موجب اعتماد به نفس میشود. این روش غیرتهاجمی، لکهها و جای زخم و اسکار را تا حدود بسیار زیادی کاهش میدهد.


رفع موهای زائد به وسیله لیزر

موهایی که درنواحی مانند صورت، پشت لب، پیشانی، گوشها شکم، سینه، ناحیه تناسلی و ... رشد میکند موی زائد نام دارد و از بین بردن آن کاری دشوار است و از این رو برای افراد خوشایند نیست.

انسان در دورههای مختلف راههای زیادی برای رفع موهای زائد داشته است؛ اما همة آنها روشهای موقّتی و زودگذر بودهاند. امروزه با توجّه به موقّتی بودن و دردناک بودن این روشها، حذف شدهاند و روشهای جدید از جمله لیزر ایجاد شده است.

کلینیک تخصّصی «ساعی» برای از بین بردن موهای زائد از جدیدترین و پیشرفتهترین روشهای درمانی برای این منظور استفاده میشود. لیزر موهای زائد منجر به کاهش و سپس دائم از بین رفتن موهای زائد خواهدشد و روش مذکور غیر تهاجمی است.

روشن کردن و از بین بردن لک به وسیله لیزر

شفاف کردن یا روشن کردن پوست روشی است که طی آن تلاش میشود، رنگ پوست بیمار از طریق کاهش غلظت رنگدانه ملانین در آن روشن شود.

کلینیک «ساعی» روشهای درمانی خاص برای هر پوست و نیازهای متفاوتی برای هر فرد ارائه میکند و تلاش می-کند، زیبایی پوست هر فرد را که ممکن است با تغییر رنگ دچار اختلال شده باشد به او باز گرداند. روشن کردن پوست با لیزر در واقع یک عمل سرپایی است که با استفاده از بیحسّی موضعی و داروهای بی حسّی برای کنترل درد، انجام می-گیرد.

انرژی حاصل از امواج لیزر، رنگدانة ملانین و هموگلبین خون را که در داخل بافت پوست وجود دارد ، جذب می کند و لکّههای تیره را تخریب و پوست را شفّاف میکند. تجربة متقاضیان نشان میدهد این روش بسیار مؤثر و دارای طرفدار است.


از بین بردن آثار آکنه و اسکار توسط لیزر

آکنه ، جوش و لکّههای پوستی در میان جوانان و نوجوانان بسیار شایع است و از آن جایی که در زیبایی ظاهری فرد تأثیر چشمگیری دارد،بر طرف کردن آن اعتماد به نفس و عزّت نفس فراوانی را موجب میشود.

ژلهای موضعی، آنتیبیوتیکها نیز تأثیر موقّتی دارند و عوارض زیادی را شامل میشوند. لیزر جدیدترین فنّاوری برای از بین بردن اسکار و آکنه است و سالهاست دستگاههای لیزر فروانی برای مبارزه با این مشکل ایجاد شده است و هرساله نیز دستگاههای مؤثّرتر و مدرنتری به بازار میآید.

لیزر غدد چربی پوست شما را حرارت میدهد و در نتیجه چربی کمتری تولید میشود. هم چنین دستگاههای نوین، معمولاً باکتریهای روی پوست را که در اثر نبود اکسیژن رشد کرده، با ورود اکسیژن به منافذ، از بین میبرد و موجب از بین رفتن آنها و لطافت پوست میشود.

برداشتن خال و زگیل با دستگاه های مدرن

خالهای پوست، بصورت مادرزاد یا در هر سنّی ایجاد میشود و شکلهای مختلفی دارد و ممکن است نشانة شخصی و گزینة جذابیّت برای فرد باشد یا ظاهری نازیبا ایجاد کند. بجز مسألة ظاهری، برآمدگی خال و یا زگیل ممکن است ایجاد اصطکاک با دست یا لباس داشته باشد و احساس نامطلوبی را سبب شود.

گاهی اوقات با استفاده از بیحسّی ، با قیچی و روش تهاجمی (جرّاحی) برداشته میشود.اما در این روش ، جای جرّاحی بصورت اسکار یا گوشت اضافه ایجاد میشود و دورة نقاهت آن زیاد است.

برداشتن خال یا زگیل با لیزر سادهترین روش برای خلاص شدن است و در اکثر موارد حتّی احتیاج به بیحسّی نیست . لیزر عروق خونی زیر خال یا زگیل را میبندد و بافت موجود را تبخیر میکند. هم چنین احتمال باقی ماندن جای زخم خیلی کم است.


درمان نوین چاقی موضعی به وسیله لیزر لیپولیز

امروزه کاربردلیپولیز لیزری بسیار گسترده و دارای خواهان است، زیرا بسیاری از چاقیهای امروز بصورت موضعی است و از بین بردن آن با ورزش تأثیر محدود و کُندی دارد.

شایعترین نواحی مورد درمان، شکم، پهلو، غبغب ، بازو . ... است. این عمل بدون احتیاج به بستری و بصورت سرپایی و با بیحسّی موضعی انجام میشود. درمان یک مرحلهای بوده و پرتو لیزر از طریق پروبهای یک یا دو میلیمتری وارد پوست شده و به آرامی چربی را ذوب کرده و با کانالوهای مخصوص بیرون میکشد.

در این روش چربی با لیزر آب شده و چربی جامد بصورت نیمه مایع خارج یا جذب میشود. تأثیر این جراحّی بلافاصله پس از انجام، بسیار مشهود است.

پاک کردن تاتو یا خالکوبی

در کنار رواج تاتو که سالهاست خواهان فراوانی پیدا کرده است ، پاک کردن آن نیز بسیار مرسوم است و افراد زیادی از تاتوی خود خسته شده اند. بسیاری از تاتو کاران با رنگ پوست، تاتوی کهنه را به ظاهر پاک میکنند ، غافل از این که این روش نه تنها ظاهرپوست را نازیبا میکند، فرستادن رنگ تاتو به قسمت پایینتر پوست ، خطرناکتر و احتمال پاک کردن آن را کمتر میکند.

روشهای جدید پاک کردن تاتو با لیزر ، راهی مؤثّر است که با کمترین تهاجم، تاتو را بسیار کمرنگ و یا کاملاً پاک خواهد کرد. تکنولوژی پیشرفتة لیزر میتواند با تولید پرتو لیزر و عبور دادن آن از لایههای پوست ، جوهر استفاده شده در تاتو را به ذرّات ریز و قابل تجزیه تبدیل نماید. این تاتو، با چند جلسه لیزردرمانی، با فواصل معیّن پاک میشود.